Jump to content

ZG problem


ondeo

Recommended Posts

Moja guilda je napokon skupila grupu za ZG i uspeli smo kako tako da ubijemo

priesta i onog bat bossa . Problem nastane kada naidjemo na blood bossa koji nas tako odvali da je to strasno. Ne mozemo da mu spustimo help ispod 40-50% a onda on udje u rage i sve nas pocepa odnostno prvo mene kao MT pa sve ostale

Ako ima neko neki savet kako da ga dobijemo bio bih veoma zahvalan

raid (3 warrior 3 prista 2 druid 4 shamana 2 mage 2 warlocka 1hunter i 4 rogue)

MT 378def 7300 armor i 4700hp

Link to comment
Share on other sites

pod blood bosom podrazumeveash na raptor bosa ili na pauk bosa ? .. blood bos nema .. osim ako niste skocili do hakara ? :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

taj boss je cini mi se buffovan, bash shto se tice tog "udje u rage" . Mislim da ne ulazi u taj mod ako raptor ostane ziv, pre nego shto ga ubijete. Sad ja ne znam, kakva je siutacija posle patcha. Taktika na koju ga moja gilda radi je :Jedan tank uzme mounta, drugi bossa, ubije se mount i posle boss, pazi se da ne radish nishta kad si watched i to je to uglavnom. Sumljam da su ga buffovali da tuce ko chrom :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Stvarno taj bos uopste nije tezak... pauk i panter su mnogo gori, da ne spominjem tigra :D Hakkar je pickin dim ali zato hexxer sabija

Taktika je naravno cim ti bloodlord prozove ime stisnes esc i nista ne diras dok ne prozove nekog drugog. Cim MT izgubi agro svi prestaju sa dpsom dok MT ne baci taunt i sunder... i naravno ne smete da ginete jer cim neko pogine boss dobije levelup i poraste i biva vise zajeban.

Pristovi neka budu holy, druidi resto sa healing opremom, i ti kao MT moras da imas brdo opreme koja ti daje +defense (negde oko +60 do 70 bi bilo dovoljno za veci deo ZGa) i da imas potrebne protection talente. FFS mislim da je mnogo 4 shamana i roga, osim ako shamani nisu specijalizovani za heal... jos neki hunter ili healer bi dobrodosao.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

ok ovako mi ubiamo raptora ..... stojimo svi na zidicu ovaj boss se off tankuje dole na livadu a raptor na suprotnu stranu na vishu livadu daleko od njega ... ubije se raptor , onda boss pobesni sto u principu nije nsita posebno ako vam je main tank dooobro opremljenj i cela ponta posle toga je da kada kaze da te gleda .... np ondeo i watch you , ili tako nekako , istog trenutka prestani da pucash i ne radi bukvalno niiiista ali bash nista napravi 1 dmga i ode sve u kurac i ide vipe :) ... ne radish nista dok ne kaze necije drugo ime ... tj da posmatra nekog drugog ... relativno lagan boss ... kao i svi ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Raptor bossa ubijamo totalno opusteno ... ceo ZG je samo trening instance.

Mada, sad je Hakkar malo gadniji ... ono, drain je upola slabiji, daje mind control na main tanka, ko pridje dobija corrupted blood itd. :p

sad vise nije "ok, pull another son" ali malo jaca verzija Jin Do Hexxara :p

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

da,nesto mnogo malo hp ima taj tenak,ja imam 4200 kao mag raspali sa krs opremon bez statsa(samo na dmg nosim)

omasio je broj verovatno :)

oko 4500 ima mag u full field marshal setu .... malo si ti pomesao cifre pre ce biti da imas 3200 nebafovan ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...