Jump to content

Shta sanjate ? :)


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od sinoc, ne mogu da se setim svih detalja ali .. mozda je i bolje.

stojim sa 6 likova koji su mi ortaci, al nikoga ne prepoznajem, ispred zgrade u bulevaru i pikamo monopol na haubi kola. dolazi josh 2oje likova i krecemo u neku spiku oko toga koliko nam piva josh treba, a do tada uopshte nisam snimio da mi je u ruci flajka i da sedim na jednoj gajbi, a ortak na drugoj. odlaze ova dva lika i vracaju se sa josh 4 gajbe piva. u jednom trenutku onaj koji je na potezu staje na najskuplje (tamnoljubichasto) polje gde su 2 hotela, 1 fabrika (?!) i parking (?!?!?!) i u besu rushi celu tablu na kojoj tek tada provaljujem da su neki odzaci reda velichine pola metra. unosimo gajbe u ulaz zgrade koji je ogroman (liche na ulaze kao kod mercedes zgrada na NBG) gde je neki ogroman krevet odmah desno od ulaza. savijamo tu jednu gajbu i tek onda provaljujem da je tu do nasheg kreveta josh jedan gde je neka monster ekipa. znachi neki presek izmedju metalaca, bajkera, cirkuskih nakaza i blastera (onog iz madmexa3). samo shto su svi oni visoki preko 2.5m. u jednom trenutku riba koja lichi na onu iz mortal kombata sa vishe ruka (samo shto ova ima normalni broj ruka) (i jako je teshko definisati to kao riba jel samo joj je frizura zensko kratka, a faca kao da je mushka) prilazi ortaku koji sedi na ivici kreveta, najblize njima i opaljuje mu 2 shamara sa obe ruke na razlichitim obrazima istovremeno (znachi ko da pljesne rukama sa njegovom facom izmedju) i izgovara "jel si mi sharao zidove po zemunu ?"

tu sam se na silu probudio [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sanjam ja nocas kako idem da vozim roske po gradu (?!) sa drugaricom i na stanici kod ade kao aj da udjemo u bas da ne idemo po barama zbog polave...i naidje fantomski autobus 1234 (wtf je fantomski autobus? jel to uopste postoji il sam se ja nesto gadno istripovala?) i mi kao udjemo...al to je kao neki fensi bas, ko svemirski brod...i sad taj autobus ide nenormalnom brzinom po nekim nadvoznjacima iznad kneza milosa i tu kod mostarske petlje i odjednom izleti sa puta i tako leti letiii i padne na neke sine...i samo ja prezivim to i dodje hitna i odveze me u neku bolnicu tipa ER...i kao svi legli da spavaju, a meni u sobu ulazi neki covek sa kalasom ( : ))) oo booozeee ) i hoce da me ubije,al ja nekako izadjem iz sobe i trcim po bolnici tj bezim i kad dodjem do izlaza doktor mi kaze 'bolje vam je, mozete kuci' i da mi otpusnu listu : ))

posle je naisla neka komsinica i pricala mi nesto za njenu sestru, a onda sam se probudila : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Sanjao jutros između dva buđenja kako smo na nekoj eksurziji,ali samo nas par.I odlazimo u neku kafanu,ali tu je neki lik koji zna italijanski i mi krenemo nešto da lupamo ali on nas sve razume i mi njega??? onda mu ortak daje 150 din,u fazonu daj nam najbolji sto,odvodi nas do nekog baš extra,donosi nam pivo,sedne pored nas i krene da priča kako on muva ribe??jebeni wtf...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...