Jump to content

Battleground's leeching


coll

Recommended Posts

Ne razumem...

Leechovanje je dozvoljeno? Zasto ga jednostavno nisu banovali posle toliko prijava?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem...

Leechovanje je dozvoljeno? Zasto ga jednostavno nisu banovali posle toliko prijava?

banovali bi ga da nije bio prisutan kada mu se gm obratio.

On jednostavno joinuje av i stoji iza kuce i ne radi nista (osim sto se pomeri da ga afk ne bi izbacio ...) - ali nije afk sto znaci da mu ne mogu nista, jel niko ne moze da te natera da ides da se peglas ako neces :)

skraceno, zajebava se sa gm i likovima koji jedva cekaju da nekog prijave ;p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Bas je zanimljivo videti da u chatu GMovi moraju da ti lizu jaja ma sta god im reko.

Izvinjavam se za polu-offtopic, ali evo da postavim jedno zanimljivo pitanje kada su vec GMovi i pravila u pitanju: Ja sam enchanter i kod mene na chromaggusu su large brilliant shardovi bili nekih konstantnih 10-13g duze vremena. Od jednom su se na AH i na trade kanalu pojavile tone shardova, aukcija je prepuna, nekoliko likova samo spamuju trade tipa WTS 100 x Large Brilliant... cena se spustila na 3-4g po komadu, meni propale pare jer sam ih kupovao i po 7 i po 6 i sad imam preko 40 komada. Vec vidim da ljudi prijavljuju likove koji to prodaju, a mene interesuje sta GMovi mogu da urade povodom toga? Da li mogu da ih ukebaju ili su nemocni jer su shardovi sigurno legalno nagrindani (5 kineza 3x24h dnevno ili kako vec)? Pokvarise mi profesiju (disenchant) ali ce bar biti veceg obrta +15 na agi i str i +20 na spirit :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

..sta GMovi mogu da urade povodom toga? Da li mogu da ih ukebaju ili su nemocni jer su shardovi sigurno legalno nagrindani (5 kineza 3x24h dnevno ili kako vec)? Pokvarise mi profesiju (disenchant) ali ce bar biti veceg obrta +15 na agi i str i +20 na spirit :D

mogu da ti lizhu jaja, i to je otprilike to. nije nike mutav shto je pomerio fabrike u aziju - elementarna ekonomija [;)]

Link to comment
Share on other sites

banovali bi ga da nije bio prisutan kada mu se gm obratio.

On jednostavno joinuje av i stoji iza kuce i ne radi nista (osim sto se pomeri da ga afk ne bi izbacio ...) - ali nije afk sto znaci da mu ne mogu nista, jel niko ne moze da te natera da ides da se peglas ako neces :)

skraceno, zajebava se sa gm i likovima koji jedva cekaju da nekog prijave ;p

A pa super...

Znaci u ovom slucaju svi zivi znaju sta ti radis, i igraci i GM-ovi, a i ti ih sam zajebavash, ali niko nista ne moze da uradi?

Ali zato ako se nekome digne kurac da te prijavi za prozivanje na rasnoj/nacionalnoj osnovi (cak i ako mu ti nisi rech rekao) dobijash 3-day ban, a GM te uopste ni ne kontaktira.

Ima li tu logike?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ja sma imao slicnu akciju sa arkanit barovima... i kristalima... al da ih kupujem dok su 15-17 kristali i 20-22,23 barovi... i to da radim nekih dve nedelej kad trzishte ostane bez toga, cime se smanjuje supply a raste demand... cime... kad raste demand raste i cena... shto znaci... vishe nece biti 20-22,23 vec oko 30... dok se ljudi ne naviknu... i ond au jednom trenutku... na trzishte izlece xxx arkatin barova od po nekih 23-24... (nije da bi radio zbog kesha vec zbog tripa, ono odem na ah... i ljudi vide moj nick i kao.. omg shta ce ovaj mocni trgovac sledece da uchini... zasuo nas je jeftinim arkanitom... sve deve njemu i tako to... )

elem... ko ima nekioh 2-3k na zajam? [:D]

khaaaa gledam u tvom pravcu ... [:p]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo bre kupovanje pa posle prodavanje, ja sam pricao o stotinama shardova koje kinezi nagrindaju i prodaju za badava... ako i prestanu pocece opet cim cena malo skoci

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

objasni ti migsi mozgu da dok on pokusava da "kontrolishe" trziste 100 likova farmuje to isto sto on kupuje i trlja ruke sto on troshi lovu... ono sto bi trebalo da se desi da takav plan proradi je da u trenutku kad on krene da stokpajluje taj arkanit 500 alijnasasha krene da kampuje sve zone sa veinovima 3 nedelje da niko ne moze da ih rudari od ove strane...big biznis trazhi big army =o)

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo bre kupovanje pa posle prodavanje, ja sam pricao o stotinama shardova koje kinezi nagrindaju i prodaju za badava... ako i prestanu pocece opet cim cena malo skoci

ma znam ja shta si ti pricao... nego pricam svoju neku ideju... za koju mi je jedino potreban kesh [:D]

objasni ti migsi mozgu da dok on pokusava da "kontrolishe" trziste 100 likova farmuje to isto sto on kupuje i trlja ruke sto on troshi lovu... ono sto bi trebalo da se desi da takav plan proradi je da u trenutku kad on krene da stokpajluje taj arkanit 500 alijnasasha krene da kampuje sve zone sa veinovima 3 nedelje da niko ne moze da ih rudari od ove strane...big biznis trazhi big army =o)

khmm... moracu da placam te placenike... lele al dobro vredece na kraju, kad budem dao hordi ono shto horda najvishe zeli... arkanit, kao voda arkanit je svuda... onda postajem... onaj glavni baja umesto onog glavnog baje... i postajem elite boss [:D]

kole .. polako misli na migsino zdravlje .. tako kompleksan plan si morao u razmaku od 3 nedelje da mu izlazesh korak po korak ovako ce doziveti overload :)

khmmm [|)]

Mafija u WoWu, padrone Migsa na celu, sve je moguce, familija vlada.

[:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...