Jump to content

po treći put


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neman, da li tebe placa neka multimilijarderska korporacija da dolazis na ovaj forum i kenjas na svakom mogucem topicu ?Stvarno ga pretera...

@ topic

kao sto je vec receno - ljudi imaju maina, obaveze a meni se licno

ne pocinje 123442ti lik

Aj' srecno ako uspe bilo sta od ovog.

Link to comment
Share on other sites

sad mi se kao chini da je bolje na novom serveru....

ali ako hocete da kradete likove iz ostalih gildi ajdemo na Dunemaul .... tamo nas u Hordi ima ko govana....

moji drugovi iz igraone su Ally ali meni se ne brishe lvl 37 warr..... prvo zato shto nemam alta [shta ce mi :P] a i zato shto sam dao 10k za fon tako da ...... barem da imam neshto od tog rachuna :)

shar brate, zajebi tog warra i napravi nekog drugog kad se dogovorimo ....

pls

Link to comment
Share on other sites

e ovako da kazem i ja jednu rec mudrosti

upravo sam pogledao nove talente za priesta i svakako mi se ne ostavlja main, a konacno sam ugrabio malo vremena posle isita da opikam malo pvp sa njim

ono sto je sharulja rekao je istinito mislim da ako ste spremni da pocinjete iz pocetka stvarno to i budete. ja npr ne bih mogao da garantujem da cu da igram puno novog lika...

opet imam i ja alta paladina 20 lvl i sharulja me ceka da izlvujem do 30 pa da opet udarimo zajedno ko u stara dobra vremena prvaka u tepanje :)))

ali ako bi sve ovo sa novom gildom bilo ozbiljno mozda, ali samo mozda bih se ukljucio i ja, naravno na nekom novom serveru (RP PVP nije losa ideja cisto da probamo nesto novo =)

Link to comment
Share on other sites

jao da nam ovo nisi rekao ja ne bih mogao da spavam...

sad sam stvarno odusevljen,ti si mi idol,daj mi sliku da je okacim na zid...

KAKVE BRE OVAJ TVOJ POST GORE IMA VEZE SA TOPICOM???

to znaci da se ti uklapash u debilchine ( `ljude` koji igraju na rp serveru)...

ljudi to je uzas jedan... wispujem nekog da pitam nesto a on neshto u fazonu *who are you?* ili *do i know you* i *how do you know my name* i sl. ...debilizam

daj mi mail da ti poshaljem sliku

Link to comment
Share on other sites

usracete topic .... prestanite vishe.....

imate PM i to ste 1000000000000x mogli da iskoristite umesto shto se grudvate na nekom topicu......

neman brate znam da ocesh da mu vratish [sad ce on tebi] ali brate suzdrzhi se nekad molim te.... ostali samo nastavite sa temom pls...

ocu da se zezam malo.....

jao samo kad razmislim......

".......Koljemo Onyxiu ....40 srba jebote..... cccc .... kolko jaka stvar...."

ajde nastavite ...

Link to comment
Share on other sites

jednostavno ne vredi ljudima ni da pokusavas da objashnjavas dok sami ne iskuse sta znaci srpski guild.

ajde probajte usopte da odredite server ,ali/horde,da napravite guild ,i da mi javite kad sve pocne da se raspada ...

pm u opste nije ozbiljan ,nego je detinjast, zasto bi ja sad koji sam i odlicnom gildu koji farmuje nefariana ,zanemario sve to i poceo da igram sa srbima da igram rfc ..

Link to comment
Share on other sites

jednostavno ne vredi ljudima ni da pokusavas da objashnjavas dok sami ne iskuse sta znaci srpski guild.

ajde probajte usopte da odredite server ,ali/horde,da napravite guild ,i da mi javite kad sve pocne da se raspada ...

pm u opste nije ozbiljan ,nego je detinjast, zasto bi ja sad koji sam i odlicnom gildu koji farmuje nefariana ,zanemario sve to i poceo da igram sa srbima da igram rfc ..

thats my point

Link to comment
Share on other sites

zajebite prepucavanje dok pokushavamo da uradimo neshto ozbiljno

ideja je odlichna.... znam da ste pokushali.....ja sam vec u srpskom guildu....

nego .... ko nece neka ne postuje ovde i ne raspravljajte se ffs

chovek pokusha da uradi neshto a vi odma` da userete.......

daj ljudi da se dogovorimo za server

ja bih Hordu zato shto je imba ko shto neko reche :)

pm u opste nije ozbiljan ,nego je detinjast, zasto bi ja sad koji sam i odlicnom gildu koji farmuje nefariana ,zanemario sve to i poceo da igram sa srbima da igram rfc ..

fuck off i ne vracaj se

Link to comment
Share on other sites

par zakljucaka iz mog dosadasnjeg iskustva:

Srpski guild -> Nemoguce... ne zato sto je srpski, vec zato sto uopste nacionalni guild (sem ako nije shvedski, na nekom serveru gde su 80% svedjani) ne moze da uspe...

cemu ta frka da se napravi srpski guild? samo se dogovorite da igrate na istom serveru... niko vas ne sprechava da zajedno idete u instance... Pricate o gildama i skidanju nefariona, a treba prvo da levelujete, pa da se oblacite, pa ko zna sta josh...

Zaboga, nemojte igrati Alijansu. Posle dva ally lika skapirao sam u kolikoj je Horda teritorijalnoj, PVP i ko zna kakvoj josh prednosti... Zasto bi neko ko je dosad igrao Hordu rolao alijansu, nije mi jasno...

I najvaznije, sada uopste nije pravo vreme za zapocinjanje novih likova. Taman dok se budete levelovali do 60 i poceli da dobijate epice, izaci ce Burning Crusade i tu ce se ko zna sta sve promeniti i rolacete nove likove...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

neman jel ti neko reko koliko si retardiran?prvo napisao sam da igram na Dunemaulu koji je PVP i jos sam plus napisao da NECU na RP server!!

killy ajd mrsh ovo je topic da pokusamo da napravimo gild a ne da pljujemo po ideji pa ako imas nesto da kazes protiv ovoga i da pljujes otvori novi!

ja sam od pocetka za ovu ideju server nije vazan(mada sam za dunemaul),ni strana nije vazna(mada sam za hordu)!

...

Link to comment
Share on other sites

Da se mi ne bi svadjali ajde mi da napravimo prvo novi SERVER gde ce moci i horda i alijansa u isti guild pa lepo pravimo guild i nema frke [:)][:)][:)]

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...