Jump to content

Shta sanjate ? :)


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

па није да сричеш, али, како да ти кажем, видим да нешто пише и знам шта значи... то је као да си прочитао. ево сад не могу да се сетим ни фонта ни величине слова, не могу да визуализујем, али знам да је то писало.

некад баш и прочитам и могу да визуализујем, али некад пишу и неки хијероглифи, али могу да их прочитам/разумем...

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nocas sam sanjala da mi je kewa pobacala gomilu shminke u djubre... najchudnije u swemu tome je shto se moja kompletna shminka sastoji od korektora za podochnjake, maskare i 3 karmina...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pre dva sata sam [sleep] po ko zna koji put neki frik san....ja sam u svojoj zubarskoj ordinaciji i pregledavam zube nekom cudnom vuku sa dve vilice, on me pita da li ima neki karijes ja kazem ma jok, gledam ja njegove zube kao nesto odugovlacim i nadjem plombu na cetvorci i izvadim je golim rukama, vuk se naljuti i napadne me ja bezim odem kod caleta u kola i odveze me u kuci iako nema vozaca.....

btw idem na stomatoloski fax

Edited by Taur
Link to comment
Share on other sites

па није да сричеш, али, како да ти кажем, видим да нешто пише и знам шта значи... то је као да си прочитао. ево сад не могу да се сетим ни фонта ни величине слова, не могу да визуализујем, али знам да је то писало.

некад баш и прочитам и могу да визуализујем, али некад пишу и неки хијероглифи, али могу да их прочитам/разумем...

ja nikada al nikada nisam uspeo da chitam u snu, uvek ili ne mogu da fokusiram pogled na slova ili ona toliko igraju da to nije tekst vishe .. to kad treba da se prochita neshto inache ovako vidjao sam malboro i lucky reklame sa sve slovima

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E dal neko zna....

desilo mi se neshto, al ne znam dal stvarno ili sam sanjala, kako da saznam???

Auuuuu :(

@maud...da! Da! Mrzim to sto ne mogu da citam u snu. Koliko sam samo puta sanjao kao klinac da imam najnoviji politikin zabavnik i ne moguuu da citam kolko god da se mucim :(

Bas me zanima zasto ne mozemo da citamo u snu.

Link to comment
Share on other sites

E dal neko zna....

desilo mi se neshto, al ne znam dal stvarno ili sam sanjala, kako da saznam???

prestani da se razbijash =)))

@maud...da! Da! Mrzim to sto ne mogu da citam u snu. Koliko sam samo puta sanjao kao klinac da imam najnoviji politikin zabavnik i ne moguuu da citam kolko god da se mucim :(

Bas me zanima zasto ne mozemo da citamo u snu.

verovatno je to neka vrsta protekcije, za ko zna koji sluchaj :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Naprimer juce sam sanjao da su svi ljudi na svetu ja ... znaci idem i vidim svuda sebe, kao barmena, kao pandura itd.

I niko nece da prica samnom ... ond aje tu bila neka radnja, tipa dam sam htelo da jedem nesto, i nijedan ja u kafani nije hteo da mi da svi me kao cooliraju ... da bi na kraju isao i sreo jednog cigica ovde iz kraja, i kao totalno u cudu, kako on ovde, zasto on nije ja ga pitam nesto u fazonu: ej de si bre! A on mi odgovori: sisoooooo

I tu sam se probudio :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ne znam za vas, ali ja retko kad da sanjam nesto u zadnjih par 'dina..... ko zna zasto je to dobro...

a kad mi se desi, po pravilu je ili neki horror scenario samnom u glavnoj ulozi...... ili neki sex education 3p.... zvuci blesavo, ali sanjam da objasnjavam ljudima kako sta gde....

