Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sklapao sam nameshtaj ceo dan juche: ova ikea je kao lego kocke za odrasle [:D] Zato me danas sve boli...

хоћеш ли да се учланиш у Handymеn Guild? [:D]

испуњаваш све услове: стамене си грађе, имаш лепу жену, волиш да поправљаш (склапаш) ствари, знаш Зверка... [8D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ispala mi je gumica na pod i mrzi me da ja dohvatim,

pa sam prestao da učim za kontrolni iz fizike,

što srećom nisam ostavio za ponedeljak pre podne...

:-)

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

хоћеш ли да се учланиш у Handymеn Guild? [:D]

испуњаваш све услове: стамене си грађе, имаш лепу жену, волиш да поправљаш (склапаш) ствари, знаш Зверка... [8D]

cekaj, ali da li ima Kvarishu? mislim, da li moze biti Hendimena bez arhnemezisa. To je kao da li postoji dobro bez zla sa kojim se poredi.

danas nemam nista posebno na faksu, pa cu po ovom vremenu biti kuci i crtati u Autokedu....kuku

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

josh uvek kashljem ko lud... i sad stao na vagu da vidim kolko kila imam... i ono... postao sam pichka... 80kg... ebenih 5 kila izgubio prokleto zimovanje... mada kontam da sam sikashljao izslinavio ispljuvao ispishao jedno 5 kila od kad sam doshao...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

cekaj, ali da li ima Kvarishu? mislim, da li moze biti Hendimena bez arhnemezisa. To je kao da li postoji dobro bez zla sa kojim se poredi.

danas nemam nista posebno na faksu, pa cu po ovom vremenu biti kuci i crtati u Autokedu....kuku

један је Квариша. [8D] "one Kvarisha to end us all" каже старо пророчанство. он има многе минионе, многа лица, напада из мрака, квари све.

Гилда се оформила да би могла да парира Кваришиној организацији, услед нарастања њене моћи, која сада превазилази снаге првог Хендимена... [;)] нешто као лига изузетних Хендимена.

[:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sve više postajem svestan činjenice da sam išao u bugarsku da se odmorim od beograđanki, a da su mi nedelju dana samo one skakale po ganglijama.

Sklapao sam nameshtaj ceo dan juche: ova ikea je kao lego kocke za odrasle [:D] Zato me danas sve boli...

FightClub004.JPG

Link to comment
Share on other sites

ustao u 10h, tushirao se pola sata i krenuo u jakni da izadjem napolje i tek tad provalio da je sneg do kolena .. vratio se uzeo kaput, kapu i onda se 15 min zajebavao sa chishcenjem snega sa kola, upalio sipao benzin sprzio 2x pljuge na mostu u koloni i dolazim 10 min pred pochetak vezbi na faxu i imam shta da vidim .. ceo najveci anfiteatar pun do koske .. smorio se, otishao na kafu sa ortakinjom i onda kupio novine vratio se prochitao novine i vratio se kuci .. koji horor od jebenog snega

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sprzio 2x pljuge na mostu u koloni

што ми се ниси јавио да ти машем са прозора? [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sad se spremam da gledam tv (spice ako ima nesto dobro) [:D]

Šta tačno podrazumevaš pod tim "spremati se" ? :))

Inače ovde je sneg napadao samo tako,kako bi grudvanje i sankanje palo da nema ništa da se uči.Inače čekam matorog da donese has(tunjevina) pa da se bacim.Danas mi krenuo post pa da vidim kako će to da ide :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno

grlo... ishcupo bi ga da mi ne treba..

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sad sam dosao iz skole...

sneg je zajebao sve...nastala neka bljuzgavica raspala...

aaaaaaaaaa...

kad pomislim da moramd a ucim matu celu noc i celo jutro prevce mi se u stomaku...

idem nesto da husam ...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...