Jump to content

Uhvatise ga


Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

recimo jedna razlika je u ovome:

mrtav mladic bi postao mucenik, vechna ikona nacionalista

ziv mladic u hagu bi izgubio sav znachaj...

pa tako sam neshto i pomislio ali s' obzirom da je to stiglo od ivan_a nije mi bio najjasnije.

ivan_ i nije bash neki nacionalista... ili sam ja neshto propustio? :]

realno, za te kojima je on muchenik i heroj nishta bolje i ne treba od ovakve drzhave.

edit: ne znam zashto spominjemo nacionaliste u ovom kontextu. sumLJam da je ignisu mladitj neki heroj [:D]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

to je preveliko pojednostavljavanje situacije. nisu isti nacionalisti iz bg geta, koji lupaju shovinistichke parole ortacima iz osnovne, dok navijaju na derbiju a nikada nisu ni videli ni r od rata, i nacionalisti koji su osetili iz prve ruke kako je sjebana realnost rata u bosni. Ovde kod mene u bataji je od 95. preko 50% populacije izbeglice iz bosne i krajine. Za njih je Mladic Amon-Ra.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

to je preveliko pojednostavljavanje situacije. nisu isti nacionalisti iz bg geta, koji lupaju shovinistichke parole  ortacima iz osnovne, dok navijaju na derbiju a nikada nisu ni videli ni r od rata, i nacionalisti koji su osetili iz prve ruke kako je sjebana realnost rata u bosni. Ovde kod mene u bataji je od 95. preko 50% populacije izbeglice iz bosne i krajine. Za njih je Mladic Amon-Ra.

nema tu shta da se komplikuje, nije u pitanju ruchna izrada ku-ku satova vetj osnovni princip chasti.

to shto oni koji su proshli koz taj rat kao kroz pakao na njega gledaju kao na bozhanstvo je samo pokazatelj da idu linijom manjeg otpora, lakshe je na nekog gledati kao na sveca i kriviti zapadne anti-srbe za sve nego malko mutjnuti glavom.

Link to comment
Share on other sites

I ok recimo da je uhapsen?

Nerviraju me zluradi komentari.

Sta mi imamo od toga? neko medjunarodno priznanje?rofl sto bi reko sasuke :)

Da li je pocinio zlocine? Ne znam, licno mislim da jeste kao i svako ko je ucestvovao u ratu (a opet sta sa ljudima koji su prosto mimo svoje volje poceli da ratuju jer nisu imali izbora). Pravi krivci su prasci koji su iz foteljica naredjivali.

I sta sad mislite da ce nam neko dati para, piva i kolaca ako je uhapsen?

oce karu

Link to comment
Share on other sites

ma stagod da se desi, samo da ne moram da slusham njegovo ime vise na medijima bre...

...sto se mene tiche, moze da mu kupe raketu da se sa njome lansira na mesec

i da tamo ostane i odatle da zajebava ove iz haga do kraja zivota, samo da mi

ovde vise ne moramo da se bavimo njime i celim tim cirkusom...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@rami & igi

o kakvom nacionalizmu/heroizmu/ikonoizmu vi prichate ? rachunica je jasna Mladic se ne isporuchuje da nas ne bi osudili za genocid i da placamo neku ratnu oshtetu. dal to treba ili ne treba to je drugo pitanje. druga stvar .. prljavi vesh se ne iznosi iz kuce .. to nam je svih ovih godina dolazilo glave.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa da ti je branio porodicu od mudza itd , nebi tako mislio...

to shto su napricane gluposti o njemu , itd ...

nezelim da ulazim u raspravu shta je radio shta nije

ja sam evo cuo na vestima da nije uhapsen ,

ipak moje mislenje , da ga treba zrtvovati , za dobrobit cele drzave ,

ali ne u ovom trenutku i ne ove prodane duse koje su na vlasti da ga daju ...

mada po meni je ovo fazon da se vidi reakcija naroda , u slucaju da ga stvarno uhapse , ili neshto drugo ili je de1 upravu ko ce znati...

E limtemo nemoj da lupas. Koga je on branio. Branio me od koga ??? Do jaja me odbranio i on i Sloba i Karadzic. Sta ti je on ortak, pa ti znas da li su ili nisu napricane gluposti...

strasno

V

Link to comment
Share on other sites

@rami & igi

o kakvom nacionalizmu/heroizmu/ikonoizmu vi prichate ? rachunica je jasna Mladic se ne isporuchuje da nas ne bi osudili za genocid i da placamo neku ratnu oshtetu. dal to treba ili ne treba to je drugo pitanje. druga stvar .. prljavi vesh se ne iznosi iz kuce .. to nam je svih ovih godina dolazilo glave.

e ovo sam hteo da chujem. isto razmishljamo ;]

zabole me za mladitja.. branio srpski narod?? pa to je najmanje shto se ochekuje od glavnog zapovednika srpske vojske u bosni, netju sigurno da ga velicham zbog njegove duzhnosti... pogotovo ne zbog nachina na koji je obavljao (i skrivanja posle).

ALI, velike su shanse da tje da ga osude za genocid ako dodje zhiv do haga, shto automatski znachi pravosnazhna sudska presuda da je bio genocid sa srpske strane u bosni... shto opet znachi "we 'r screwed".

na stranu to sa prljavim veshom... to nam dolazi glave tachno, ali mene jebe u mozak cela ta plemenska filozofija "nashe vetje staraca tje to da reshi"!

