Jump to content

najsebicnija stvorenja


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, a je l' se sećaš kad smo bili tamo onda, kako smo....

Ahahhahahaah, e svaki put umrem od smeha kad se setim!

[roflmao][roflmao]

E a ja mu to predložim a on mi kaže, ma pali prate to je samo propaganda

Čoveče, kada se samo setim! E a najbolje od svega je bilo to što se on posle vratio da bi pokupio ono sranje. Ali, ako ćemo pošteno stvarno si bio nevaljao...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

šta se štrecaš, dosije ti je ionako deblji od slobinog ovo je tek samo fusnota :P

nashao se ko da kaze :) rezurektovani .. shta cesh neki nisu imali potrebe da se kriju ni tad ni sad niti bilo kad ..

ahahahha...znas onda...kad ste ti i misha isli do HeHe...pa posle dosli na net i bulaznili...HAHAHHAHA...mada tada...nije mi bilo smesno priznajem.

mislim da si pomeshala .. nije bilo nikakvih pesmi jel smo onda otishli i napili se ko zveri tako da je svako kucanje ili for that matter bilo shta drugo sem kome bilo neizvodljivo ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kapiram da bi bilo pametno ceo /forum/ staviti u read only, sa sve starim topicima, a otvoriti npr. /board/ sa potpuno novom bazom i najnovijom verzijom IPB-a.. nešto kao kad te windows stalno zeza pa ga reinstaliraš.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...