Jump to content

Angelina Jolie bye


ZIVP

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izbor im je extra [:)]

Mada, oduvek sam prizeljkivao da vidim Rhonu Mitru kao LC [;)]

Angie je ok ribica, ali stvarno nije bash neki izbor za Laru... Mislim, ona ima neki svoj shmek, a za LAru su trebali anci neku nepoznatu, koja bi svi znali kao Laru, a ne Angie...

Stoga mislim da je ova extra [:D]

Btw. slichice su extra - up close and personal with new LCroft [:D]

Bash su je 'okitili' sa plastichnim granatama [:p]

Link to comment
Share on other sites

Izbor je vrshio neki "boob-man"...mislim ok, riba ima masivne dojke ali usne joj izgledaju tako vestachki da mislim da je i grudima potpomognuto...mislim nije da ne lichi na virtualnu laru (pogotovo telo jelte) ali meni se ova faca josh manje svidja od angelinine (koja nije imala veze sa larom da se o'ma razumemo) ali je bar imala onih 10 sekundi fascinacije tim licem pre nego sto izvalish da joj je faca vishe chudna nego lepa...

Link to comment
Share on other sites

uuuu koji andjelina hejtovi, draaaaaaleeeee;)

не могу се убеђивати са људима заувек... Енџи је Енџи, остало су само боље или лошије сисуље.

као што ова нова Лара спада у категорију бољих сисуља. транслачио бих је као камионџија студенткињу филозофије. [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Koji opaki jebachi na phorumu [:0]

Ajde tishina! [:D] Da vidite ovakvu ribu na ulici skupljali bi vilice sa asfalta [;)]

Ma kakvo crno skupljanje, odmah bi okrenuli glavu da ih ne bi primetila i smozdila svojim ogromnim i snaznim... pogledom. Male sisice nemaju sta da traze sa ovakvim devojkama.

[claps]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim sto se iznova i iznova topic otprilike odvija ovako:

1. Postuje se slika

2. U dobra je

3. U dobra je

4. U dobra je

5. Pa i nije nesto

6. Andja je bolja

7. Andja nije nista specijalno

8. Drasko - Andja je carica! VI/2 rula!

9. Srba - U svi ste jebachi, losha vam je kao

:) Ja na ovo prosto gledam kao kada neko napravi film, pa se ljudi saberu i neki ga opljuju a neki kazhu da je ok. Niko ne kazhe da bi ovi sto su ga opljuvali umeli da naprave bolji ... sto ste i vi neki na kraj srca.

Inache, meni se vise dopadala (i od andjeline) ona sto je prvobitno trebalo da glumi u filmu, sad ne mogu da se setim kako se zove, al' mozhda iskopam sliku.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo crno skupljanje, odmah bi okrenuli glavu da ih ne bi primetila i smozdila svojim ogromnim i snaznim... pogledom. Male sisice nemaju sta da traze sa ovakvim devojkama.

bez starca nema udarca.. [^]

Link to comment
Share on other sites

hahahaha vidi joj se bradza

BRADZA

btw i ja mislim da je malo punaska ... ono taman za da se ufati al malo smeta oku makar meni i lici mi vise kao tip ribe koju postavis u krevet a ne koja se pentra skace i tako ta sranja ...

PS: ne svidja mi se osmeh .... verojatno poremeti plastiku u obrazima kad se nasmeje

PPS: dal bi kresno neku ribu nema veze sa tim dal ona izgleda savrseno ili ne ima tu puno nijansi ... savrsenstvo je teshko natji tako da konstatacija da smo mi koji kazhemo da nismo odusevljeni kvazi jebachi ili shta vetj ne stoji

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...