Jump to content

OBLIVION


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde svi vi koju pljujete po oblivionu otvorite novi topic o morrowindu pa ga tamo velicajte, a pustite nas seljake da igramo es4 na miru.

Svako ima svoj ukus, meni su i jedan i drugi ok, i nemam nekih prevelikih zamerki bethesdi sto je uprostila i linearizovala oblivion.

Na kraju krajeva, tu vam je oblivion construction set, pa ga prilagodite svojim potrebama.

Link to comment
Share on other sites

@uveta

Nemoj da si tragicomican, igra je trenutni vrh, ali razumi ti nas koji smo ocekivali vise, a pod vise stvarno mislim vise jer smo mi sto se bunimo presli igru pa nam dosadno. Evo poredjenja radi, Deus Ex je strava igra ali Deus Ex 2 je najgori port u istoriji portova. Tako kad igras Oblivion imas utisak da bi trebalo da u ruci drzis xBox 360 kontroler a ne tastaturu. M$ svira a ostali igraju uz tu muziku ...

@LZ Master

Tebe opet pustili iz kaveza ili si uspeo da pobegnes ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@uveta

Nemoj da si tragicomican, igra je trenutni vrh, ali razumi ti nas koji smo ocekivali vise, a pod vise stvarno mislim vise jer smo mi sto se bunimo presli igru pa nam dosadno. Evo poredjenja radi, Deus Ex je strava igra ali Deus Ex 2 je najgori port u istoriji portova. Tako kad igras Oblivion imas utisak da bi trebalo da u ruci drzis xBox 360 kontroler a ne tastaturu. M$ svira a ostali igraju uz tu muziku ...

@LZ Master

Tebe opet pustili iz kaveza ili si uspeo da pobegnes ?

Zajebi, sve sam to hteo ja da kazem!!!!!! :-)

Uz dodatak @uveta i ortodox

U pravi ste vi obojica svakako, ali jedino sto smeta, i sto i vi morate dati za pravo meni, Sethu, i slicnima, je da ce za vas kojima uproscavanje i kulaza odgovaraju, uvek biti takvih igara, a za nas se pomalo bojim... Sta kaze, Bethesda radi Fallout III za konzole i PC? Milsim, sve najbolje, ali daj boze... razumete?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

@uveta

Nemoj da si tragicomican, igra je trenutni vrh, ali razumi ti nas koji smo ocekivali vise, a pod vise stvarno mislim vise jer smo mi sto se bunimo presli igru pa nam dosadno. Evo poredjenja radi, Deus Ex je strava igra ali Deus Ex 2 je najgori port u istoriji portova. Tako kad igras Oblivion imas utisak da bi trebalo da u ruci drzis xBox 360 kontroler a ne tastaturu. M$ svira a ostali igraju uz tu muziku ...

Daleko sam ja od tragikomicnosti, samo me nervira cinjenica da sam morao da iscitam dve strane notornih gluposti i neopravdanih argumenata u morrowindovu korist. I on je imao milion problema i mana, pa ih sada niko ne spominje. Oblivion mi je ok naslov, nije da bih sekao vene za njega, ali sasvim dostojan nastavak u elder scrolls serijalu. I odlicna zanimacija u slobodno vreme.

Igrao sam i deus ex, i dvojku, tu se slazem sa tobom, ali u ovom slucaju se ne radi o jeftinom portu vec o igri koja je paralelno razvijana za oba sistema. I nije mi bas zatrebao kontroler pri igranju, cak mislim da igraci na Xboxu imaju problema sa kontrolisanjem lika pri tezim bitkama.

Zajebi, sve sam to hteo ja da kazem!!!!!! :-)

Uz dodatak @uveta i ortodox

U pravi ste vi obojica svakako, ali jedino sto smeta, i sto i vi morate dati za pravo meni, Sethu, i slicnima, je da ce za vas kojima uproscavanje i kulaza odgovaraju, uvek biti takvih igara, a za nas se pomalo bojim... Sta kaze, Bethesda radi Fallout III za konzole i PC? Milsim, sve najbolje, ali daj boze... razumete?

Nisam ni rekao da mi uproscavanje odgovara, cak sta vise ogroman sam fan igara u kojima treba upotrebiti mozak. Oblivion ne ubrajam u tu grupu, sto naravno ne mora da znaci da je igra krs. Zasednem kad imam vremena, odpikam sat dva sa svojim dark elfom i ludo se provedem. Zabavio sam se, sto mi je i bio cilj.

Fallout 1 i 2 sam zavrsio nebrojeno puta, i od trenutnih izdavackih kuca nikome drugome osim bethesdi ne bi prepustio rad na trecem delu.

