Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

otishli smo u offtopic, ali da ti odgovorim: obe stvari su podjednako vazne, ali je poenta ovog topica da se svi pozivaju na veru, a zapravo o njoj pojma nemaju.

<edit> post je bio namenjen za vudua, ali mi je kruko uleteo izmedju :) </edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nigere, donosim nesto i da nabodemo =)

hp_prsuta.jpg

edit

@ sethfix

zajebi me tih banana komentara, bolje cuti ako nemas sta da kazes.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@svi

jednom recju mi smo debilan narod, jer oni koji nas lepo predstavljaju u svetu pljujemo najgore(Nikola tesla, Zoran Djindic,Vlade Divac...svako u svoje vreme), a SLJAM od ljudi zalimo.

I uvek se nadje neko da brani nekog skota kao 'pa nije on...'.

NEMOZE zlikovca da mi bude zao! Neki ljudi nisu ljudi. I naravno da ga mrzim i mislim da se dobro izvukao mamicu mu jbm!

Link to comment
Share on other sites

@svi

jednom recju mi smo debilan narod, jer oni koji nas lepo predstavljaju u svetu pljujemo najgore(Nikola tesla, Zoran Djindic,Vlade Divac...svako u svoje vreme), a SLJAM od ljudi zalimo.

I uvek se nadje neko da brani nekog skota kao 'pa nije on...'.

NEMOZE zlikovca da mi bude zao! Neki ljudi nisu ljudi. I naravno da ga mrzim i mislim da se dobro izvukao mamicu mu jbm!

Kad sad nisam umro od smeha necu nikad.Podvlachim Djindjic ma daaaaaaaj

Edited by teca_boom
Link to comment
Share on other sites

Najnovija vest, upravo sa B92, njegov pravni pomoćnik Zdenko Tomanović koji je upravo podneo zahtev za autopsiju u Moskvi jer mu je u poslednjem kontaktu Milošević rekao da misli da ga truju!!!

On je poslednja osoba koja ga je videla i čula živog.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

@ teca

i po chemu se moje misljenje razlikuje od sirneovog? Ne razumem

Obojica smatramo da nas je Djindjic, jednostavno, lepo predstavljao u svetu shto je suva chinjenica.

A Teslu su u Srbiji proglasili za ludaka a Divcu nedaju da investira tako da si ti sa tim minornim komentarom za Djindjica super.

Link to comment
Share on other sites

NE znam vishe sta da kazem , prosto ne mogu da verujem da ima toliko ljudi kojima je kao zao sto je umro jedan takav covek.Covek se celog zivota izvlaci i opet mu je uspelo , jednostavno zajebao je i nas i njih OPET.Jebes mi sve divim mu se...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

teshko da su ga trovali, zapad je hteo da ga osudi, a samim tim i nas.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Slobodan Miloshevic? Ko je taj Slobodan Miloshevic?

Ajde ljudi zaboravite vishe i stavite tachku, ok?

[crnjak] Sta ces sad sa onom opremom sto si kupovao za slucaj da dodje tamo na lecenje i ovde javno oko toga pisao? [/crnjak]

Direkton se vratio? OMG!!!!!11oen

Sto se kompletnog topica tice, uopste necu da bacam nikakve komentare, drzhim da svako ima pravo na svoje misljenje pa makar ono za mene (ili koga drugog) bilo pogresno. Isto tako ja ne volim da pisem o pokojnim ljudima u ovakvim i slicnim situacijama, pa cisto da vas podsetim da se drzhite pravilnika foruma i da ne dozvolite da se zbog ovakvih stvari zavadite ili narusite opstu pozitivnu atmosferu, i to ne samo na forumu.

Link to comment
Share on other sites

u meni se nije javilo nikakvo osecanje, kao kad je umro Jaser, vesti tamo vamo, nikom nishta. Niti sam srecan niti tuzhan...

ako je dobro za Srbiju shto se to desilo, do jaja, ako nije, bedak, on je nekad uzimao tudje zhivote, sad je njegov nestao i to je to

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Na ovaj topik je trebalo staviti neshto kao "Samo za postovanje, ne chitati!".

Geda je rikno, ali to nikom ovde LICHNO ne bi trebalo nishta da znachi. On je u tom Hagu bio samo bolesni starac sa sharenom biografijom. Ova zemlja mu nije sudila ko shto je trebala, jebiga, onog trenutka kad je izruchen postao je samo pasus u istoriji.

O politichkim imlikacijama trenutka i uzroka smrti se ne smatram kompetentnim da raspravljam. To je neshto (edit: mislim na politichke efekte) na shta nisam u stanju da utichem, a verujem ni ostali uchesnici ove rasprave.

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Zdenko Tomanović je ponovio priču o trovanju i doda detalje, da za tu njegovu izjavu postoji nekoliko svedoka među kojima je i Momir Bulatović. O tome je kaže, juče još obavestio ruskog ambasadora u Hagu kako bi ovaj intervenisao preko vlade Rusije na njegovoj zaštiti.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

aj iskulirajte sa tim forsiranjem hrishtjanstva, leba vam. brdo ljudi vechito kenja o hrishtjanstvu i bogu a pogledajte gde smo. tjuti i pridrzhavaj se te filozofije (oprashtanja, mira, dobrote, shtagod..) i ne govori drugima shta da rade i kako se ponashaju nego im posluzhi kao primer.

meni lichno je ta filozofija komedija i nishta mi nije crno ili belo, nekad mogu da oprostim, nekad ne, itd...

