Jump to content

Paladins


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ono sto me je kod paladinka neverovatno iznenadilo jeste tehnika grindovanja ... ako si dovoljno skiled ne morash nikad da pijesh vodu Oo niti da stanesh ... ubijes prosecno kripove ali nikad ne pijesh sto ga cini nevernovatno brzim u ubijanju tona i tona krepova ... Ali samo ako znash kako to da izvedesh :)))

Moji saveti za paladine ( imam 2 maga lvl 60 , locka lvl 60 tako da znam sta pricam a pala je na lvl 59 i po )

posto sam video da 90 % paladina samo baci soc i ide grinduje = totalno debilno i iq 0 ...

elem idemo

Neki krucijalni talenti koji se redje uzimaju u standardnim buildovima a sabijaju su :

Imp seal of crusader : da da ... sada cete recu sta ce mi to kada imam SOC , to je tachno , medjutim unapredjenje ovog talenta povecava bonus holy dmga koji udarate sa svim holy magaijama kada jugeujete lika ... dakle bacish crusader judgement na krepa i kada udarish bilo koji holy dmg dobijash nekih 50 holy dmg bonus koji opet moze da kritikaluje za 100 dmga sto je daleeeeeko losheg ...

Imp judgement : vrlo vazna stvar za pvp ! ne treba je preskociti , a takodje i zbog vengancea , to cu objasniti dole

lichno preporucujem bilo kakvu kombinaciju holy / retribution paladina ili retributionm holy ...

ako cete da samo lechite ne uzimajte holy shock to vam je cisto PVP talent ( i to vrlo dobar bez obzira sto je totalno mana ne efikasan ali je josh bonus na relativno mali dps koji mozes da napravish )

U protectionu hmm standardno ne uzimajte IMP devotion auru ... pitate se zasto ? samo zato sto na lvl 60 ona vam daje 1 % dmg reduction sa 55 % na 56 % sto je smeshno i debilno ...

Uzimte ono za stit mnogo ce vam vishe koristiti u instnacama ako lechite i stojite iza - nachin da zivite duze ...

Imate 2 talenta za defence i bonus armor , ono za bonus armor je loshije iz razloga istih kao i kod imp devotion aure ! dakle uzmite defence pa ce teze da vas pogadjaju ( ako vec uzimate bilo koji od ova 2 ne tako dobra talenta )

ako vec idete u protection ne treba ici dalje od blessing of kings za prosecnog smrtnika ... medjutim onda bi trebalo ici u retribution do seal of comand ( uvek uzimajte bendeiction a n imp blessing of might ) i idete do divine favora u holy ...

blallblablal ima krsh fora i trikova ... sada grindovanje ! ako pravlino to radite = nikad ne morash da pijesh niti bilo sta

Dakle pun si heltha i mane i ulazish u borbu odmah bacaj crusader i judguj ga sa njim i ukljuci soc najbolji rank seala koji imash ... ako imash vengance ( 15 % bonus dmg ) cekaj da udarish critical ( naravno ako nisi uzeo 5 % critical shanse conviction se zove talent mislim , onda si iq = 300 i priblizavash se kiligoru ) kada udarish critical onda BACASH MAGIJE NA njega i samo onda .... jer tako su ti magije praktichno 15 % jeftinije sto se tiche mane ... ili ti 15 % efikasnije ! dakle ako je undead bacash exorcisam tada i brzo pre nego sto ti itekne buff ( 8 sec ) bacas hammer of justice ( stun ) i judgujesh ga sa sealom i tada je vec mrtav ... ako nije mrtav onda ukljuci seal of comand rank 1 !!! ( ovo je vrlo vazno , sa benediction ovaj seal kosta 46 mane ! , a ima proc dmg isti kao i zadnji seal tako da ne morash da bacash manu bez veze )

ponovo ovaj rad 2-3 puta korsiteci blessing of might ili kings , lechi se samo posle borbe !!!

