Jump to content

Ceo život je štedeo, jeo koske i kačamak, pušio


Recommended Posts

pa od para koje ima shalje rodbina preko grane, od investicija u ovu zemlju .. podugachka je to lista .. da pochnem o kreditima i bankama

jebote, bash gledam ovih dana: svi ortaci shto se zaposhljavaju, zaposhljavaju se u bankama. ispade da je zelenashtvo jedini biznis u razvoju [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grad Beograd ima budzet za sport, koji je mali (oko 27 miliona dinara) ali to ne znachi da neko ko prima veoma lepu platu od grada,dakle od svih gradjana, i plus ima neki posao sa strane,moze da trazi DOSLOVNO, JASNO, DIREKTNO, U LICE, da se ugradi sa 5 ili 10 procenata. Te pare nixu njegove, nisu njegovim znojem stvorene pa da trazi nadoknadu. TO se zove KRIVICHNO DELO, makar se tako radilo i na zapadu, i u vrloj americi, ili u evropskoj uniji. A ni tamo nije to tako, ako procackash kako je nedavno zavrshio republikanski vodja u kongresu, upravo zbog slichnih "nepravilnosti u radu"...

Slazem se da se tako nesto zove krivicno delo, ali kad se tako nesto desi onda taj neko ko je bio svedok tog krivicnog dela treba da ode u policiju i da prijavi tog nekog, isto kao sto prijavi kada vidi nekoga da opljacka prodavnicu. Zaista nemam sumnji da bi trenutna vladajuca garnitura volela da omasti brk sa nekoliko dokazanih korupcijskih skandala koji bi potresli prestonicu, isto kao sto sam ja omastio brk kada su uhvatili vice-guvernera sa kesom punom para. Dakle ako imas dokaze za to sto pricas onda nije bas tesko skapirati sta se u tom slucaju radi.

mozesh ti da se makljash sa semantikom koliko god hocesh, ali kriminal je kriminal uvek. I ne prichaj o tome kako rade politichari u najvecoj stranci sada, jer se jedno zlodelo ne moze opravdati drugim

Ne pravdam, vec mi je samo cudno kako na jedan navodni kriminal svi obracaju paznju, a za drugi ih bole dupe.

Evo sada ću da ti objasnim za

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jebote, bash gledam ovih dana: svi ortaci shto se zaposhljavaju, zaposhljavaju se u bankama. ispade da je zelenashtvo jedini biznis u razvoju [:D]

to je zato shto josh uvek traje "boom faza" kada zaposhljavaju svakoga da bi na listama "koliko kadrova" bili prvi, zato shto je loshe opremljenost (hardwerski i softwerski) pa zahteva vishe ljudstva, zato shto imash masu prevara koje se rade preko istih (tipa telekredit)

Pa kad bedna zemlja nema proizvodnju, svi mastaju da rade u bankama gde je bar plata na iole kuturnom nivou.

ne radi se o tome .. radi se o tome da je to poslednja faza kradje para od gradjana sa nekakvim lizinzima, kreditima, karticama i ostalim munjama ..

I jos nesto, zaista mi nije jasna prica "ova zemlja je sranje, ovde svi kradu, niko ne valja, svi su isti, nije me briga" i sl. Ako te nije briga onda nemoj da kenjas, a ako te jeste briga onda uradi nesto ili da promenis to sto mislis da je nepravedno ili uradi nesto da te ne dotice to sto je nepravedno.

znachi prosto ti se divim koliko mozesh da kenjash na ove teme .. stvarno si odlepio .. shto si koj qrac upisao fax [:D]

chekaj prichash o slobodi izrazavanja, a ja ovde ne smem da kazem da je sranje i da ja objektivno iz ove pozicije ne mogu nishta da uradim .. chak ni za 5g pa ma kako vrtoglav splet dogadjaja da se dogodi .. mislim evo ti sam znash da xy stvari nisu kako treba, u politici si jako dugo u poredjenju sa nekima ovde i jel ti mozesh da uradish neshto krucijalno ? mozesh djoku ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

znachi prosto ti se divim koliko mozesh da kenjash na ove teme .. stvarno si odlepio .. shto si koj qrac upisao fax [:D]

Pa mora covek da ima neku zabavu :)

chekaj prichash o slobodi izrazavanja, a ja ovde ne smem da kazem da je sranje i da ja objektivno iz ove pozicije ne mogu nishta da uradim .. chak ni za 5g pa ma kako vrtoglav splet dogadjaja da se dogodi .. mislim evo ti sam znash da xy stvari nisu kako treba, u politici si jako dugo u poredjenju sa nekima ovde i jel ti mozesh da uradish neshto krucijalno ? mozesh djoku ..

