Jump to content

Shta sanjate ? :)


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nocas sanjao takve gluposti da nije normalno...

Prvo keva nesto prica nesto nepovezano, ja kao klimam glavom, da da da, i prica i prica, i na kraju kaze ides ti meni u kamp. Odlazim u neku OGROMNU zgradu koja ima 2 velike prostorije, u jednoj pesak, neka trska i traka, a druga neki kamenolom.

Tu ima nekih 100-ak riba/likova i svi se nesto domundjuju, dolazi neka riba kaze ajde treba da napravimo od ove trske i traka neke ripstole i da vezbamo nesto po njima...

Napravimo mi to nekako kako je rekla i samo utrcava druga riba dere se AJDE BRZO U DRUGI DEO OVI SU GA UBILI!!!

I mi svi juris tamo, i dolazimo kao na neki balkon is nase prostorije koji gleda njihovu. I vidis tamo nekih 40-ak likova se deru i ucute u trenutku. Onda jedan od njih pocne nesto da peva, pa ovi za njim, pa o5 on, pa oni...

I onda se probudih... -.-

Da li ti se pre toga desilo:

-Usro si neshto pa ti keva srala, a ti si radio prinicp ushlo na jedno izashlo na drugo

-Gledash lost?

-Da li si skoro gledao neku utakmicu sa slichnom tematikom?

Ispravi me ako greshim :)

Link to comment
Share on other sites

Iznerviran topikom o rostilju by ramirez, u utorak odlucim da prekinem svoju praksu neveceranja.

Utorak vece...neki riblji restoran u Beskoj...jeli smo smudj orli, dimljeni saran, som, keciga, predjelo od pastrmke +figaro.

Sreda vece mladenci...puno rostilja i kolaca, sinoc opet.

E zato mi se moj namuceni trebuh osvetio uzasnom nocnom morom :

Idem kuci, stajem na autobusku stanicu, odjednom tu se pojavljuju sloba milosevic i tito i krenu da maltretiraju ljude po stanici. Ja pokusavam da ih iskuliram, ali oni me savataju i uzmu mi pare i torbicu. E sad u torbici imam papir sa 20 cd kijeva za war+tft i 6 za half Life, i krenem da se znojim jer ce mi zauzeti kijeve na netu. Molim tita da mi vrati torbicu jer u njoj nemam nista vredno, ali on me zajebava. Utom preko puta vidim ortaka iz srednje, zovem ga i krecemo da bijemo tita i slobu. Slobu ugazimo, ali tita kako pokusamo da udarimo, tako nam ruke prolaze kroz njega. Ja mu zgrabim torbicu, proveravam unutra da li ima cd kijeva i tu su, ali me u tom tito mlatne u stomak onako svetski.

Propudim se i otrcim u klonju, zamalo da se ulitam kolko mi je krcao stomak.

Link to comment
Share on other sites

znachi sinoc kolko zaeban san... necu da ulazim u detalje al mogu reci da sam doshao u konflik sam sa sobom oko nekih stvari... znachi karma zamalo dabude sjebana... (poslednji put kad sam sjebo karmu je bilo kad me je kali naveo na zlodelo... :) )

znachi strashno :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kad duzi period spavam samo po par sati sanjam retardirane snove, npr. pre par dana sanjam da idem da gldeam finale Lige sampiona i kao zvezda igra ponovo sa olimpikom, pre utakmice cujem da ce doci i Maradona. Odem da vidim kako Meradona demonstrira skill, a tamo rulja...nekako se probijem kroz masu i u sredini Pibe u sve dresu Argentine uskace u WC solju sa obe noge...ljudi oko mene u transu, kao vidi koji majstor, sa obe noge, bre...i sve tako...cak i ja u sebi pomislim stvarno je genije kako mu to uspeva, meni bi se zaglavile noge jen, dva...krenem na tekmu, naravno tu odma iza coska(neam pojam koji to trip sa snovima al' uvek je sve iza coska), finale LS se igra na nekom terenu u kraju... kako se priblizavam cujem da su igraci vec izasli na zagrevanje i dam gas da vidim...medjutim jedino sto sam video to je prosinecki koji pored terena gura neki auto da upali...odma pomislim jeeee kako je profi, nama ovo nikad ne bi palo na pamet da radimo! Utakmica treba da pocne, a u dresovima Olimpika pojavljuje se cigosi koje vidjam po pijaci, pored mene moj kum komentarise "vidi ovaj Abedi Pele, koji je cigan!?"...u tom trenutku prekinuo me neciji grub glas "Da li mogao da vidim tvoju kartu" okrenem se a ono kapetan Dragan kao ridzovan, krenem da preturam po dzepovima vadim gomile suncokreta, kojeg btw ne jedem...i tu je krenuo mob da pisti, a ja sam bio oznojan ko da sam istrco maraton...uffffff

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

lololol

ja sam jutros sanjao u nastavcima kako sa margijem se raspravljam sa nekim likovima u nekom mestu koje se morfuje iz kafane u fensi klub non stop i ispijamo 30x turu piva iz flashe na ex, a pena mi curi po bradi sa sve poklichom "nije nam nishta" i onda se vratimo spici :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pibe u sve dresu Argentine uskace u WC solju sa obe noge..

prosinecki koji pored terena gura neki auto da upali...

kapetan Dragan kao ridzovan

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ahahahhahahahahh

bravo :)))))

ne mogu da verujem, jebo te, oću ja ovakve snove.. sve, sve, al kad sam pročitao ovo za kapetana dragana, pao sam sa stolice :)))))))

Link to comment
Share on other sites

nocas sam u basu na porvatku iz Nisha sanjala hiljadu gluposti... nezdravo spavanje prouzrokuje nezdrave snove... hvala bogu da se ne secam nicheg drugog osim nekih silnih jucanja...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam sanjao kao blejim sa ortakom i nekom njegovom drugaricom u SKC-u,kao neki trens,i neki likovi se pokachili i jedan od njih odlazi u drugu prostoriju (sto kaze shoosh "negde iza coska") i vadi shtoljpi i cuje se pucanj...svi krenu da izlaze napolje,izasli i mi i posle kao "aj da se vratimo gore" ,ortak i ja se vratili gore i udjemo u tu prostoriju i tu stoji taj lik i mi kao "pa sto si pucao?" on:"ma nisam pucao,nego sam rukom udario u sto,pa se tako chulo" i mi pogledamo kad ono na stolu neka piletina,tek ispecena,i mi sednemo da jedemo kao stoke najgore,tu naidje neki treci ortak,sedne sa nama da jede,i posle ulazi i ta ortakinja i nije htela da jede... wtf?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam popodne sanjao neki prijem koji je organizovala moja gimnazija za svoje bivse djake. vecina u odelima i ja sam dosao u odelu, ulazim u salu, dolazim do skolskog sekretara, a ona me pozove u stranu. kazem joj da ce tako ljudi da cekaju, jer nece imati ko da ih pusti u salu, a ona nesto kao: "ma bas me briga ionako stojim ovde 2 ipo sata, neka cekaju malo i oni".

daje mi neke brosure da pogledam, a ono brosure postaju sajtovi na internetu i lepo klikces kursorom po brosuri (nisam imao misa) i navigiras, zumiras... a brosure (sajtovi) pokazuju mape sveta sa pitanjem "zasto ne postoji granica izmedju muslimanskih i pravoslavnih zemalja?"

WTF!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...