tada su negde na 1/3 mane i pun hpa , onda baci blessing of wisdom , ukljuci seal of wisdom i udari jedno krepa sa njim ( prvi udarac ima nekih 90 % shanse da ti da manu !!!! = 90 mane za dz ! ) tada ga judgeujesh sa tim sealom i ukljuci seal of command rank jedan !!! Sada se verovatno neki pitaju a zasto ne seal of crusader , ja kazem zato sto seal of command ima daleko vec dmg i josh udara 2 puta !!! a kada se procuje imash sansu kada ga udaris 2 puta da dobijesh oba puta manu ... problem kod seal of crusader je to sto ne ubijash dovoljno brzo i onda mnogo hpa izzgubish i nisi dobio nista ... sa ovim radom dobijash nekih 300-700 mane kada se izlechish u bonusu !!!

onda ponovish ovo iznad 3-4 puta dok se ne napunish do vrha sa manom i onda ponavljash ono sa sela of crusader od pocetka ...

exorcisam i holy shock bacati samo kada imash judgement of crusader na mobu jer su jedino tako efikasni , ako imash vengance sve sto imash bacash pod vengance .

Posto vengance traje 8 sec a judgement tajmer je na 10 ako ga ne unapredish na 8 onda cesh da propustish mnogo delova bonusa od vengancea jer necesh moci da stignesh da bacish HOJ + Judgement of command na moba dok imash 15 % vishe dmga !

Ako ste ishta shvatili dobro je ...

pitajte za sve sto vas zanima

btw Flash of light = daleko efikasniji za lecenje ali mu je kolicina koju lechi tj Heal per second jako jako mali ... tako da korsite to za lechenje

judgement i seal of light koristite samo u instnacama jer onda se rogues war i sve ostalo vrlo lepo lechi na tome , za solovanje je sranje jer je wisdom daleko daleko bolji ako imash mane imash hpa i imash magije ako imash hpa i nemash mane onda nemash dmg = nemash hpa

aj pozdrav ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

evo mog builda trenutno za heal po mc i pvp i pve etc :D)

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...052300510200000 ---- ovo ja koristim trenutno ... vrlo vrlo dobar za grind jedina razlika je sto sada nemam vengance tako da non stop nosim jebeni bow na sebi :) i nema vishe one fore da bacash magije kada imas 1 % vishe dmg healing / pvp / pve build :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

uff...ok sve je recheno lockujte sada

a sta mislis da tebe neko malo lockuje, da prestanes da smaras?

Koji vam je k. ? Ako hoce momci da razmenjuju info oko paladina, nevidim u tome nista lose.

Ponasate se ko banda retarda sa "hunter weapon" posle godinu dana fore ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

a sta mislis da tebe neko malo lockuje, da prestanes da smaras?

Koji vam je k. ? Ako hoce momci da razmenjuju info oko paladina, nevidim u tome nista lose.

Ponasate se ko banda retarda sa "hunter weapon" posle godinu dana fore ...

priznaj da si poceo da igras palu alta !!! :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kad neko otvori novi topic sve se svodi da pre ili kasnije ... [u ovom sluchaju pre] odete offtopic...

sad ce neko da dodje BLAHBLAHBLAH ja mrzim palu itd. itd.

Koji vam je k. ? Ako hoce momci da razmenjuju info oko paladina, nevidim u tome nista lose.

u pravu je chovek.

@ topic

wtf je tvoje pitanje ??

[?]

usually kad neko otvori topic pita neshto i tako se ostali nadovezhu i nabudze 8 strane [kao moj topic [:)] ]

Link to comment
Share on other sites

priznaj da si poceo da igras palu alta !!! :D

ahahahaahhaha umro sam od smeha...

svako ali svako kad tad predje to the dark side :))))

btw ja sam bestidan zato i igram ovo cudo od klase ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

samo izbaci ovo ozbiljan sa kraja i sve je ok :)))

pala 1 x 1 jeste jak kao sto jeste i shaman ... ali njegova snaga kao i shamanu pada u vodu sto ima vishe i vishe ljudi :)

elem

1 x 1 hunter vs pala !!!!

lol ajde ga udari palom ! jebem ti hunter junk :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ocigledno je da sam samo ja odgovorio nesto korisno ... ostali su tu da spamuju ...

kao sto rekoh koga zanima neka me pita (:)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...