@formica

ccc...

kad umirem nije me toliko briga gde tju da umrem... mnogo bi mi bilo loshije da umirem od gladi dok se sloba i mira (i mali marko) tove na malinama, ili da me iskasapi neka paravojna jedinica puna ruralnih mentola koji su rodjeni sa manjkom hromozoma.

"to je smrt kakvu niko nebi pozheleo..." pa kao da su ga sekli mesec dana mudzahedini... iskulirajte malo i ne dramite.

Vrlo interesantne su izjave hrvatskih zvaničnika da je umro glavni akter rata na Balkanu. Krajnje zanimljivo, jo
Link to comment
Share on other sites

Крајње је неумесно да се овако прича о човеку који је умро, поврх свега он је држављанин наше земље и бивши председник ове земље, а то је ваша култура и васпитање.

Ви што се борите за људска права што нисте сад рекли нешто кад је држављанину ове земље била потребна лекарска помоћ?

Знам ви то радите само ако су у питању Усташе или Муслимани...

(Кад кажем Усташе мислим на Хрвате којима је испран мозак мржњом према Србима)

Посебна је свињарија што је проглашен убицом и злочинцем иако се то није доказало, молим лепо постоји правна презумпција "Није крив док се супротно не докаже", ово су основна људска права, сад вам се види право лице и сада се види ко сте и шта сте!

Ви сте обичне марионете монополистичких сила, гутате све што вам се сервира на тањиру и уопште не мислите својом главом. Браво!

Ви сте обична стока која нема основну културу, узмите чипс завалите се у фотељу и гледајте BBC и цевчите Coca Colu.

evo, ovaj lik bi bio dobra stolica... ili sapun.

on ovako pricha i poziva se na neka pravila civilizovanog sveta samo zato shto je taj civilizovani svet u vetjini i dopushta mu taj luksuz da se tako ponasha.

on, i ljudi poput njega, bi bio prvi koljach/egzekutor/propovednik mrzhnje i osvete chim bi se prilika pokazala.

pa chak ni sa tim nemam problem... sve dok bi se tako ponashao i sada kad nije u vetjini... ali ovo crvljivo ponashanje me smara onoliko.

shto se tiche "nevin dok se ne dokazhe krivim" stava... odrasti jednom! da je to tako, svako bi mogao svakog da optuzhi za neshto... optuzhen je jer je bilo dovoljno dokaza za optuzhnicu (ili mozhda nije, mada je to sada nebitno)

ti si obichna marioneta malih umova koji su "monopolistichke sile" u pokushaju i koji su toliko patetichni da se nigde ne pojavljuju i kristalizuju nego shalju svoje male obozhavaoce da iznose njihove izopachene stavove. Bravo, mozhda te neko od njih i primeti medju svojom malecnom chetom zilota.

i MI sigurno i jesmo stoka kad nam neko poput TEBE ukazuje na nekulturu... nema veze, popravitjemo se.

a ti lepo sedi za tvoj radni sto iznad koga je okachena mini svastika, i mozhda poneki minijaturni model shtuke ili mesershmita visi sa plafona, izvadi sa police knjigu nekog "nesvatjenog genijalca", tretjerazrednog pisca koji pali podobne umove i lozhi ih da se bore za bolje sutra trazhetji istinu u njegovim umobolnim stavovima.

p.s. slobodno mozhe mali ban na moje ime da stigne... 2-3 dana, da ne ispadne da nikad nisam banovan :]

Link to comment
Share on other sites

Prosto ne mogu da verujem kakvih ovde komentara ima! Zar je moguce da ima toliko likova koji su upravo u fazonu onog ranijepomenutog Dzoa, da uzimaju sve onako kako im zapadni i prozapadni mediji serviraju?

Nemojte pogresno da me shvatite, nisam pristalica SPS ili SRS, kada su izbori, izadjem i glasam za neku levu stranku uvek:-) , ali nije mi jasno da ima ljudi koji kao da su ziveli pod nekim staklenim zvonom! Alo, ljudi, a srpske izbeglice, jeste culi mozda za to nekada? Sta, nije bilo na CNN? Jeste isli mozda u osnovnu s nekima od njih? Ja sam ih poznavao nekoliko, a kao radoznali klinac stalno sam postavljao pitanja koja mozda i nisu bila na mestu, ali nikad nisam dobio odgovor. Samo mi je jednom drugarica rekla, jos negde u 2. ili 3. razredu, da probam da zamislim kako bi bilo da sad odjednom eksplodira granata u skolskom dvoristu. Nisam mogao da zamislim, a vise nisam nista ni pitao. Milosevic je kriv sto su ginuli Siptari, Muslimani, Hrvati, ajde, dobro, ali ko je kriv za progone i ubistva Srba? Svi znamo. Ko ce odgovarati? Niko.

Poenta je da za sve sude samo Srbima, a glavni je bio Sloba. Mislite da se sudjenje ovim zavrsava? Evo cuo sam Carlu na TV, prakticno je procitala okrivljujucu presudu, i toliko o postovanju mrtvih. Sudbina kakvu je Mislosevic doziveo, ce biti i nasa, i nema nam spasa od toga.

Kriv jeste, ali samo za sranja unutar ove drzave, i tu mu je jedino smelo da se sudi-ono u Hagu je definitivno bilo sudjenje svim Srbima. Zar je normalno da se visegodisnji nemiri i rat u Bosni svode samo na ono sto je bilo u Srebrenici? Zar je normalno da se 30-40 godina sranja na Kosovu svede na Racak? Nije, a tako ce biti, i bice krivi Srbi. A Siptare, Hrvate i Muslimane ce oslobadjati. Pobijeni i proterani Srbi nece dobiti svoju pravdu, budite sigurni.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...