Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nemam neku spiku, ali da citiram drugara:

Mala, a da se ti i ja malo povatamo?

-Ja imam decka.

To mene uopste ne zanima.

:)

da da... onaj rad... ako si zauzeta nisi oduzeta...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Mozhda ce ona da se rasplache, e onda imash priliku da je uteshish, kazhesh da si se zajebavao ili tako neshto. Onda joj kazhesh da bi je rado jeb'o, a ona sva srecna pristane ...

Al' serem  [:D]

... i onda je prvo u'vatish malo dole, a onda joj sruchish munju!!! [:D]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

"долази 'вамо!!!" [:)]

какви црни лајнови, какви бакрачи. ако си довољно снажан и самопоуздан, тј. уколико имаш довољно оне унутрашње мушке моћи, лајнови су секундарни. довољно је само да нису ретардирани да се она не окрене и оде са првим мање ретардираним слабићем. [^]

*signature*

Edited by Lord[SKG]
Link to comment
Share on other sites

ne znam sto se ovo predstavlja kao neka komplikacija .. jednostavno ako se trenutak potrefi, budes u tom trenutku blizu nje, zapocnes neku neobaveznu konverzaciju, a ako prihvati razgovor i zainteresuje se, na konju ste ..

ako odgovara sa da, ne, mozda i sl .. nema od toga nista (logicno) .. ili je glupa ..hm

malo duhovitosti nije na odmet, ali neki suptilan humor, ne neki crnjaci i druge gadosti .. posle se predstavis, kao bio bi red da se upoznamo ..

ako je razgovor potrajao, znaci da ce sigurno da se predstavi i eventualno odgovori na pitanje o svom 'statusu' ili da da broj fona ..

licno imam averziju od toga kad mi pridje tip i prva recenica je "ja sam taj i taj" praceno sa "sta radis?" i nokautom od "sta si u horoskopu?(ili neko drugo glupo pitanje)" .. to je meni prenapadno

ovo vazi ako upoznate ribu na nekoj zurci/koncertu/slavi /itd [:D]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto se ovo predstavlja kao neka komplikacija .. jednostavno ako se trenutak potrefi, budes u tom trenutku blizu nje, zapocnes neku neobaveznu konverzaciju, a ako prihvati razgovor i zainteresuje se, na konju ste ..

ako odgovara sa da, ne, mozda i sl .. nema od toga nista (logicno) .. ili je glupa ..hm

malo duhovitosti nije na odmet, ali neki suptilan humor, ne neki crnjaci i druge gadosti .. posle se predstavis, kao bio bi red da se upoznamo ..

ako je razgovor potrajao, znaci da ce sigurno da se predstavi i eventualno odgovori na pitanje o svom 'statusu' ili da da broj fona ..

licno imam averziju od toga kad mi pridje tip i prva recenica je "ja sam taj i taj" praceno sa "sta radis?" i nokautom od "sta si u horoskopu?(ili neko drugo glupo pitanje)" .. to je meni prenapadno

ovo vazi ako upoznate ribu na nekoj zurci/koncertu/slavi /itd  [:D]

SAD ZNAM !!!!!111

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...