Jump to content

po treći put


Ankanar

Recommended Posts

ja sam od pocetka za ovu ideju server nije vazan(mada sam za dunemaul),ni strana nije vazna(mada sam za hordu), ni GM nije vazhan (mada sam za sebe)!

o_O

lol

heh, ne bi rekao da je po treci put, mislim da je brojka dvocifrena.

[:p]

.....

ovo shto je reko modjo je stvarno tachno......

Zasto bi neko ko je dosad igrao Hordu rolao alijansu, nije mi jasno...

gde sam to napisao ?? ili bilo ko drugi ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bolje batalite to odmah...

pogotovo na Dunemaulu :)

hahah...vidi ga ovaj :)))))

@topic RP znachi da ti igrash recimo NE priesta i stvarno dok igrash igricu mislihs da si ti taj NE priest !

primer:

treba ti pomoc oko questa..prolazi neki warrior i ti sad hocesh da ga pitash za pomoc...ako mu to kazesh na normalnom jeziku tipa:"hey m8 can u help me with this q?" on ce da te bledo pogleda i stavi na ignore..

a kada bi mu rekao:" Good day fellow warrior...can you help me, and match your strenght, given to you by the Elune, with those wile beasts?"

ili neshto tipa:lfg UBRS 2more (no rogue)---toga tamo verovatno nema ...

nego morash da se raspishesh: Bla Bla Thrall is calling you...bla bla evil outlaw Rend bla bla..

kapirate [;)]

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

ok ...

jel vam nista ne znaci da svi ljudi koji vec imaju iskustvo u takvim pokusaju kazu DA OD TOGA NE MOZE NISTA OZBILJNO DA BUDE !!!!!!!111

i vi i dalje terate po svome onda ne znam ...

inace ,ja sam sav samo izneo svoje mishlljenje o pm-u koji sam dobio ,ako vam se ne svidjaju moji postovi imate opciju ignore ,nisam nikog vredjao ni nista slicno.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zasto ne iskulirate nov guild i pocnete lika na syivanas ?

tamo se zacudim kad neko ne zna da prica srpski ....

ima 2 guilda 1-59 lvl i jedan samo 60 lvl ....

u ovom prvom ima min 60-70 likova 40+lvl [sve ukopno ima oko 150 aktivnih igraca] koji igraju svaki dan a u ovom drugom

im 30x lvl 60 .... svi su srbi rade se instance svaki dan .....ceka se samo da izlvl-uju jos 10-15 likova 60 lvl i da se krene MC ..... znaci sve ide ok .... batalite nov srpski guild kad vec ima na sylvanas-u , napravite lika i napred sve do mc .. :P

p.s. horda smo ime guilda je dragon

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...