Jump to content

Kako poboljshati performanse racunara


Tarabash

Recommended Posts

Svaki  upgrade pomaze.

Bolje uzmi josh 512ram-a i HDD. To bi ti bio bolji upgrade, sa finsnsijske tacke gledishta.

Koji hdd...............Seagate ili MACKSTOR [loooool]

a dual channel ili single ??

da ne bude 2x post evo ovde cu...........

kod mene ima usrani isdn .. josh neznam za kablovski, za adsl ima %#&%$.......

pitanje je ....... dal da uzmem isdn ili ako ima kablovski ili da ne ?? chuo sam da nije velika razlika izmedju isdn i dial up........... barem tako neki kazhu ........

i otprilike kazhite kolko se to placa da znam kolko da ushemim familiju [8D]

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

Resio sam seckanje napokon, prodao sam dva memoriska modula od 256mb i kupio jedan od 1gb i sad ne secka cak ni u ironu, sa max podesavanjima bez aa.

Tek kada sam izvadio memoriju video sam da su u pitanju bila dva razlicita modula i da ih gigabyte k8ns nije nesto narocito voleo posto su bili deklarisani kao ddr400 a radili kao ddr333 (moduli su bez problema radili kao ddr400 na asusu nf2)

Reinstalacija drajvera (pre kupovine memorije) i koriscenje Driver Cleaner-a je malo ubrzala wow ali ne nesto specjalno

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nadji na netu Tune Up Utilities 2006 ili Security Task Manager.doduse ovaj drugi nije bas za to,al je dobar da proveris koji su procesi u pitanju(napomena,ne gasi u njemu nista za sta nisi siguran sta je)

uostalom procitaj ceo topik bilo je price i o start>runu

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad malo osvezio kantu, pa me interesuje kako ce ovo raditi kod mene:

kod mene u sobi je

Barton 2500+

giga rama kingston

gforce 6600td 256mb

a sto se neta tice, imam wireless 128k, koji KIDA kako radi,

protok mi je konstantan, download je gotovo uvek zakucan na 16k...

E a sto se burazrera tice, on ima semprona 2400+

512+256 rama, gforce 5700gt. znaci skoro ko ova prva...

Da li ispunjavamo tehnicke uslove da pikamo WOW....tj on da

pika, ja nisam nesto u tom fazonu, godine... :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ako radite u firmi 9 godina, i sve svoje dokumente, tabele i korespodenciju pisete u jedan (!) word dokument koji posle tih 9 godina je veliki 195.7MB i vi jos se pitate zasto ne moze da se snimi na disketu, onda tek kompjuter nije za vas ... (kao jedna moja koleginica)

OMG ovo je neshto....neopisivo smeshno [roflmao]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Greska, ako vam je ovo komplikovano ... morate jos da se ucite oko kompjutera.

Ako radite u firmi 9 godina, i sve svoje dokumente, tabele i korespodenciju pisete u jedan (!) word dokument koji posle tih 9 godina je veliki 195.7MB i vi jos se pitate zasto ne moze da se snimi na disketu, onda tek kompjuter nije za vas ... (kao jedna moja koleginica)

[roflmao] Moja matora bi mogla da uradi ovako neshto. [:D]

.

Link to comment
Share on other sites

Greska, ako vam je ovo komplikovano ... morate jos da se ucite oko kompjutera.

Ako radite u firmi 9 godina, i sve svoje dokumente, tabele i korespodenciju pisete u jedan (!) word dokument koji posle tih 9 godina je veliki 195.7MB i vi jos se pitate zasto ne moze da se snimi na disketu, onda tek kompjuter nije za vas ... (kao jedna moja koleginica)

kako nisi do

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 3 weeks later...

Za sve korisnike ATI-jevih karti.Probajte uvek sa omeginim driverima(malo google omega drivers i eto ih)ja svoju 9550 GE/TD teram sa default 250/200 @390/270.

Wow mi radi kao zmaj.Sto se tice Page file-a najbolje je kada je na zasebnoj particiji(nebitno dali je na drugom HDD ili ne).Ja u sustini imam dual boot,jedan win za svaki dan i jedan samo za WOW,posto ga jedino igram.Ima gomila servisa koja mora da se iskljuci , da se prebaci Page file na zasebnu partijicu(ja koristim max size ~4Gb,u sustini nesmeta ako je veci,smeta ako je manji).servise sam pogasio sve nepotrebne,ako pronadjem PDF koji je za SP2 postovacu,mada ja to sve vec radim napamet.Sto se tice Nvidie,nisam bas siguran za tvrdnju da WOW radi kao kanta na njima posto sam video neke Nvidie koje rade ok tako da mislim da je to neko rekao na osnovu jednokratnog iskustva.(no flames pls :D).Sve u svemu ako znate da napravite dual boot to je najbolje resenje jer JBG win je takav da ako radite na njemu(nije bitno sta)on vremenom jednostavno obara performance.Tako da svima koji znaju to da naprave neka to i urade.Estimated space needed ~5Gb za sistem uzimajuci u obzir da WOW moze da stoji gde god hoces i radi copy paste.

Eto toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...