Jump to content

Najsmeshnije scene


Dz

Recommended Posts

Ne znam dal je bilo... Delimichno postavljam ovo zato shto mi se chini da je naspram drugih ljudi meni retko shta stvarno smeshno... pa recite.

Jedna od najboljih scena mi je u filmu Notj na zemlji - Rim (valjda) kad taxista primi sveshtenika...

2. Machke iz visokog drushtva - kad onaj pas oslushne da plast sena vozi bicikl

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

film Kingpin sa Vudi Harelsonom .. scena kada se kao vraca u neku chuvenu dvoranu za kuglanja posle 14 godina nekuglanja i pichi neka dojaja muzika, on onako raspao se shiri, marshira, prolazi pored nekog lika koji husa picu, uzima mu picu u hodu, uzima griz .. i samo se lik pojavljuje iza njegovih ledja sa rechenicom "hey give that back" i uzima mu picu i u tom trenutku prestaje njegov marsh i lozachka muzika

secam se te scene jel smo Margi i ja gledali dotichni film u bioskopu i to je najduze shto sam se ikada smejao na neshto u bioskopu .. znachi urlali smo obojica od smeha 15 minuta .. posle kada sam gledao film ponovo tu scenu skoro da nisam ni primetio :)

inache jako teshko me neshto bash ono nasmeje od filmova/serija .. mozda Crna Guja

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sad se secam samo jedne scene, film stara shkola, testiraju neke tipove na poverenje bratstvu tako shto su im zavezali za onu stvar konopac sa ciglom na drugom kraju , drze ciglu u rukama i treba da bace sa terase, u fazonu , konopac je dovoljno dugacak, samo treba da nam verujete. Kaze lik bacite, bace svi, i neki mali debeli crnja ubaci ciglu u shahtu, taj njegov let i zvuk koji je ispushtao dok je padao dole i ostao zalepljen me je najvishe zasmejao [:D]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

serija slobodni strelci(just shoot me), denis se prisetja kako je nekada bio umetnichki klizach - sa smeshnom bujnom frizurom iz 80ih, sa sve ruskim instruktorom cheka ocene posle nastupa. ocene se pojavljuju:

10.0 10.0 10.0 10.0 9.9

i on pochinje da vrishti: give me back my childhood, give me back my youth...

otrak i ja smo se smejali 5minuta bez prestanka

to je samo prva stvar koje sam se setio. generalno, lako se lozim na dobre fore, i mogao bih se setiti stotina izvala iz simpsonovih, south parka i gomile humoristichkih serija koje sam gledao

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

najjace izvale od kojih sam vristao od smeha:

south park

mr garrison : izvini vendi ali ne verujem nicemu sto krvari pet dana i ne umre

film: how to irritate people, pajtonovci ne treba vise reci

pilot: dosadno mi je

kopilot : i meni

pilot : ajde da se zabavimo

kopilot: ajde

pilot : (na razglas govori) dragi putnici nema apsolutno nikakvog razloga da se brinete, sve je u redu

kopilot:(uplaseno i ubrzano govoreci) krilo aviona NIJE u plamenu, ponavljam krilo aviona NIJE u plamenu

pilot: proverite vase sigurnosne maske koje se nalaze ispod sedista

kopilot : zar one nisu iznad sedista?

pilot : pa jesu ali ovako ce se vise uplasiti

znaci vrh vrhova! :)

crna guja ima vrh dobrih komentara kao i svi filmovi pajtonovaca

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Za mene je kao klinca vrh komedije bio film The Great Race (Tony Curtis i Jack Lemmon totalno u elementu) i iz tog filma ima 5-6 scena gde od smeha propustash slecesih par minuta filma...sada mi nije toliko funny ali ona "najvetja bitka pitama na filmu ikad" je meni bila hiper valjanje od smeha =o))

Link to comment
Share on other sites

po meni najjaci film za vrishtanje od smeha je Police Academy chini mi se da je 2. ili 3. deo sa Mr. Zedom znaci svaka scena sa tim likom je vrishtanje... Znaci gledali smo film kod ortaka ( atomic ) molili su me da prestanem da se smejem da bi mogli da cuju nesto [:D] [:D]

Edited by MagmaN
Link to comment
Share on other sites

da ne zaboravimo mucke i rodjenje delbojovog deteta tj.carmina burana;)

najjachi su [:D]

al ividim starbakz je pomenuo doktora strejndzlova...

scena...

StrangeLove2.jpg

"Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!" pokidao sam se od smeha...

editovacu post il cu lupiti novi kad se budem setio drugih... ima ih milion:D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

strejndzlav je kralj xD

inache ima dosta filmova/scena gde se kidam ali od skorashnjih izdvojitju wedding crashers, i scenu kad oven vilson dolazi kod njihovog tutora (koji ih je, jelte, nauchio kako da upadaju na venchanja). od trenutka kad je on ushao u kutju tog tutora do sledetje scene na grablju ja sam vrishtao. [:D]

Link to comment
Share on other sites

prevaranti ili kako se vec zove sa stivom martinom i majklom kejnom kad stiv glumi ruprehta (zasto ima pampur na viljusci) ROFL:)))

dosta tripova iz hotshots, tipa aj gat maj fadrz ajz:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...