Jump to content

vasa profesija


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@SoadGirl Ako si ozbiljno namerila na nuklearnu fiziku, spremi se za cinjenicu da ce ti knjiga postati najbolji drug, sesha je na drugoj godini, ne izlazi iz stolice...

@topic 3ca godina ETFa u pragu, dalje usmerenje a tim i karijera mi se odredjuje za godinu dana. Jedna struja vuce na sitstemsko programiranje, dok bi sa druge strane voleo da se bavim i kompjuterskom grafikom (sto za sobom naravno povlaci rad u igrackoj industriji)

Link to comment
Share on other sites

zavrsavam retardiranu elektrotehnicku skolu,smer elektronika,bilo kakve ambicije sam izgubio trenutka kad sam usao u tu skolu,jedino sto sam naucio u toj skoli je da zavrnem sijalicu:)) i ono slusao sam u 3oj godini nesto sto bi mi pomoglo oko muzike,filteri i tako to:))!!Gimnaziju se i dalje ne kajem sto nisam upisao jel me ljudi u nasoj pancevackoj gimnaziji zabrinjavaju(cast izuzecima),a i ne bi me trpeli tamo,kapiram da bi posle 6meseci menjao skolu :)))

sad kobajagi treba da se spremam za prijemni,i ono hocu na DIF,i znam da ne bih imao frke upisati ga,ali ono relativno me smara sta bih posle radio sa njim,pa cu kao da probam politicke nauke/novinarstvo,i tako sad cu da ucim predmete koje prethodne 4 godine nisam pipnuo...

inace tako neke klinacke zelje su mi da budem fudbaler ili isto ko Kruko i Exile da se bavim muzikom ali ono muzikom 99% necu,posto mislim da sam se kasno setio,i sad ono kukam svaki dan kako ne mogu da skupim pare za gramofone iako sam ucinio prvi korak i kupio mixer i tako...a ono fudbaler,da me boli kurac ko pre,sad bi verovatno bio 2ga ili prva liga,ali ono cas sam vojvodjanska(4ta),cas srpska(to mu dodje 3.liga) i tako sa 16 sam poceo da igram u seniorskoj konkurenciji i mislim da me to najvise sjebalo,umesto da sam ostao da igram sa svojim vrsnjacima i da tu iskocim,ja se mlatim sa starijima i tako,svima sam u glavi kao perspektivni klinac kojem fali 7-8kila(koje relativno nisu problem da se nabace ali tako me mrzi posto znam da i od fudbala nema nista) :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Studiram arhitekturu i nameravam time da se bavim u buducnosti...

hehe.. [:D]

arhitekta, nadamo se ostvareni

hehe... [:D]

Bicu lokalna pijandura sa fakultetskom diplomom ispred dragstora

ahahhaha, znaci ostaces idiJot...salim se kali, znas ti da ja tebe volim :***

pa onda... pochni da se interesujesh. i crtaj shto vishe

i spremi se da se odreknes toliko stvari u zivotu...da ne spavas...i da samo sedis za jebenim stolom...odose ledja...smrc...sve ostalo je do jajaaaaaaaa [:D][:D][:D]

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

mora se:)

[:D]  [:D]  [:D] vidi imamo i proroka:)

thnx

mora se znati. uvek me je zanimala fizika i super mi ide, a glupo mi je obicnu, pa da budem samo neki profesor.imam mnogo vece ambicije, koje cu nadam se i ostati.

Velike ambicije dovode do straha od neuspeha, a strah vodi to teh dark side ! [:D]

elem, cudno (verovatno slucajnost) ali ti si treca devojka koju "znam" a hoce da studira nuklearnu fiziku ... [:)]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha, kruko brate pa ja i daljem cepam UT :)) doduse u manjim kolicinama ali i dalje se igra ^^

Ma dobro, znas i sam otprilike na sta sam mislio ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

дипломирао сам финансије, банкарство и осигурање на Економском факултету у Бгд-у, тренутно радим у НБС као приправник у надзору осигурања.

планирам да се запослим овде као инспектор, после завршетка приправничког и завршим CFA, један од најинтензивнијих и најцењенијих финансијских курсева у свету (траје 3 године у најбољем случају и има 10.000 страна материјала), само не знам још где ћу да нађем снагу да учим толико поред редовног посла. али, решен сам да дођем до тог папира...

касније, ко зна... свашта ми се мота по глави. волео бих да напишем покоју књигу о ономе што ме и сад привлачи; о стратешком планирању, друштву, економији, држави... кад будем матор и без обавеза, у пензији, ако ме Бог поживи дотле.

ако све оде у мајчину, имам пар континџенси планова... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Radim u Narodnoj Biblioteci Srbije kao mikrograf operater u Centru za Mikrofilmovanje... tj. kao djejms bond snimam mikrofilmove a onda ih prebacujem na komp tako da oni sa jeftinijim ulaznicama mogu da gledaju celu stvar od kutje...

Inache bih zheleo da pravim kompjuterske igre i da zavrshim fakin knjigu koju pishem vetj 4 godine... a uz to i crtatje da pravim, da osnujem firmu koja bi sve to objedinila (nevezano za knjigu)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

само не знам још где ћу да нађем снагу да учим толико поред редовног посла. али, решен сам да дођем до тог папира...
ti umseto da blejish po forumu ceo dan uzmi da uchish.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...