Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Takođe je interesantno što te sličice vide samo oni koji koriste IE, pošto Operaši i Firefoxovci imaju google search polje te ne idu na google.com nego odma' skoče na search rezultate, a tamo se te promenjene slike ne vide...

Kod mene  se lepo vide  levo od search polja.

kad searchujem preko google toolbara za operu

yap, i to nije privilegija samo tvog kompa;))

znaci ovih dana umirem profa mi za 2 sata privatnih casova uzeo 1200 din
pa to je bezobrazluk, chasovi chega?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

опет на послу. невероватно, сваке недеље изнова. петак је далеко.

али, поправише ми кола, купим их ове недеље, а онда има да сипам гориво и да се возам цео дан... [jupi]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ma casovi pogona i liftova ono elekro tehnikaka... sto je najgore on pocinje da me napada da treba da uzmem jos 3 casa a to je onda jos 3600 din... a sto je najgore taj profa mi predaje u skoli i kod njaga radim maturski tako da ako ga naljutim ode moja matura i sve ocene u kurac ! ! !

@topic

sada sam ustao i skoro posle godinu dana sam kao nesto kvalitetno ucio

Edited by travar

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

Smorio sam se gadno juche - sklopio ponovo svoj home theatre i krenem da stavljam centralni zvuchnik na tv i skapiram da mi je tv uzi od zvuchnika (trenutno imam 14" tv). A shta je tek bilo kada sam pustio dvd na tom televizoru - hteo sam da plachem... LM, danas sam na poslu, napolju je sunce i -5 :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Dok sam putovao 83kom smenili su se relativno lepo vreme, vreme sa vetrom, vreme sa snegom i vreme sa vetrom i snegom. Sad planiram da opet begam preko mosta nazad do kutje da ne bih cekao na istom sto godina, kako to kod nas obicno biva ... Inace lagan ponedeljak, malo sam duzhe spavao nego sto je bilo planirano, a neka baba me smorila u busu, citav put je kenjala nesto liku sa kojem je sedela.

Ulazi na stanici - Jao ovi autobusi, kako su prljavi, ne lice ninasta, jao jao

Ulazi neka zena sa detetom koje place - Jao ovi roditelji danasnji, nista ne vaspitavaju decu,

Prelazimo preko mosta - Jao ovi splavovi, to sve restorani, oni toliko djubreta bacaju u vodu, uzas...

Onda je jos naterala tog lika koji ide sa njom da se vozi jos dve dodatne stanice (tj. da ne sidju kod energoprojekta) jer idu na neki drugi bus pa je njoj cimanje odatle da ide tamo do pored opstine nbgd, nego je lakse da sidje kod merkatora starog i samo predje ulicu do te druge stanice :)

Link to comment
Share on other sites

Ulazi na stanici - Jao ovi autobusi, kako su prljavi, ne lice ninasta, jao jao

Ulazi neka zena sa detetom koje place - Jao ovi roditelji danasnji, nista ne vaspitavaju decu,

Prelazimo preko mosta - Jao ovi splavovi, to sve restorani, oni toliko djubreta bacaju u vodu, uzas...

Pa da, ovde su ljudi navikli da qkaju zbog svega... Zato su dobrim delom toliko i sjebani a da nisu ni svesni. Ko josh voli da slusha nekoga ko stalno qka?

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

али, поправише ми кола, купим их ове недеље, а онда има да сипам гориво и да се возам цео дан.
hoce li izdrzati toliko?prodaj odmah, dok josh mogu da izdrze probnu voznju;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

A shta je trebalo da kazhem...Da smo bile druge na kvizui da nismo proshle dalje za 5 bodova od prve ekipe...Da su nam oduzeli 7 bodova "greshkom" [:(!] . Da mi je razredna izjavila :"Jeste da si ti svoje znala, ali bilo je malo pitanja iz tvoje oblasti (koja je , uzgred 60% celog gradiva)....a za ove dve sam znala da nisu dobro nauchile".... A juche, "Devojke, znam ja da sve znate" [xx(] ...ma ljudi nisu dvolichni uopshete....ne.......meni se to samo chini...A vazhno da joj nije stalo shto se jedna od nas 3 iz ekipe zamalo onesvestila, da sam ja morala da je drzhim tokom 2 poslednje runde... [:(!]

Link to comment
Share on other sites

што си тако негативан?  [;)]

drale, ti barem mozesh da "vozish" svoju shklopociju. Meni stoji na placu mitsubishi kome je 2003. radjena generalka, ali ne moze da se registruje jer se zbog srpske svadljivosti vec godinama oteze ostavinska rasprava.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Au bre... Pa dobro, malo si se razocharala, jebiga. Protjitje. Iskustvo je najbitnije.

I shto je josh bitnije bar si sama sa sobom na chisto. A to da ljudi govore jedno, pa rade drugo je realnost.

Znam...Ali nekako uvek mislim da ljudima treba dati drugu shansu...

SOAD: oko chega se ti nervirash :)

Dobro je dok se nerviram zbog gluposti [:)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...