Nisam ja sporio slobodu izrazavanja u tom smislu, nego opstu apatiju koji svi izrazavaju ovde. To je kao sto ja ocu da se smuvam sa Adrianom Limom i naravno ne mogu, i onda sednem i kenjam "sve zene su kurve". Ja se verovatno nikada u zivotu necu smuvati sa Adrianom Limom, ali su dobre sanse da nadjem neku finu devojku, a u ekstremnom slucaju ostaje mi krastavac :)

To sto si pomenuo, da sam dugo u toj prici, veruj mi tek kad udjes u pricu skapiras koliko stvari ne valja, i koliko ima bolida na sve strane. Pri tom ne mislim na ove sto kradu i sl, sto je ovde kao neka tema, nego ove sto su i posteni ali toliko nesposobni da ne mogu kafu da skuvaju, a ne drzavu da vode. Ali to nije razlog da sednes u cosak i places nad sudbinom, nego da pokusas da promenis nesto. Druga alternativa je da nadjes nesto cime ces da se zabavljas i da te boli q za politiku. Najgora je ova varijanta, svi kenjaju kako je lose i kukaju, a niko nece nista da uradi.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa po tvojoj logici onda bi trebali svi da cutimo ovde i nikakvo politichko mishljenje da izrazavamo .. chak i ako me boli qrac realno zbog gore navedene nemogucnosti da se bilo shta promeni bar mogu da serem da me mine zelja :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mozda zato shto nije svez ?

A shta ako neko vishe voli tako ? njemu je u tom sluchaju bolji dvopek , shto znachi ako mu dash hleba bice mu jednako loshe kao i nekom drugom koji voli isti a dao si mu dvopek ? i onda se postavlja pitanje , ko ovde jebe? a pod pitanje , ko prima ? [dance2]

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

A shta ako neko vishe voli tako ? njemu je u tom sluchaju bolji dvopek , shto znachi ako mu dash hleba bice mu jednako loshe kao i nekom drugom koji voli isti a dao si mu dvopek ? i onda se postavlja pitanje , ko ovde  jebe? a pod pitanje , ko prima ?  [dance2]

od hleba mozesh da napravish dvopek, od dvopeka mozesh da napravish prezle ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

I jos nesto, zaista mi nije jasna prica "ova zemlja je sranje, ovde svi kradu, niko ne valja, svi su isti, nije me briga" i sl. Ako te nije briga onda nemoj da kenjas, a ako te jeste briga onda uradi nesto ili da promenis to sto mislis da je nepravedno ili uradi nesto da te ne dotice to sto je nepravedno.

Ovo je prvi pasus koji si napisao na nekoj političkoj temi sa kojim mogu da se složim od reči do reči.

Što se tiče Đinđića, naravno da sam ga cenio, pre svega njegovu viziju Srbije i njegovu sposobnost i energiju, ali mi se često nisu sviđali neki konkretni njegovi potezi (i tu ne spada ništa vezano za Hag), drugim rečima, nisam baš bio oduševljen njegovim načinom da se stigne do njegove Srbije.

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Eto, a posle meni prebacujete kako koristim svaku slobodnu priliku i temu

da opljujem po sistemu, vlasti, pojedincima, drustvenim pojavama i sl...

Kad bi SVI tako pljuvali od ujutru do uveche, neko bi i mrdnuo dupetom

da nesto napravi od ove zemlje.....ili bi se svi udavili u pljuci :D

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

aaaa ti si na TU loptu igrao ... zar ti nije bilo lakshe da kazhes "evo vam bajat hleb" ? :) jerbo za dvopek mora covek da se potrudi da ga na pravi, ne zove se za dzabe DVO PEK, kao duplo pechen i to.

hahaha kako ti umesh da seresh jebote =) mali sracko :D

shta bre duplo pechen ? to je zato shto je pechen i sa jedne i sa druge strane :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kao Anti-Radikal sigurno je jedno mogu da kazem da nenad bogdanovic kao i radikali nece da dobije moj glas sto ce reci NECU da glasam za DS dok god oni drze ljude koji javno priznaju da su lagali mislio sam da samo radikali to rade ali sada kontam da ... mislim da cu da glasam za cedu na seldecim izborima!

p.s. nenad je dobio moj glas na proslim izborima... :( nazalost.

Link to comment
Share on other sites

... mislim da cu da glasam za cedu na seldecim izborima!

p.s. nenad je dobio moj glas na proslim izborima... :( nazalost.

[:0] Ti ćeš verovatno opet napisati ovu poslednju rečenicu...

Glasanje za Čedu je (s konja na magarca stvar), pa on je toliki mufljuz da ga je čak i takav kakav je DS izbacio!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

hahaha kako ti umesh da seresh jebote =) mali sracko :D

shta bre duplo pechen ? to je zato shto je pechen i sa jedne i sa druge strane :D

pa kao bake rolls ... duplo pecheni i to :)

No cak i da su jednom peceni, ukljucuje znaci potrebu da trosis struju, to peces i slicno ... drzhim da je bolja varijanta da si napisao "bajat hleb", al' kapiram da iovako delujemo kao dva debila ljudima sa strane koji raspravljaju u ovom ozbiljnom topicu, pa nije u redu da zagadjujemo ;)

Link to comment
Share on other sites

Nego deder reknite vi meni , da li je bolje sredom ili chetvrtkom to raditi ?

a da li si ikada razmishljao o petku?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...