Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

de je to?

Zakintos....ostrvo ispod krfa....najjace plaze u grckoj.

Opet kazem, sve je bilo sjajno/bajno, ali englezi zaista umeju da smore, posebno ako imas zelju za provodom uvece.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bogamu kakvo divno vreme napolju!!

Aj sto covek moze kao prasac da se valjuska po krevetu, aj sto je super i za hodanje.

Aj i sto sam sad grudvama sa simsa gadjao neku decu!

Obozavam ovaki sneg i vreme!

Link to comment
Share on other sites

Ala ste se israli za medalju na 3 strane :))

Bio do škole,nikad bolja bleja.Prva tri časa informatike na kojem sam celo vreme pikao mrtvi cs a posle standard.Fizičko,na kome je profan izbacio ortaka jer su mu užasno,ali užasno smrdele noge,veći smrad nisam u životu osetio.Koji blam jebote.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

stiglo mi danas od CollegeBoard-a da treba da doplatim $8 za SAT...

ej za 8 dolara me jure k'o Bog djavola... [;)]

e glupi Ameri, samo za postu plate 5$ :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Josh malo i Pepeljuga ode kuci :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

@Kole

Ubi me sa pricom o babi! Jebes zivot. Nego jel si cistio svoja kola ili random po kraju?

@Za ekipu iz getOa

Iskrivio sam se od smeha.

@Lucky

Samo ti mozes da naletis na happy tv, da zapamtis i postujes, zamal da mi zvone komsije.

@Topik

Evo, ludilo, zajbancija. Juce sam pomagao burazeru 12 sati, fotografisao je neke manekenke, mnogo sam se smorio, pa sam onda lupetarao, sva sreca te su maloletne, ili bar jedna.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

blago sam pripit.... i prija... nisa, dugo [:D]

i necu da stiskam vackspace, da ispravljam greske, kao da sam trezan :P

to je za sise..

BACKSPACE je za SISEE [:D]

ok. ako neko obrise ovaj post, necu se ljutiti [:p]

[:D]

edit :

btw, imacu GA !

[:D]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

* Juce bio popust od 30% u duff-u pa sam se standardno tamo nacrtao sa ekipom, uzeli filovanu pljeku 200 gr. za 129 din [:p] kupili jos litar takovo soka onaj koktel u rodicu za jos 50 din i prevrnuli se od klope dok nam oci nisu ispale., naravno za male pare [:)]

* Posto nikako ne volim da kupujem po radnjama, jer to jelte zestoko smara, narucio sam neku odcu iz kataloga (nekerman) pa mi je bas stiglo i ono mogu da kazem da sam manje vise zadvoljam nije jeki extra kvalitet ali lepo izgleda i nije mnogo sqpo, ali najvaznije je to sto se izbegne ono cimanje po prodavnicama..

Link to comment
Share on other sites

ево ме на послу, спавао сам 4 сата, јер сам целу ноћ гледао стране вести и упишавао се од смеха...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

evo me na faxu chekam da se lik sa parkinga pomeri da bih mogao da idem kuci .. horor :)

al bar sam naleteo na neke klince i sit se isprichao sa njima kao prekaljeni student :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Opet sam se uspavao kao manijak i dosao sa sat vremena zakasnjenja na posao. Jednostavno mi ovaj sneg tako daje zelju za kuntanjem u toplom krevetu da je to strasno. Pozitivna stvar je sto je na poslu i dalje potpuno rasulo tako da niko nije ni skapirao da me nema, ali me zato na stolu docekao papir kojim cu morati da se bavim narednih metar dana dok ne prikupim svu dokumentaciju koja se njime zahteva.

Juce je bilo poprilicno veselo voziti ulicama grada Chikaga, samo sam cekao da me naguzi neki manijak koji se zaleteo po snegu a ne zna da vozi. Danas mi situacija deluje poprilicno bolje, valjda je sneg malo oslabio pa su ovi stigli da ga pociste.

I potpuno nevezano za sve, sinoc sam opet prisustvovao jednoj sceni izmedju nafurane ribe i prosecnog Tarzana, gde se dijalog pocinje (i zavrsava se) sa: "Jesi ti nekad ucila srpski?" -"Jesam, ali se isti ocigledno ne uci na planini sa koje si ti sisao!" i posle uskace obezbedjenje [roflmao] Zemljo Srbijo...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...