Link to comment
Share on other sites

uuuuuuuuuuu kakav topic, taman !

napomena: MNOGO su mi kool snovi gde se istripujem da je sve realno

probudim se jutros i skapiram da sam sanjao da sam se vratio na hvar (prim. aut. Croatia) gde sam 11 godina letovao kao klinja. istripujem se da je sve realno, jer je sve isto kao i pre, uzmem peskir i na plazu. legnem i krenem da cvrcim na suncu.

kad, uto, medjutim. OSETIM da neko prolazi pored mene, pridignem se i vidim NJU. Prelepa, crnka, preplanula (oni koji misle da ce da postane sexualno, ne varaju se mnogo, ali se kraj racuna ...) i pogledamo se kao da se znamo. prodje kao da joj se glava odsrafila gledajuci u mene.

ma sta lezis, mislim se, ustaj i pojuri dok nije pobegla. ustajem polako, kao da me ne zanima, i prilazim bilijarskom stolu ispod restorana na plazi. TO CUT A LONG STORY SHORT.

ceo dan provedemo zajedno, izmedju ostalog intimno, legnemo zajedno da spavamo, i budim se ujutru sam, iliti spavam u snu. TRIP! kad sam vec pomislio da sledi Dan Mrmota (za one koji nisu gledali film, ponavlja se jedan dan svaki dan) uzimam peskir i krecem na plazu, i sve mi se nekako cini da nesto nije u redu, da sam nesto propustio.

lezem na peskir, i ONA dolazi i prostire peskir pored mene i leze. u sebi ne mogu da verujem da ono sve nije bio san, i to joj i kazem. pocinjem da se ljubimo srecni i budim se ...

E TO stvarno nije u redu. da je sve savrseno i da se probudis. da je toliko realno a da sam sanjao...

doslo mi da vicem od srece i da placem, al sam se suzdrzao. zbog keve, mislila bi da sam poludeo :))))

jebi ga voleo bi da moze i na javi da bude tako savrseno :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

sto se tice deja vu-a kroz snove, ...

desi mi se kao i vam da ima nesto ili se desi nesto sto ne mogu da se setim a znam da hoce, samo sto sam malo pripazio na te stvari, pa sam skapirao da poneki put mogu da osetim da ce se nesto desiti ubrzo.

bas sam raskinuo sa devojkom pre mesec dana i nesto smo se razvlacili posle toga i skapirao sam da cu je videti na nekoj zurci, pa sam je i pozvao da si prekratim muku. mislila je da ce otici na timo maas-a pa sam ja bio u fazonu da bira ... no desava se da ulazi na zurku zabezeknuta sto me vidi.

ja joj nisam rekao da sam znao da cemo se sresti, tek na zurci sam joj rekao zasto sam je ustvari zvao.

primetio sam jednu zanimljivu stvar vezanu za deja vu - meni se desavaju deja vu-i pre jakim emotivnim nabojima ili obicno sa ljudima koji ostave na mene jak utisak. poneki put deja vu-i traju toliko dugo da se istripujem da idu paralelno dve realnosti. poneki put skapiram da fali na nekom mestu u vremenu/prostoru deja vu jer se nesto drugacije odigralo, malo kao onaj trip u Matrixu sa mackom...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

ja kad imam di dzej vu... istripujem s ed aocu da zajebem "sudbinu" i uradim neshto shto nisam uradio u dezavuu i onda sam kul, polako razjebavam svemir:)

nego kolko sam imao istripovan sam lele... juche prekljuche... znachi budim se znojav [:D] dobo nije bash tako al...

bio sa devojchicom i kao aj da prespavam kod nje, i ushunjamo se mi u njenu sobi zabodemo se i ja odkuntam lepo do jutra, gde me ona uzurbano budi ajde ajde... docice... i ono... zbun, i kao aj pa vidimo se kasnije... i ja tu kroz prozor... hopala... i polako krenem da se shunjam da me niko ne vidi... kad cujem beng... jedan metak me pogodi u rame, okrecem se i vidim njenog oca, beng josh jedan i ono... na tren se smorim... padam na zemlju i krenem da se smejem ko budala [:D] i tu se probudih i ono... nije svejedno :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Prvo sam u nekom prepunom busu i neke devojke su mi se nakachile da udju za mnom a nemaju kartu...Ja ih jedva izbacim napolje....

Sledetja scena.......Animirane zeke imaju oralni sex..... [:D]

Dobro da mi je tad zazvonio telefon jer ko zna shta bi bilo sledetje......

cantsleepclowns.jpg

Mensa iznad svih [^]

hoho nismo davno [:I]

jel se mi to stidimo ;)

Ipak smo mi svi smrtnici i trebalo bi tako da se osecamo ,amin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...