Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kli[c]a

ma fora je kada jedan kreten na exkurziji "prilazi" ribi

lepo se napije i uoci doticnu i sada da bi joj privuko paznju on lepo vidite naruci viski i onako se dere.

Kako mu je stigo viski on uzme casu i zavrljaci je na njen sto i casa se razbije i riba je delimicno morka od viskija a delimicno krvava od stakla ,i u tom trenutku on je onako zavodnicki pogleda i kao "De si .."

kraj

Link to comment
Share on other sites

laki mutira u nekog dobrotjudnog hejtera, nece ovo na dobro ispasti :)

a josh je veceras RHH ... pazi ti tek to! :)

A i nije hejt, samo strip ;)

lepo se napije i uoci doticnu i sada da bi joj privuko paznju on lepo vidite naruci viski i onako se dere.

Kako mu je stigo viski on uzme casu i zavrljaci je na njen sto i casa se razbije i riba je delimicno morka od viskija a delimicno krvava od stakla ,i u tom trenutku on je onako zavodnicki pogleda i kao "De si .."

Riiight ... da probamo da raslojimo pricu:

1. Neko na ekskurziji ima da plati viski :>

2. Neko je zafrljacio casu na sto?

3. Casa je tako pukla da su se delovi iste tako jako lansirali u devojku da su uspeli da je iseku i "puste joj krvcu",

4. Ona je to sve mirno posmatrala sedeci na svom mestu e da bi taj lik mogao da je zavodnicki pogleda i kazhe "de si" ?

5. Niko drugi nije bio tu da to sve vidi i "napravi guzvu", odstrani ovog pijanog, nju hospitalizuje ... ?

Mada opet, moguce je.

Link to comment
Share on other sites

ma fora je kada jedan kreten na exkurziji "prilazi"  ribi

lepo se napije i uoci doticnu i sada da bi joj privuko paznju on lepo vidite naruci viski i onako se dere.

Kako mu je stigo viski on uzme casu i zavrljaci je na njen sto i casa se razbije i riba je delimicno morka od viskija a delimicno krvava od stakla ,i u tom trenutku on je  onako zavodnicki pogleda i kao "De si .."

kraj

se mi znamo ?

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma fora je kada jedan kreten na exkurziji "prilazi"  ribi

lepo se napije i uoci doticnu i sada da bi joj privuko paznju on lepo vidite naruci viski i onako se dere.

Kako mu je stigo viski on uzme casu i zavrljaci je na njen sto i casa se razbije i riba je delimicno morka od viskija a delimicno krvava od stakla ,i u tom trenutku on je  onako zavodnicki pogleda i kao "De si .."

kraj

mrmot i folija

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Najbolji start :zdravo moje ime je Uki,oces da mi sednes na tuki [;)]  [8D]

                                              : |

Vanja,ne ide tako...

fora je jos gluplja,i ja sam se ispovracao kad sam cuo

zdravo moje ime je Ivan,a zovu me Uki...znas zasto?? zato sto ces da mi sednes na tuki...

znaci kad mi je to lik rekao...komirao sam se koliko je glupo... [:(][:(]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne mogu sada da citam ovoliko teksta... citacu drugi put :)

sorry ako se ponavljam...

izvini... devojcica mi je na odsluzenju vojnog roka... pa sam mislio da nas dvoje malo..............

on: edesi

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

... bitno je da je nateras da kaze: "jebe mi se!"... a to i nije bas tesko... npr. pitas je sta misli o pozaru u kaliforniji... a onda joj otkrijes "zadnje" namere: i meni, nego mi bilo trulo da te pitam... :))))))))))

[roflmao]

pazi kada tju ovo probati. javitje vam neko kako sam proshao, cali kojot ili ivan tje me posetiti u bolnici.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

uf, koliko je to smorilo..."hajde-da-ti-dignem-ego-razmazena-bicharko-start-jer-to-zapravo-i-zelis"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa zavisi. ako zelis samo sto pre da joj se uvuces u gace, nije ni bitno da li ces biti papucar ili moron ili sta vec :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A ribe i redje koriste "jebe mi se" u govoru...

onda je fora verovatno provaljena [:D]

a ima i istine shto krule kaze; navikle su da im tipovi dizu ego a kada se desi suprotno to ih zaintrigira

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...