Jump to content

Da li postoje ili gde su nestale?


Recommended Posts

Ljudi pomagajte!!!

Vec neko vreme me grupa ortaka cima da im drzim casove iz programa koji radimo u skoli. Ideja je da se skupimo u nekoj igraonici i da radimo taj program dva dana u nedelji po cetiri sata sledecih mesec mesec i po dana . I sve smo nekako dogovorili samo ja sad ne mogu da nadjem malu igraonicu na Novom Beogradu koja ima izmedju 8 i 10 racunara u jednoj prostoriji u kojoj bi bilo dovoljno mirno da se uci [?]. (Naravno kad crknemo od ucenja preslo bi se na igre :D ) Ranije ih je bilo na svakom koraku ali sada ih nema ili ja jednostavno ne mogu da ih nadjem, doduse ja nisam odavno bio u igraonici, ali gde su mogle da nestanu sve te igraonice?

Vi ste mi poslednja nada ako znate neku ovakvu igraonicu ili nekoga ko jos drzi igraonicu napisite ovde ili bacite na pp. Sta se uopste izdesavalo sa igraonicama od kad sam ja presao na kabl?

Unapred hvala !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MK, Alpha, Deus...

edit: Inače stvarno je mnogo igraonica nestalo. Jedno vreme su bile svuda,

a onda nestaše neprimetno. Sećam se Internet House-a...

...koja je to ble'a bila.......skoro da sam plakao kad se zatvorio...

Edited by Prist

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Mozes kod Stilgara, u Takovskoj pri dnu, ima 12 racunara.

tel: 011 329 00 91

Hvala, Bolkonski majstore imas vopi [drinker] od mene ako ovo uspe!!! , zvao sam Stilgars i zena/devojka koja tamo radi mi je rekla da ne moze nista da mi kaze posto Stilgar tj. gazda nije tu treba sutra jos da se cujemo. U medjuvremenu ako se jos neko seti neke igronice a da je u Bg neka napise [:D] Hvala svima jos jednom [:D]

[blue]

Link to comment
Share on other sites

@Vudu:

Pa cela poenta Internet house-a nije bila u "internet", nego u "house"-u.

Baš je bila vrh igraonica i to ne zbog igranja. Na kraju krajeva osim par likova nije nikad

ni bilo neka extra igračke ekipe...

...otpika se dobar counter tu i tamo i to je to...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

uu ja sam mislio da je stilgar umro :D mislim na igraonu...ee te male igraone su imale dusu..ali pare su sve upropastile...evolution risk net+jedno vreme..playhous kako se zove hm gde su igrali blue green.. deus je dobro jos uvek ziv :D ee al se nekad ziveloo :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...