Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

набације ми се сад друга колегиница, пошто је прва схватила да од тога нема ништа. и још 100 неких проблемчића. одлепићу.

Šta voziš? :)

ručao neki grašak,sad pijuckam čaj od nane i jedem kikiriki pa posle idem malo da odspavam,premoren sam.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

e drasko, ispushio si ga ali bukvalno...

uostalom, ne mozesh reci da u tome i nema necheg dobrog. Kapiram da ti pushish zato sto te to opusta, ali fakat je da bi bilo zdravije da si ceo dan naduvan kao cepelin, nego da duvanish i tovarish u sebi nikotin... Ali ok, necu da ti serem vishe. Znash kako kaze Bond - Live and let other's die

Inache, uspavao sam se za faks - zbog faksa. MIslim, kako oni ocekuju da ja projektujem do pola pet i da budem na faksu od 1 do 9 sledeceg dana....Ko tu koga pravi budalom. A i kada ostanem kuci, moram opet da radim za faks i to molim te, jahting klub na Bezaniji!!!! Jahting klub u suvozemnom getu!?!?! Samo josh dve godine i sve cu ih jebati kada budem magistar.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Oslobodio sam 100 giga na hardu tako sto sam obrisao prastari tehno koji sam skupljao godinama...odraslo se u medjuvremenu :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jebote. To se radi u radno vreme. Sad ide ono cuveno "nije ni cudo sto nam je zemlja u takvom kurcu".

I nije to tvoja kancelarija, to je drzavno vlasnistvo dodeljeno tebi na koriscenje dok si zaposlen, tako da ima da postujes drzavne zakone ;)

морамо бити пажљиви у спровођењу закона, да не буде неких пропуста. [:D]

e drasko, ispushio si ga ali bukvalno...

uostalom, ne mozesh reci da u tome i nema necheg dobrog. Kapiram da ti pushish zato sto te to opusta, ali fakat je da bi bilo zdravije da si ceo dan naduvan kao cepelin, nego da duvanish i tovarish u sebi nikotin... Ali ok, necu da ti serem vishe. Znash kako kaze Bond - Live and let other's die

Inache, uspavao sam se za faks - zbog faksa. MIslim, kako oni ocekuju da ja projektujem do pola pet i da budem na faksu od 1 do 9 sledeceg dana....Ko tu koga pravi budalom. A i kada ostanem kuci, moram opet da radim za faks i to molim te, jahting klub na Bezaniji!!!! Jahting klub u suvozemnom getu!?!?! Samo josh dve godine i sve cu ih jebati kada budem magistar.

има доброг, али морам да прођем кроз пакао сад... [:(]

Бежанији и треба Јахтинг клуб, јер је то урбано монденско насеље... [:p] а то што нема воде, испројектуј и воду, за шта те плаћамо, главни дунђеру... [:D]

@Кори:

пресудно је што сам много велики (и у буквалном смислу [:p] ) шмекер, па возио Ламборџинија или Пеглицу. [;)]

а тренутно возим стари Ауди 100, у ужим круговима познатији као Плиномобил.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

probudio se sav komiran oko 10h .. pocheo sam opet loshe da spavam :(

cimao se do faxa na predavanja i opet ista situacija kao juche .. 700 studenata, 6 generacija .. horor

nekako sam zabo mesto u prvim redovima al shta to vredi kad se bukvalno samo sa centra iz prvog reda vidi shta pishe

posle se cimao po gradu jurio neke duxeve i tegove, otishao sa Dz na cepi kod ortaka i vratio se kuci da kuwam .. sad mi dodje da legnem da spavam al onda cu se probudim u 02h i shta onda da radim :)

odoh da peglam neke dote .. i jebem sebe u mozak shto sam lenj da odem da kupim original

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

plan za sutra:

- idem ujutru rano kod ćaleta u firmu da mi overe zdravstvenu knjižicu

- idem da se slikam

- idem u polikliniku na zdravstveni pregled

- idem po slike

- idem u sup da obnovim dozvolu

ako mi to sve uspe, pa ne znam.

Link to comment
Share on other sites

celu noc gledala filmove... opet ne mogu da spavam... dugo se nisam druzila sa insomniom, pa smo sad reshile da sve nadoknadimo... sad nekako prezivljavam dan na poslu i chekam kolegu iz bilijara da dodje i smucka nam po 1 ness...

A pa i mislio sam da sam te video, ali nisam bio siguran. U Staklencu, tamo gde je bilijar...u petak proshli, ili pretproshli. Rajt?

@topic: Shkola standardno, i dalje nishta ne pipam za istu, ne mogu da se nateram. Ali, kapiram da cu uskoro morati, mora par ocena da se sredi. S` druge strane, zivot ovako je extra...ne moze i jare i pare [:)]. Sutra 8. mart, imamo skracene chasove u shkoli, pa josh imam 5 chasova, milina. Posle kod ex devojchice da joj uruchim one chokolade (kolachice ili shtagod), koje sam kupio...A sad kad razmislim, dao sam 1400 din na to, a nismo ni zajedno. Mada, kapiram bili smo ortaci pre svega, a i sada smo bash extra, tako da mi nije zao ni malo. Kao shto svi koji nas znaju kazu, a i ja, pomiricemo se mi jednom...interesantan osecaj kada nisi sa nekim, a osecas se kao da jesi. Moram da nateram sebe da to prodje, bar sada...

Link to comment
Share on other sites

Green šmekeru,pomirite se već jednom :) da ne bude da si bacio 1400 dinara za džabe [:D] šalim se

Nego i mi sutra imamo skraćene časove [dance2] milina.Taman imam vremena da završim dosta stvari koje sam planirao.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ green

cim se toliko cimas izduvaces kod ribe. tako ti to ide.

pisem tekst o istoriji elektronske muzike, bice duga noc.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ green

cim se toliko cimas izduvaces kod ribe. tako ti to ide.

Moguce, moguce...mada ono, nije ni njoj svejedno...

Ma ono,

Elem da se pohvalim i ovde...Znaci sramota , u zivotu nisam ovako izmasio tikete ko danas na LS...

Same here...strashno kakvi rezultati i prelazi.

@topic: otishao sam na qnt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...