Jump to content

Pararelni svet


Recommended Posts

читао сам негде да постоји много више од 3+1 димензије. негде преко 10 (13 или 15, чини ми се), и да се оне заснивају на систему који је Вуду описао, као коегзистенција више простора унутар овог који ми познајемо... једна од димензија је, колико се сећам, сачињена од скупова честица у групацијама пречника од неколико дециметара унутар нашег простора, који би, наводно, могли да представљају универзум у малом (и слични трипови). чланак је био о путовањима брзином већом од брзине светлости.

да не тупим претерано, верујем у постојање више светова од овог нашег (макар само због могућности да је време нелинеарно), светова који су испреплетени међусобно. верујем и да је могуће прескочити из једног у други, али се то дешава случајно, јер не знемо ништа о томе. такође, мислим да су разни повремени необјашњиви феномени везани за време-простор континуум управо последица постојања система изван нашег поимања.

проблем је што смо научени на еуклидовску геометрију и њутновску физику, те нам нелогично делује све изван тога...

блах...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Broj živih organizama je ograničen, svemir je beskrajan, a bilo koji broj podeljen

beskonačnošću je tako mali da se uzima da je jednak nuli. Prema tome svi ti ljudi

koje srećete su samo plod vaše bolesne mašte, i trebalo bi da potražite pomoć! [:)]

interesantno, ali logički pogrešno :)

Link to comment
Share on other sites

Oda grudvici kita koju nadjoh pod pazuhom svom jednog letnjeg jutra  ;)

dobri stari wogoni...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je neko već postovao, ali prosto moram da kažem:

Na ovome svetu mogu da kažem što se dešava to nije istina, mis’im, na ovome svetu š t o BI naglasio, da... propaganda, što većina kažu... da ovome... nije istina!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Kada jednom to pochne... to ne mozhe da prestane... zato bolje i da ne razmishljate bilo shta vezano za te paralelne svetove... Kada jednom krochish kroz drugi paralelni svet... zarobljen si zauvek... i to je kraj... ili pochetak... uglavnom nikada se ne zna... joooooooj... My brain hurts...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Danas sam bio u paralelnom svemiru, i kao loodnica! [:D]

Odma su me startovali neki plavo-zeleni( [^] ), i pitali me dal nisam crven ( [:(!] ). Ja im kazao:"Ma ja sam fin dečko, igram komp i volim devojku... Ne mešam se u vaš poso." Jedva ih nekako eskiviram, kad evo naišli ovi - [:(!] .Kapiram da sa ovima nema pričanja priča, pa šturnem u WC. Iz WCa sokoćalom pozovem svoje crne ( [|)] ) i kažem da će biti sranja... Dok su se moji skupili ja kibicnem kroz prozor, a dole pegla: zeleni i crveni. Gledam da uteknem kad ono izlazi "glavni baja direktor" tog svemira i rastera [^] i [:(!] . Moji crni došli standard kad je sve bilo gotovo...

Za one što nisu skontali...

Index pojmova:

paralelni svemir - Zemunska gimnazija

plavo-zeleni [^] - Zemunci

crveni [:(!] - Zvezdaši

crni [|)] - Grobari

glavni baja direktor - Sava Jerković (direktor ZGa)

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

E pssst.. Dunja... nemoj pominjesh muslimane... napravitje neke demonstracije i protiv tebe... vidi shta su uradeli zbog Danaca... tz tz tz...

Chek chek... A shto je Laki razlichit na slikama.. jel to zbog lazhnih ID's? Ili je loshe slikano? :) Stariji aparati i loshija tehnologija?:D

brmbrm sad moram opet da sednem da prelazim HL1... bem mu misha...

Mislim da je ovaj nash svet zapravo paralelan sam sebi... svi smo mi slika sebe samih u loshijem izdanju od boljeg a bolji od loshijeg i onda smo isprepletani u zamku svojih verovanja i nadanja shto je diskreditovano napushtanjem apstraktnog razmishljanja... [wateva..]

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam Luyackuev pravi identitet!

U vidi kako sam lep ... stevaneeee!

Jel imaju RUR ?!?!? Pitam gluposti naravno da imaju ti i tamo vodis sajt. :))

Naravno da tamo vodim sajt ... al' kako su to paralelni univerzumi pa nekako kontra sve, tamo i zaradjujem pare od vodjenja sajta ;>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...