Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bio u zadivljujcem praznom bioskopu sa kartama koje sam pazario 10 min pred pochetak .. eto i neke prednosti od ovog vremena :) film nije bio losh, a bio je i lik koji u jednom trenutku projekcije krece da zvizdi :)) ovo je vec 2x da nalecem na njega .. uzasan trip :)

hasao kod perpera posle sto godina i zajebao se shto sam uzeo punjenu, a ne gurmansku

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@ Kruko

pa.. ona kao trulez...

btw.. no, da ne gusimo thread mojim dijagnozama :P

ionako sam se iskukao za ubod u ruku pre par stranica [:p]

bas sam postao seronja...

<edit>

odradih na svom page-u my very own ascii art [:D]

-[ click meh ]-

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@ Kruko

pa.. ona kao trulez...

btw.. no, da ne gusimo thread mojim dijagnozama :P

ionako sam se iskukao za ubod u ruku pre par stranica [:p]

bas sam postao seronja...

<edit>

odradih na svom page-u my very own ascii art [:D]

-[ click meh ]-

to znaci da ce morati da ti seku povelik komad mesa ^_^ ._,

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Skidam battlestar galacticu da vidim shto je svi tako hvale :)

Inache igrao se malo, odgledao zadnje epizode samurai champloo-a i spremam se za skidanje 16 sezona simpsonova, zamolio me ortak.

I tako .. odo da gledam lost, ostalo mi 5-6 epizoda do kraja

E da. jel BSG ima 2 sezone samo ?

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Dosao mi ortak na gajbu. Saznao veliku istinu o svom zivotu. Dao sam mu malo votke, on zavrsio flasu. Znam ga 20 godina, ispricao mi je detalje poslednjih 10. Jezivo. Povracao je, a sada spava na kaucu. Zavrsio sam RUSH! skoro, ostao jos moj tekstic, to cemo sutra. Trebalo bi da idem da spavam. Zivi bili!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Evo me na poslu... radim.. radim... :D valjda? dal ja radim? daaa.. radim... valjda? :D

Elem.. daaa! Sharulja... koja je to riba na tvom avataru? :D Mnogo je kjut... nemo neko sluchajno da kazhe dandzhi :DDDD

Inache.. ovaj sneg postaje sve zanimljiviji... samo kad bi napadao josh jedno 2-3 nedelje pa da nazovemo Srbiju centralnim polom :) ... a moram priznati da mi je nedostajao pravi sneg... ne setjam se kada ga je bilo... samo da potraje... mrzim onu bljuzgu i sranja... da prostite na izrazu.. al ja samo pricham onako kako su mi rekli ;)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

зови неког за фут масаж... [;)]

спавао сам 13 сати, што је апсолутни рекорд. сад сам малко успорен, али лепо расположен. данас је плата лалалалала... [:D]

смара ме једино што је лед и снег овако касно. хоћу пролеће...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

al si lupio

ms natural, razne logi (samo ne ona skrnava sa wcg-a, sve ostale su dobre)

Dobra tastatura se ogleda u tome sto kada se zaleti bik u tebe ti se izmaknes i roknes ga tataturom u glavu, posle toga tastatura nastavi da radi ali bik ne :) Drugim rečima ne postoji vi

Link to comment
Share on other sites

Dosao mi ortak na gajbu. Saznao veliku istinu o svom zivotu. Dao sam mu malo votke, on zavrsio flasu. Znam ga 20 godina, ispricao mi je detalje poslednjih 10. Jezivo. Povracao je, a sada spava na kaucu. Zavrsio sam RUSH! skoro, ostao jos moj tekstic, to cemo sutra. Trebalo bi da idem da spavam. Ziv
jel dolazi neko na tu tvoju gajbu a da ne baci peglu?:)

shta se deshava s tim rush-em, jel ce biti neko net izdanje ili shta vec planirate?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...