Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

jebiga, zao mi je, slobodno se javi da bacimo koju rech, nije zabranjeno :)

meni je bilo extra, bio na ispitu uradio do jaja, posle kod ortaka radili drvenariju, pa otisli na sket, onda stukli neki viski i 2 gajbe vopija, njegova keva napravila i pizzu i palachinke, i na kraju kad smo se nekako otreznili i svi sredili kod mene pikali pes 2on2 :)

Do ponedeljka odmor, svaki dan bleja, zezanje itd :)

Videcemo se preko vikenda valjda, neki pes ili tako neshto. A poshto nemamo ni ja ni ona prva dva chasa danas (informatika blok), dolazi sada do mene. Ja ne znam shta se deshava...Nego, al ti je bilo dojajno juche [:)].

@topic uopshte: malopre ustao, sad cu da se istushiram, neshto jedem i tako to...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

spavao sam 11h ko budala, a dobro bi mi došlo da sam ustao ranije, treba da uradim gomilu stvari.. pojavila mi se opcija da odem na skijanje dva dana ranije (sa ćaletom i nekim njegovim ortakom), pa da tamo dočekam drugare koji dolaze u subotu ujutru.

Link to comment
Share on other sites

ustao jedva, opet mi se neshto pomerilo spavanje .. jebem ti filmove :) imam sebi da dam josh nedelju dana fore da se iskuliram pa cu da zapnem neki ozbiljan predmet i da krenem na vezbe posle 4 godine :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ustao u 8.00 po navijenom satu okupao se za 5 min i onda malo neko brojanje nabrzaka gde sam se iseko za sve pare ono 45 min kasnije ne mogu totalno da zaustavim krvarenje. tako da cu da lupim mental note to majself ne bojati se ujutro brzo dok si pospan ikada vise!!!!

Inace danas me ceka jedan od onih dana kane nemozes ni da se ispisas kako treba....

brojanje & bojanje =/= brijanje [:D]

Ustala u 7 :( i otishla da mi vade krv i sve po redu........Josh moram sad da smislim za kad da zakazhem operaciju jer sam ovih dana u frci.........

shta operishesh? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ustao u osam, otishao kod zubara (imam josh jedan da popravim, malo protetike za jedan zub i zavrshio sa tim govnetom), chastio se novim priveskom, platio rachune, otishao da radim, drkao se oko glupog shtampacha 2 sata, ali sam na kraju ipak uspeo, yeah :)

Idem do mojih posle da uzmem neke pechurke i josh neku klopu, pocheo sam da se tripujem na kuvanje, imam talenta ko bi rekao. Vecheras shtreb, nema izlaska.

Jedva chekam cert Soulfly 2.marta...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

smor... ova kisha ubija dobro raspolozenje... dodushe malo me je oraspolozio komshija sa svojom shokantnom veshcu... sad mi je jasno zashto ga zovu Shokata :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Videcemo se preko vikenda valjda, neki pes ili tako neshto. A poshto nemamo ni ja ni ona prva dva chasa danas (informatika blok), dolazi sada do mene. Ja ne znam shta se deshava...Nego, al ti je bilo dojajno juche [:)].

@topic uopshte: malopre ustao, sad cu da se istushiram, neshto jedem i tako to...

ma ono, uvek je kul kad se skupi staro drushtvo iz srednje/osnovne, pa makar se i pravila kuhinja za nekog ortaka :)

Vecheras CL i zabod u kafic u kraju, posle verovatno kako kazu zhuta greda :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ustao u 8.00 po navijenom satu okupao se za 5 min i onda malo neko brojanje nabrzaka gde sam se iseko za sve pare ono 45 min kasnije ne mogu totalno da zaustavim krvarenje. tako da cu da lupim mental note to majself ne bojati se ujutro brzo dok si pospan ikada vise!!!!

pa kad brojish kesh ostrim nozhem i posle ujutru pospan gledas horor filmove ...

Danas bio na nekom veselom sastanchicu koji mi je ulepsao dan, posebno ce mi ulepsati ako se sta od toga ostvari, ondaK nakon toga pogled'o Will & Grace (jedinu seriju koju skidam sa torrenta i zapravo je redovno gledam ;)) vid'o se sa boletom okolo nekog backupovanja njegovog harda i posle zakljucio da uopste nije losha kombinacija ovih mojih zvucnika i monitora za gledanje dvdjeva ili tako nesto. Onako, fino iskustvo ... nije kao kucni bioskop, ali blizu ;)

Sad krenuo nesto da crtkam (moz' misliti) ali kapiram da od toga nece biti puno vajde posto ja to bash ne umem da radim :) Srecom su neki koncepti u pitanju pa nije ni vazno kako ce sve to da izgleda. Idem sad da se bacim na neke e-mailove pa cemo da vidimo sta dalje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...