Jump to content

vasa profesija


Recommended Posts

yo,racunam da vecina ovde pohadja neku skolu\fakultet,il cak i radi.Aj ako radite recite sta radite,ako se skolujete recite koja ce biti vasa buduca profesija (da je u skladu sa obrazovanjem) i na kraju naravno,cime biste voleli da se bavite.

me first:

-Trenutno na fakultetu Politickuh Nauka\Politikologija

-izgleda da mi ne gine da budem pokvareni politicar (mogu da budem i dobar,al to prosto nisam ja [:D] )

-ne znam koji cu qrac na FPN-u, kad zelim da budem scenarista,al aj

Vazna Napomena: Ne postujte tipa: ''Necu nista raditi'' ''Igracu wow do kraja zivota''

ili ''Bicu lokalna pijandura ispred dragstora'', nego ozbiljno odgovarajte

Kovach,ozbiljno odgovaraj!!! [:(!]

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa eto ... vidite svi cime se bavim :) I da budem iskren, ovo mi apsolutno najvishe vremena u toku dana oduzima, sajtovi, forum, ovo ono. Onda otvorite pokoji casopis pa i tu naletite na mene. Inache kao studiram, a imam josh x stvari kojima bih u zivotu ozbiljno voleo da se bavim. Samo da je para da se sve to pokrene, al' polako, bitje.

Link to comment
Share on other sites

Komercijalni tehnicar mi stoji u radnoj knjizici :)

Za koji mesec diplomirani ekonomista u trgovini, a za dve godine, nadam se, i magistar. Svaki mentol danas zavrsava fakultet, pa bih da se izdvojim bar malo.

Voleo bih da se bavim muzikom, al' jebiga :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

slika i prilika domaceg 'biznismana' - zderem prasice po ruckovima, pijem skivi sa ledom pecem rakiju u selu gazdujem u svojoj firmi, sastanci vamo tamo pa opet po koji rucak putujem po srbiji i evropi, skolovanje trenutno stavljenu u drugi plan zbog gorepomenutih 'obaveza' .... ima se para ima se s chim ponekad trava nikad heroin jer ja sam guzonjin sin [:D][:D] - 5 godina radnog staza

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jos jedan spam friendly topic :) novinar za kompjuterski magazin

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...