Link to comment
Share on other sites

Маните се дечијих прича он је "ухваћен" још у почетку, ово раде само да би му подигли цену.

Говорим о почетку стварања овог политичког органа који процесуира наше држављане, да не причамо о томе што је тај суд по свим могућим правима сам по себи неправилан и ништаван.

eto nama novi seselj .... kamo srece da je samo jedan ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ALI, velike su shanse da tje da ga osude za genocid ako dodje zhiv do haga, shto automatski znachi pravosnazhna sudska presuda da je bio genocid sa srpske strane u bosni... shto opet znachi "we 'r screwed".

Ne znam kako ovo da ti kazem, ali ako Mladica osude za genocid to ama bas nista nece promeniti. Zasto? Pa zato sto je Tribunal u Hagu vec proglasio generala Krstica krivim za genocid u Srebrenici, tako da druga osuda na tu temu ne bi nista znacajno promenila. I kao sto vidimo iz prilozenog, ta presuda nije dramaticno uticala na polozaj srba i Srbije, tako da nema opravdanih razloga za strah po drzavu u slucaju osude Mladica.

Da li je pocinio zlocine? Ne znam, licno mislim da jeste kao i svako ko je ucestvovao u ratu (a opet sta sa ljudima koji su prosto mimo svoje volje poceli da ratuju jer nisu imali izbora). Pravi krivci su prasci koji su iz foteljica naredjivali.

Pazi, on je bio dovoljno visoko u vojsci da nije u rat otisao mimo svoje volje. Drugo on je bio jedan od tih koji je naredjivao, ili ako ne naredjivao zlocine, ono bar gledao u drugu stranu kada je znao da se desavaju. On je kao vojni komandant direktno odgovoran za sve sto su uradili njegovi potcinjeni, jer po pravilima vojne sluzbe cim je saznao da njegovi vojnici cine zlocine je morao da ih u tome zaustavi i adekvatno sankcionise. Cak se ni naznake toga nisu mogle videti, a da ne pricamo o tome sto svi ovde znamo da je bilo itekako ohrabrivanja takvih postupaka sa vrha. Radile su to i druge strane u sukobu, ne sporim, ali to ovu stranu ne oslobadja krivice.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ako ga uhapsimo ovde kod nas, odma ce ova plavusa iz Haga da kaze da je sve vreme bio ovde, kao sto je ona i pricala, tako da smo opet najebali. Po meni treba da izvedemo nesto ko Hrvati sa Gotovinom, ili ako ne bude zeleo da se preda ( po meni najbolje resenje) da strada pri hapsenju. A btw. ja kolko sam cuo njemu su dete ubili na pocetku rata. Ako neko zna jel to istina nek napise. Ako jeste onda su mi jasni svi postupci. Ne bih voleo da sam u kozi coveka u takvoj situaciji, ko zna na sta bih bio spreman...

Link to comment
Share on other sites

o kakvom nacionalizmu/heroizmu/ikonoizmu vi prichate ? rachunica je jasna Mladic se ne isporuchuje da nas ne bi osudili za genocid i da placamo neku ratnu oshtetu
pa taj rad, ovde ljudi i dalje prichaju o nekakvom ponosu i virtualnim osobinama.nasha najveca greshka ej shto nismo rqatovali sa nekim smtno bolesnim genealima i liderima, tj onima koje bi crv do danas uveliko izjeli.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

jos nije.... valjda mu hromi daba AKA kostunjavi masira tabane

da mu ne padne tesko put za hag..... a verovatno se i smorio

jer ga je skrivao na gajbi u centru BG-a svo ovo vreme :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Bla, bla, bla, bla, bla...

Kako samo seru ovi na televiziji, a i mi isto. Kao nisu ga uhvatili. Pa i nisu, znaju bre sve ove godine gde je (tamo gde su ga ostavili), jebu nas da bi dobili neke poene za neshto tamo. I sad kad je kita prestala da se dize, kad su ovi rekli kurvo daj nema vishe cile mile, onda se kurva natrtila (a josh kurva dize nos i kao nemojte da kenjate da smo ga uhapsili to shteti vladi, a za dva dana tje da bude jesmo, sa prichom ishli mi tako ulicom kad ono Mladitj, ili kao Legija sve vreme nam ispred nosa mi ne vidimo, ili kao bilo je lepo jutro doshao Mladitj kod nas, ili ej bre... mrsh u p.m.).

Shto kaze nigger bar netju vishe morati da slusham o njemu.

Nego shta tje biti kad isporuche sve koje trebaju? Aj kao Karadzitj je u Bosni, njihov problem. Shta tje biti kad kurva vishe nema shta da, jer su sise splasle, dosadilo nam vishe da joj svrshavamo u grlo, bulju je dala, karali su je i ortatzi njih 20, pushi bez ruku, tukli je po ledjima i przili uzarenim gvozdjem, i dosadilo...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

ako krenem da citiram, završiće se tako što ću učestvovati u topiku, a to mi nije namera.

hoću da se mladić rokne da ne bi živ stigao u hag i poslužio kao medij za dalju satanizaciju srpskog naroda u javnom mnjenju, taman kad smo malo krenuli u pozitivu.

to što će dobrom delu srba time samo porasti u očima će posle biti zadatak za državnu propagandu, a ne verujem da je nekoga teško ubediti da lik koji izda naređenje da se ubije ceo grad nije heroj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...