Jump to content

Da li ste ljubomorni...


Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

,Mar 10 2006, 14:53]Tavarishc je skroz upravu, samo shto nije spomenuo da ljubomora ne prerasta sama od sebe u posesivnost. Tj posesivnost je po meni prouzrokovana ljubomora i "poverenje 0".

Po meni - ljubomora je: Neki tip ti muva devojku, i ti izpizdish i prosto ko pasulj je uslovish "Ili on ili ja". Mada je najbolje da ne morash ni da dodjesh do tog momenta, jer chim ti treba to da kazesh vetj neshto nije uredu -> najbolje je da ona sama skontao da treba da ga odjebe.

Posesivnost: Ona je rekla da tje da ga odjebe, ali nije. Ti si izgubio poverenje. Ona ide da se vidi sa nznm ti ni ja kojim ortakom/ortakinjom -> ti joj netjesh verovati i bitjesh u fazonu moram i ja da idem. Dalje - da ti se javlja na svakih pet minuta, kad ide u prodavnicu, kad leze, kad ustaje itd itd itd...tj netjesh joj dati da dishe a da ti nznsh to - jer cesh konstantno biti u fazonu da te vara i pokushavacesh da otkrijesh trenutak kad se to deshava...

Posesivnost se ne pojavljuje, posesivnost se stvar kad je riba kuchka. Chim ima posesivnosti - treba shvatit da tje ta veza da se zavrshi CHIM taj koji je posesivan smogne snage da raskine.

ovo je potpuno znaci skroz tacno.

ja sam takav, i nemam snage, ali posesivnost je nicim izazvana. devojka je bolja da ne moze biti, i maks sve ali ja sam opet takav... a ne znam zasto... mozda nemam snage jer nije nista skrivila... ko zna... odo da je zovem da vidm sta radi...

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

^ jel si ikad bio prevaren?

mislim, zasto bi bio sa nekom kojoj nisam dovoljno dobar ili ne mogu da ispunim sve sto hoce!? ribo, ako sam ti dobar budi samnom, ako nisam pali i gotovo. kakvo varanje...

a i biti prevaren je krajnje ponizavajuce iz mnogo razloga koje nema potrebe ni navoditi

ne mogu da verujem da tako razmisljas

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

slazhem se sa mishljenjem jednog gruzinca koji mi je rekao da kad ti neko kresne zhenu, kao da ti je kresnuo celu porodicu, jer mushkarac je glava porodice, a zhena je vrat koji je drzhi na okupu... ;)

hehe :) ne mogu da ne priznam da sam se osetio kao da je mene karao, ali kapiram da je to samo mushka sujeta :)

Najbolje razmisljanje je:

Ako devojka zeli da te prevari, nece ti nista pomoci to sto ces se truditi da je kontrolises.....

I onda nema ljubomore.........:)

Tako razmishlja jedan moj ortak. Ja ga pitam zashto si varao svaku svoju devojku? On kaze, ja to odma` na pochetku uradim, da ne bih posle razmishljao da li ona i sa kim :)

Ne chini li vam se da je to ono "linijom manjeg otpora"?

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...