Jump to content

ZG problem


ondeo

Recommended Posts

Sinotj sam bio previse nervozan da odgovorim na ovaj topic al evo sad cu...

Krenemo juche mi 2 paralelna ZG runa ono utrkujemo se ko ce pre...i prva ekipa pocisti pristove i mandokira i ode oma na hakara, moja ode i na egde, fish i jindoa...oni su dosli do hakara oko sat i 20 pre nas, ostisli su 30 min posle, obe grupe wipe vishe puta mi 3 (ali samo 1 pravi pokusaj), a oni 6 ili 7. best atempt im je bio 19% za 10 min...mrzim kad se ljudi smore posle 23h...deca =o(

Elem

New hakkar fight = koordinacija + dps

Promene:

- sada drain ide na 90 a ne an 45 sec

- drain radi mnogo manji dmg hakaru

- svako malo hakar MCuje lika koji mu je #1 na aggro listi

- svako malo ako su ljudi predugo na gomili hakar ih isto nesto debafuje...

- ako nije mrtav nakon 10 min od pocetka fajta hakkar poludi i pobije prezivele

Moja razmisljanja (znachi razmisljanja coveka koji ga nije ubio nakon promene):

treba da se radi 5 stvari

1. svi ljudi treba da su normalni i kad puler najavi da dovodi sina da prestanu da dpsuju hakara, i ubiju sina da dobiju otrov (ovo svakih 90 sec) i posle da se vrate da DPSuju/rade sta im je posao (cini mi se da 1 rog vishe nije dovoljan...treba masa DPSa ipak)

2. magovi - sheep MCovane ljude ( i eventualno sina ako ga pulujemo ranije) => lepo bi bilo da ima 2-3maga

3. Ljudi streba da uzmu otrov i kad ga uzmu da se rashire

4. Hunt treba da se ne izivljava sa DPSom jer mu je pulovanje sinova i dalje prioritet (ako si MCovan ne mozes da pulujesh = najeb)

5. Tenking...2 ili 3 dobra tenka da kad jedan popije MC i bude shipovan drugi preuzme

i to je manje vishe to..."problem" u celoj prici je sto je sada za ovaj fajt potrebno mnogo vise truda i akcije (mada meni je to drazh) a loot i nije bog zna sta...mislim jeste loot dobar nego da bi imao takav dps koji je za hakara sada potreban treba ili uber oprema kada vvetj kahar nije vredan truda ili superfino kalibrisan class setup = nema vishe "opustenih" kahar runova"...pre su ljudi stajali i blejali dok su samo tenk, njegov hiler i puler radili ishta tokom hakar fajta...sada je ovo all out ludilo =o))

takodje boostovana je reputacija koja se dobija u ZG...sada full run oko 3k rep daje = eeexcelent

Link to comment
Share on other sites

Ubiven danas iz druge za 8min 55 sec...full zg run, 3k reputacije, nijednom nisam poginEo (chak ni na hakkar wipeu kada smo saznali da ne treba da se shipuje/firuje MCovane ljude, rade mnogo mali dmg ne treba ih dirati samo)...uglavnom samo je bitno lepo da se puluje na platformu i da se ubija sin kod tenka i da se svi poisonuju i rasire nakon poisona i sve je lavli dzhabli...pre smo mislili da treba 2 hunta i 3 warra, 2 warra i 1 hunt je dovoljno... (mada pametno je imati bekap hunta ako main puler zagine ;oP)

najgore od svega - thekal opet nije pljuno claw... nerviram se dalje...

Link to comment
Share on other sites

ma pusti...kod spidera sam uzeo Seal of jin jer niko drugi nije hteo a bedak je da se disuje tako nesto...problem je sto Band cheka jedno 5-6 ljudi sem mene...no dobro...dok cekam claw doci ce i band....moj problem je u tome sto nisam isao u 3 bitna BWL raida kada su radili first kilove pa sam i dalje u minusu sa dkp..a po pravilu "kole dobija item koji zheli tek u onom runu koji bi ga izvukao iz minusa" znachi josh 7-10 dana minimum =o))

Link to comment
Share on other sites

oko 4500 ima mag u full field marshal setu .... malo si ti pomesao cifre pre ce biti da imas 3200 nebafovan ...

evo sada gledam film rank 14 mag ima onaj uber cool stap undead je i naravno ceo field marshal ... ima 3800 hpa ... tako da onovo sto je on rekao je uber gosu kiligorska laz ?) :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ajde mohi napisi vec jednom kako su tvoji ubili "novog" hakkara. Ocu svoj Zin'rokh, Destroyer of Worlds.

Pozdrav

rece kole otrpilike nisam cito sa paznjom tako da moguce da pricam sve iz pocetka al ajd

2 tenka posto onog koji je na vrhu hejt liste mcuje ... njega sheep pa dispell kad prodje mc ... promenili su tajmere za drain i pojzn i nisam bash povatao koji su tajmeri posto nisam ja pulovo .. tenkovi se bore za agro ... nasumicno baca onaj svoj plague koji se vise ne siri vec samo tebe pegla i mora da se ubije za 10 minuta posto se posle enrageuje ... i da svi ga dpsuju vise ne mora se stoji daleko od njega znaci rogovi peglaju itd itd

malopre ga koknuli iz prve za 5 minuta

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...