Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tri dana bio na nekom seminaru, mrtav sam kao pas. Ono kao svi iz unutrasnjosti dolazili u Metropol, pa sam ja izmedju ostalog kao "domacin" morao da ih vodam nocu po gradu, sto ne mogu da kazem da mi nije prijalo zezanje, ali oni se lepo vrate u hotel a ja moram da se cimam nazad do kuce i da posle ustajem sat vremena ranije da bih stigao na predavanja u 10. A lepo sam im rekao da hocu da idem na Zlatibor :) Ukupno sam za ceo vikend spavao 4-5 sati, ali je stvarno vredelo.

Inace ako vam neko spomene Metropol kao fin hotel mozete slobodno da mu se najsmejete u lice :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

celu noc gledala filmove... opet ne mogu da spavam... dugo se nisam druzila sa insomniom, pa smo sad reshile da sve nadoknadimo... sad nekako prezivljavam dan na poslu i chekam kolegu iz bilijara da dodje i smucka nam po 1 ness...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

стигло обавештење да НЕМА више пушења ни у овој згради. одредили нам једну собу за пушење. ови најупорнији Мохиканци кажу да нам не могу ништа док не стигну налепнице "забрањено пушење", и да ће одуговлачити са набавком истих, али то је то... џаба било, сјебаше нас.

запалио сам само једну од јутрос и то не у својој канцеларији. непушачи ликују. ужас над ужасима. још ми је пукла пертла на ципели јутрос. постајем незадовољан службеник.

набације ми се сад друга колегиница, пошто је прва схватила да од тога нема ништа. и још 100 неких проблемчића. одлепићу.

морам да нађем излаз.

[:(][xx(][V]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

"Pushenje ili zdravlje, odluchite sami" - tako je bilo ranije. Sada je "Nema pushenja, odluchili smo za vas poshto ne mozete sami!" [:D]

LM, svi se ovde spremaju za 8 mart, a ja sam cvece kupio juche tako da sam miran i jeftinije sam proshao ;) Napolju je opet -5, ali ne pada sneg.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ma daj drale, nisi valjda toliko slab karakter..mozes valjda 3-4 puta za vreme radnog vremena da odes u prostoriju za pljuganje? Ako e i dvaput-triput dosta ti je...

@ topik

ustao u pola 8, blejuckam, satju da usisam i provetrim sobu pa da krenem na ucenje..

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

E hvala ti, sad si me uteshio :)

BTW, hrana za kloshare od 300 dinara kilo? Mis'im, kakvi su to kloshari kad imaju kesha za tako nesto, nije da je bash "za dzabe"? :)

Ne brate, klošari imaju neke IDjeve da su na socijalnoj, pa uzimaju za dž, a ostali plaćaju.

Jednom je ortak hteo tu da uzme klopu za veliki, nije imao keša, a ovi mu tražili legitimaciju.

Ako ti se baš svidi klopa, vidi sa nekim od klošara kako da izvadiš ID :)

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

"Pushenje ili zdravlje, odluchite sami" - tako je bilo ranije. Sada je "Nema pushenja, odluchili smo za vas poshto ne mozete sami!" [:D]

ух... [:)]

ma daj drale, nisi valjda toliko slab karakter..mozes valjda 3-4 puta za vreme radnog vremena da odes u prostoriju za pljuganje? Ako e i dvaput-triput dosta ti je...

ама не ради се о томе, него мени је ужитак да се завалим, куцкам нешто на компу, пијуцкам кафицу и дуваним у СВОЈОЈ канцеларији. овако сам као губавац који иде на место предвиђено за губавце... [:(]

апдејт о ситуацији.

најупорнији Мохиканци прекопавају базе података у потрази за законом, да виде да ли је то баш тако, јер их је заинтригирало што је у допису ишао само извод из закона. ово обећава да ће бити занимљив дан...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Opet komsija iznad mene nesto renvira piiiip piiiip piiiip. ono poceo je da busi u 8.30 i od tada ne prestaje dakle ko da mi neko renda mozak poludecu majkemi totalno... ince iskucai sam jutros nesto malo textova napisao jedan HOW-TO sada treba da se bacim na crtanje nekih grafikona, i onda na kraju cu da ucim posto se nadam da ce slepac od gore prestati...

Link to comment
Share on other sites

Kada nemam devojku kukam kako ocu da nabavim jednu i da prestanem da izlazim sa drustvom i napijam se i brljavim , a kad je nabavim onda kao "ju , sta ce mi devojka , idem sa drugovima da se zajebavam" , i tako raskinuh sa 3 devojke za nedelju dana , kao ne odgovaraju mi...Skroz sam prsoooo...

Link to comment
Share on other sites

[8D]

jel mogu ja da ti budem devojka na jedan dan....cisto da me vide sa tobom...da postanem poznat  [:p]

Ne kontas , ima ja stalnog decka , ali devojke menjam stalno , tako da sorry , moze na jedno vece i to samo ako budesh pevao od Sase Miranovica - Ponoc i podne , samo tako.

Link to comment
Share on other sites

ух... [:)]

ама не ради се о томе, него мени је ужитак да се завалим, куцкам нешто на компу, пијуцкам кафицу и дуваним у СВОЈОЈ канцеларији. овако сам као губавац који иде на место предвиђено за губавце... [:(]

апдејт о ситуацији.

најупорнији Мохиканци прекопавају базе података у потрази за законом, да виде да ли је то баш тако, јер их је заинтригирало што је у допису ишао само извод из закона. ово обећава да ће бити занимљив дан...

Jebote. To se radi u radno vreme. Sad ide ono cuveno "nije ni cudo sto nam je zemlja u takvom kurcu".

I nije to tvoja kancelarija, to je drzavno vlasnistvo dodeljeno tebi na koriscenje dok si zaposlen, tako da ima da postujes drzavne zakone ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...