Jump to content

WoW freaks...


Doca

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zajebavash se, jel tako?

decko je grindovao za ov godinu...zasto bi se zezao oko ostalog? [:D]

hah, opushteno pricha o nemanu, mogao si slobodno da kazhesh nick, iz aviona se kapira po tvom opisu ;)

mogao sam...ali nije fazon da direktno prozivam...

brate neam 4 keca sve sam ispopravljo` ... ne mogu da idem u skolu zato sto sam slucajno pao i  progutao ziv krompir koj se misteriozno nashao na zemlji tako da sada iam temperaturu  [:I] ... a i da se razumemo wow igram zato sto neam sta pametnije da radim tako da  [8)] ... btw cale mi je jucer bijo u skoli i hvalila me razredna  [^] ...

...daj boze da je tako...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja WoW igram od izlaska EU bete i stvarno sam se u pocetku navukao kao loodak, ali malo po malo zavisnost je popustala, doduse trajalo je poprilicno dugo. Tri lika sam lvlovao do 60og, i to radeci sve questove koje sam nalazio, tako da sam prosao kroz celu pricu, koja je do jaja.

Sada kada pikam samo UD priesta, u odlicnom guildu, na OK serveru i sa extra ljudima, dovoljno mi je da igram 4-5 sati cetiri dana nedeljno, da bi ostao u toku sa svim desavanjima...za vikend preko dana malo PvPa i to je to. Ako se guild lepo organizuje, kao moj, sve moze da se postigne bez nekog cimanja. Petak, subota naravno slobodni, pre podne sport, malo posao, socijalni zivot i WoW bez problema. Kada se smoris postujes lepo '10 days off, cya, gl, hf' i to je to.

Samo da prodje ona pocetna nalozenost i bice sve u redu deco... [:D]

Link to comment
Share on other sites

perun je rekao sve. imao sam i ja problem kao i svi.

hello migsa :)

mislim lozane smo svi nema sta reci, ali ok. meni ovo ovako odgovara zbog zime. meni je full ugodjaj sneg napolju minus ja skakucem u wow-u gankujem i peglam pvp. sad bi mogo da prestanem al necu dok ne obavim svoje zelje :)

inace ako je neko bio hc to su mudo , perun , arutha i co. isuse. mada i kole i boki mogu da im pridju

dok je mohi eh mohi je mohi

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

bolje je drogirati se necim konkretnijim :) ako vec imash slobodnog vremena i kesha nego raspasti se od wow-a:)

ja sad' igram samo pvp,i extra mi je,udjem kad' hocu,igram koliko hocu,dok cekam queue mogu da radim shta hocu,cak i ako propustim neki bg nema veze...

nemam obavezu da uvek u odredjeno vreme budem za kompom i samim tim da odlazem neke stvari zbog wow-a...

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

ja sad' igram samo pvp,i extra mi je,udjem kad' hocu,igram koliko hocu,dok cekam queue mogu da radim shta hocu,cak i ako propustim neki bg nema veze...

hahahah, i ja isto udjem kad hocu, ne cekam nishta sve tako kad hocu i tako...

fneed.jpg

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

e da ti kazem ja imam lika a ortakovom acc... troll warr 10...

i kad samo pomislim na sve to budzenje talenata,profesija,questove,cimanje oko opreme...smorim se...

a opet gotivna je igra zbog likova...chat,zezanje,ubijanje alijanse (ma da ja to jos nisam radio) i to...

tako da sam negde u sredini...igram 2-3 sata nedeljno...

nabudzim lvl,resim quest,odradim neki duel...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nije za pohvalu ali ok. Moje pare, moj problem. Igram WOW da mi bude ok i nigde ne zurim. Imam 22 dana /played i boli me uvo.

LOL ja sa 22 dana played stigoh do ragnarosa

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...