Jump to content

BLIND GUARDIAN u Beogradu!


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ceo album NIME je posvetjen silmarilionu, ne vidim sha je tu bogohulno. inache tekstovi su im sjajni u poredjenju sa bilo kojim drugim power metal bendom.

velikim slovom, molim te. U tome i jeste problem ni jedan bend nije toliko dobar (a nikada neće ni biti takvog) da bi svirao/pevao o tome

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

cisto za ove iznad ... blind guardinan je svirao i pevao o silmarilionu pre nego sto se vecina ovde i rodila ... tako da tu nema nista ali bash nista bogohulno ... + bah zato sto su im tekstovi kompleksniji od uobicajnih danashnjih sranja ... uostalom svaki fan tolkinove mitologije zna pesmu napamet i obozava je :)

bedak sto su ovako rano najavili ne mogu da docekam .. ali kada to vidim i cujem nista vishe za zivota mi ne treba :)

da da jesam lozac :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ceo album NIME je posvetjen silmarilionu, ne vidim sha je tu bogohulno. inache tekstovi su im sjajni u poredjenju sa bilo kojim drugim power metal bendom.

upravo tako .. savrshensto ... njih porediti sa ovim sto se danas zove power metal je totalno pogreshno sto se mene tiche , posto su za vishe klasa bolji od svake "power metal" grupe .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovi paposi su mogli da napishu da nisu odshtampali karte, a ne da se cimam za dzabe i strepim nedelju dana ranije... [}:)]

Inache, zna li neko koje je radno vreme Felix-a, u fazonu sam da se sledeci ponedeljak nacrtam tamo pre nego li petlovi zakukurichu... [:D] Jebote, da li je moguce da ce samo 1000 karata biti za takav koncert? Must... have... ticket...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nabavljene karte [^]

2nd [8D][^] I to iz petog odlaska po dotichne... [}:)] Jel' idemo zajedno? Hihihihihi... [:I]

U SKC-u je koncert, Igi. Samo da ga bude i da sve u narednih pet meseci prodje kako treba. Posle ove zajebancije sa nabavkom karata ovi fantomi mi ne deluju sposobno da organizuju fudbalicu iza zgrade, a kamoli koncert... kako su uopshte uspeli da ih privole da dodju iz bijond mi.

btw. slika je fina, ako se gleda onako sama za sebe, ali nekako mi nije odgovarajuce za BG, preterano je lozachki, u fazonu: "ujebotezmajDOJAJAbashjemocno!1!11"

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

kul, ici cu ako ne bude skupa karta. in the forest je moj favorit :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

e tu ima mali problem, ja necu dolaziti u sm ovaj vikend, videcemo da nesto smuljamo, da posaljes pare po nekome, npr pisketu, on svaki vikend ide u bg pa cu ti uzeti karte. ok?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...