@topic jos uvek cekam na odgovor za quest sa jade ogrlicom i natpisom "for kayleen"

Link to comment
Share on other sites

@uveta

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

Ima NPC Corrick Northwode kod Harm's Folly naseobine. Ako ga prvo sretnes on ce da ti da taj quest a ako ti prvi nadjes ogrlicu sa natpisom "For Keyleen" u "Exhausted Mine" treba samo da mu odneses.

To je jedna od sporednih misija koje imaju dva nacina da se zapocnu. Uglavnom su to misije koje pokupis izvan gradova u kafanama, naseobinama itd.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Draga Saveta, radio sam quest puzzle of the pilar (ono kad bacas 4 magije da ti se otvori prolaz) dosao sam do jedne velike prostorije u kojoj se na sredini na uzvisenju nalazi quest item, ali do njega vode stepenice koje se ukljucuju "negde"...u blizini se nalazi prekidac, pritisnuo sam ga i...nista...a neda mi da ga ponovo pritisnem, sta da radim? Ocajan sam :D

fml

Link to comment
Share on other sites

Zapravo, Morrowind sa ekspanzijama je 799, u onoj istoj radnji gde si uzeo Vampire :)

Kupljeno, hvala na obaveshtenju :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Fala matori, probachu.

Nisam nikada radio sa ignorisanjem greshaka, ali ima prvi put za sve :).

Inache ulovio sam jedva Morrovwind. Kupuju ljudi :).

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Kupuju majke im ga, a ovamo seru kako nemaju para :)))

Ja sam se vrlo prijatno iznenadio kad sam to video tamo u januaru, i to je tad bio samo jedan komad, bilo je "trči kući uzimaj pare, ko zna kad će opet doći" :)

Inače oko ove za

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

Kupuju majke im ga, a ovamo seru kako nemaju para :)))

Ja sam se vrlo prijatno iznenadio kad sam to video tamo u januaru, i to je tad bio samo jedan komad, bilo je "trči kući uzimaj pare, ko zna kad će opet doći" :)

khe khe, znaci imam morrowind, bloodmoon i tribunal narezane na tri diska, pitaj me dal sam ih ikada ikome pozajmio [:D]

jednostavno, legendarne je igra, ako ostanes bez nje, tesko da ces je opet naci

Link to comment
Share on other sites

konacno da i ja uspem da poteram ovo.... posle 2 dana lupanja glave i jurenja kinte za graficku skidoh oldoblivion i sad sljaka extra.... nikad nisam ni patio od megalomanske grafike.... mada... za par godina kad budem imao zverinu od kompa za danasnje standarde videcu je u full verziji...

Link to comment
Share on other sites

konacno da i ja uspem da poteram ovo.... posle 2 dana lupanja glave i jurenja kinte za graficku skidoh oldoblivion i sad sljaka extra.... nikad nisam ni patio od megalomanske grafike.... mada... za par godina kad budem imao zverinu od kompa za danasnje standarde videcu je u full verziji...

haha..jedini problem sto ce zar par godina oblivion biti totalni krs od igre :)kad ti budes imao tu "zverinu";))) a ti ces hteti da igras buduce moderne 4D igre( ili VR igre:) :)))

a mozda ces biti i srecni otac troje dece,rintaces po 12 sati dnevno i nece ti pasti na pamet da ona 3 sata nedeljno za odmor provodis uz igru:) niti ce ti to zena i deca dozvoliti:)

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

haha..jedini problem sto ce zar par godina oblivion biti totalni krs od igre :)kad ti budes imao tu "zverinu";))) a ti ces hteti da igras buduce moderne 4D igre( ili VR igre:)  :)))

a mozda ces biti i srecni otac troje dece,rintaces po 12 sati dnevno i nece ti pasti na pamet da ona 3 sata nedeljno za odmor provodis uz igru:) niti ce ti to zena i deca dozvoliti:)

[patak datcha] to su niske insinuacije dragi moj [/patak datcha]

za 2 god cu imati komp koji ce moci da tera igricu u fullu.... a cenim da ce biti igriva i tada sto je najbitnije. Kao sto je slucaj sa UT-om

btw. ja cu pre da se igram sa klincima u pauzi od rada na kompu....

Link to comment
Share on other sites

Mogu li da se skilovi dizhu i preko 100?

Da se bude vishe od master-a?

I da se napreduje i dalje?

Ima li ogranichenja u nivoima?

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Mogu li da se skilivi dizhu i preko 100? Da se bude vishe od master-a? I da se napreduje i dalje? Ima li ogranichenja u nivoima?

moze, ako fortifiras... drukcije ne, a isto vazi i za atribute. Za nivoe ne znam, izmasterovao sam sve major slikove sem speechcrafta, i ne igra mi se vise, tako da necu ni saznati sta se desava kad je sve 100:-(

i ne zanima me , igram Morrowind!!!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...