Jump to content

Najsmeshnije scene


Dz

Recommended Posts

7 zelja kad se budi kao pablo eskobar i krece Gipsy Kings muzika, pricless, i sledece zelje su vrh :D

South park masa scena al pogotovo ona sa buttersom kad mu guraju ogroman dildo u bulju jer kao vidi duhove(death of eric cartman epizoda) lol pa krece da peva 'lu lu lu i got some apples too...lulululululululu" :D :D jao nije mi dobro bilo :D

I neko je pomenuo death at funneral, +1 ;D

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pulp fiction

jules i vincent upadaju kod onih likova na pocetku u stan....

smaraju ih, onaj lik krece da se pravda jules-u

" I just want you to know how... I just want you to know how sorry we are how things got so fucked up between us and mr Wallace. We got into this with the best intetions.. Really''

u tom trenutku jules na pola recenica mrtav ladan ubija drugog lika koji lezi

"oh..im sorry, did i break your concentration? i didn't mean to do that...please, continue, you were saying something about best intentions..........oh you're finished? well allow me to retort''

i nastavak

jules: ''...describe what marcelus wallace (typo 99%) looks like"

lik : " wha' wha' whaaat"

jules : " say what again, SAY WHAT AGAIN ! i dare you i double dare you motherfucker say what one more god damn time!"

lik : " he's ..he's ..he's black"

jules : " go on!"

lik : "he's bald"

jules :" does he look like a bitch?"

lik : " what?" *upuca ga u rame

mada mogao bih sa pulp fictionom do sutra :D

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

FUUUURIOUS ANGEEER

http://www.youtube.com/watch?v=f6csp2fZt2E

^one dve scene :)))

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebeni Fear&Loathing in Las Vegas.Ne mogu ni da izdvojim koja mi je najsmesnija scena jer se jebeno kidam non stop :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pre skoro dva meseca odgledah po peti-sesti put Monty Python's Holy Grail, i dolazi mi ova scena sa avatara, a na koju sam totalno zaboravio, i, naravno, pokidam se kao da sam prvi put gledao film... genijalno

Arthur: What kind of a man are you, when you can summon fire without flint or brimstone?

kliz: I am an enchanter... There are some who call me... Tim...

:-)

i Holy Hand Grenade of Antioch

ma nenadmasno!

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Najjaca scena ikad , ne znam kako sam zaboravio na ovo :DDDD

http://www.youtube.com/watch?v=BAU4yMxaIX4

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Death at a Funeral, svaka scena sa nadrogiranim Simonom :P

hahaha, ja sam se pokidao na scenu kad se upoznaje sa kevom, i gleda u njen šešir :)

Aj malo da dam primer iz druge sfere - Full Metal Panic: Fumoffu

Scena kada glavni lik (undercover specijalac) izlazi na crtu trojici karatista

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mein F�hrer! I can walk!

Realno :)))) i "Big Lebovski" sa Benijem: "Listen kid! You are now entering in a world of pain!"

I "They live" i recenicom: "It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of bubble" (ne, nije "gum" umesto "bubble" kao sto kaze Djuk u Duke Nukem 3D)

jbt, setih se i Snake Pliskina u "Bekstvo iz L.A." kada pre bacanja konzerve u vis kaze "Nobody draws untill can hits the ground", baci je u vis, ove dileje gledaju kako konzerva leti, Pliskin ih lezerno izroka, konzerva pada na zmlju i Snake kaze: "Draw" :))))

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...