Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

izgubio kljuch od stana, pa ga nashao... zapalio do teretane al je radila smao do 7 pa sam odradio par vezbica (dovoljno :) ) pa zapalio da kupim hranu, puko 35jura na voce, meso, hleb i ostala sranja ... teglio 4 kese do gajbe... raspakovo sve to... dosho do kompa da overim dal mi se skinuo jarhead... pustio film... i totalno gotivan pochetak... vidim da ce biti ok veche [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Bio do ortaka nesto koji je sjebao totalno zglob u teretani i ono oteko mu za sve apre i onda mu je lekar na urgentnom reko da satvi beli luk na to brate ala to smrdi :) Veceras cu da legnem ranije sutra za formulu moram da sam frisak :)

Link to comment
Share on other sites

trazim neke service packove... skidam neke filmove... bakcem se oko torenta kojeg cu na kraju izbrisati... al ne aninstal vec krvozedni delit folder... buwahhaha elem... citam mangu, largo je kralj ... etc etc [:D]

mozda za kojih pola sata odem da spavam... prokleti nepostojeci firewalll koji me ogranicava..... lalalalal

pi. moracu da postujem neki topic... :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

bio u gradu, odlepio....

razlog: ortaci i ja digli neki fin kes na kladionici (svi puni) i kao ajmo festu veceras da pravimo...i sve bese dobro upocetku (kad je bal,nek je maskenbal) od heineken, tuborg , shmele fore itd... ribici i kao naletimo na drugaricu,svi cool kao opusteno aj ona sa nama ... i onda pocinje skenj dogadjaja ... svi se skenjavaju zbog nje jer se njoj ne ide na neku zurku pa ovo pa ono , pa ostace sama u kolima pa trc kod nje ovaj pa onaj pa ja.. i tu odlepim i sednem u kola svako svojoj kuci i u pm...

i onda malo povezem u cemu je problem i ortak mi kaze na foru :" ko te jebe kada si dobar kao 'lebac.."

i onda malo skontam ,kao trudis se celo vece svima da ugodis , nerviras se za druge , kidas sebi zivce , svadjas se sa drugima ... a u stvari svima se jebe za sve i ti jedeini ispadas bilde....od danas krece druga prica ".. fuck you,i wan't do what you tell me..."" itd... puca mi prsluce za other ppl i probeleme i uostalom za sve [:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

Anegdote u vezi Caneta iz Partibrejkersa (c/p sa drugog foruma):

*****************************

Cane sedi na stanici u nekoj nedodjiji na periferiji Beograda, cekajuci poslednji autobus za civilizaciju. Dolazi autobus, u njega ulazi neka riba, a Cane ostaje na stanici, iako sledeci bus dolazi tek za par sati. Riba koja je usla vidi da on ne ulazi pa mu kaze: "Hajde, sta cekas, nema autobusa do jutra."

Cane odgovara: "S tobom, grobe, nikad!"

*****************************

Pre ovog (valjda) pretposlednjeg Colinog albuma i koncerta na Marakani, Colu menadzer posavetuje da mozda ne bi bilo lose da se napravi neko gostovanje na necijem albumu, ili na njegovom, mozda neko gostovanje na koncertu i sl. I da mu covek spisak od nekih 5-6 imena za koja je mislio da mogu da budu (medijski/finansijski) isplativa. I Cola iz tog ponudjenog spiska odabere bas Caneta.

Pozove coveka, i krene u prica "Slusaj Cane, mozda ne bi bilo lose da...bla bla bla... pa mozda gostovanje na nekom CD-u... bla bla bla... pa koncert... bla bla bla..."

E sad, glavna kvaka je da Cane ovo slusa PETNAEST minuta bez progovorene reci, i kad je ovaj zavrsio, sledi pomenuta replika "Colo, na cemu si?!" i spustanje slusalice.

*****************************

Koncert u Nisu, Cane izlazi na binu i vidi neke blago ruralne tipove u prvim redovima. Pogleda ih onako popreko i kaze: "Gde ste, seljani. Dosli ste koncert, a? Sto ne idete na njivu, da orete?"

I ovi ga razbiju.

*****************************

Zove Cane neku ribu telefonom. Javlja se njena baba i pita ko je.

"Ovde Cane, mogu li dobiti Jelenu?"

"Evo, samo malo, Bane."

"Ne, nije Bane. Cane. Kao cvrkut ptica."

******************************

Pouzdano postojeca Canetova izjava: "Lise te svega, pa licis na lisaj."

*******************************

Negde 1990, svirali (Betmen) sa njima u Domu Omladine, i pred koncert u bekstejd

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

da dodam jos onu sa exita 2002. koncert je pocinjao relativno rano, 7, pola 8. naravno dan, i na mejnu daj boze 1000 ljudi (sto nije malo, ali kad se uzme u obzir velicina stejdza, izgleda prazno)

"deeste shako jada" [:D]

zaboravio si ono kad je prozivao antona...ali se ni ja ne secam kako je to tachno ishlo.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Koncert u Nisu, Cane izlazi na binu i vidi neke blago ruralne tipove u prvim redovima. Pogleda ih onako popreko i kaze: "Gde ste, seljani. Dosli ste koncert, a? Sto ne idete na njivu, da orete?"

do mojega je bilo ovako, pre ce biti. "cao nishlije, gde su vam traktori" to mu je jedna od chuvenih:)

"deeste shako jada"

zeshce frke zbog tebe podnosim:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...