Jump to content

Devojcice nasli da zive u sahti


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne secam se tacno ko od forumasa, ali sumnjam na Draleta, je imao onu spiku da cigani u stvari zimi putem sahtova odu kroz portale u Indiju, i da se onda vracaju na prolece :) Kapiram da su ovi samo malo poranili [:D]

Sa ozbiljne strane, kad je letos bilo u pitanju da se rese neki problemi ljudi koji zive u kartonima/sahtovima i sl, 99% njihovih buducih komsija je htelo da digne ustanak sto ce se ovima staviti nesto da mogu da zive koliko toliko normalno. Zasto se onda zgrazavati kad nadju nekoga u sahtu?

Mozda ce Drasko da bega tim istim kanalima kad ga uvate sa rukom u tegli pekmeza :)

Sa ozbiljne strane...nije bas tako bilo...ili jeste???

Ne bi ni ja voleo da mi se ganciji usele pored mene.

Valjda su hteli da im sagrade nesto pored neke zgrade pa se ljudi bunili ... :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi nije frka mozemo neku ribicu da ti namestimo, a moze i ortak no frks. I nemoj da mi glumis sa tim stavom kao: "e ako ti nesto nije jasno !". To kao sto kaze Igor idi prodaj nekoj deci iz obdanista mojne meni. Good for u sto znas da pikas i CS i Q3 pa verovatno sabijas i dotu. Aj sad pali...

Izvini dechko slabo kopcam jel ti to mene malo muvash a?

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh u par navrata. Svet bi bio bolje mesto... bez nas

Tripujem da bi mogo pre da roknem neku stoku(coek) nego zivotinjicu neku. Uf one lovce bi sve poskidao iz snajpa kad rade hajku na vukove.

pa ono, te vukove ne jure zbog sporta vetj zbog toga shto su shtetochine.... napadaju lokalnu zhivinu, stoku i slichno.

nije hejt prema tebi ali uglavnom ti shto se zgrazhavaju nad lovom divljih zhivotinja su iz grada i prirode videli nisu (ne bukvalno naravno [:)] )!

mislim, ne mogu da shvatim ni klanje nekih glodara i divljih machaka zbog krzna ili istrebljivanje slonova zbog slonovache, gorila zbog raznih trofeja (i navodno ukusnog mesa), raznih retkih vrsta ptica itd... ma svaki "sportski" lov mi je malouman.

ali kad je lov na shtetochine, ili lov jer je to primarni izvor hrane (uglavnom polarne oblasti), i slichno razumem u potpunosti.

Link to comment
Share on other sites

pa ono, te vukove ne jure zbog sporta vetj zbog toga shto su shtetochine.... napadaju lokalnu zhivinu, stoku i slichno.

nije hejt prema tebi ali uglavnom ti shto se zgrazhavaju nad lovom divljih zhivotinja su iz grada i prirode videli nisu (ne bukvalno naravno [:)] )!

mislim, ne mogu da shvatim ni klanje nekih glodara i divljih machaka zbog krzna ili istrebljivanje slonova zbog slonovache, gorila zbog raznih trofeja (i navodno ukusnog mesa), raznih retkih vrsta ptica itd... ma svaki "sportski" lov mi je malouman.

ali kad je lov na shtetochine, ili lov jer je to primarni izvor hrane (uglavnom polarne oblasti), i slichno razumem u potpunosti.

Pa dobro u globalu sam na to mislio. Ubijati akjulu samo zbog njenog peraja koji cini 5% njenog ukupnog tela pokazuje kolko je covek umno poremecen...

V

Link to comment
Share on other sites

Mozda ce Drasko da bega tim istim kanalima kad ga uvate sa rukom u tegli pekmeza :)

Kapiram da je vec proucio kad se otvaraju portali, a cujem da je u pregovorima sa nekom ganci porodicom da mu odaju tajnu kako da se transportuje negde malo zapadnije od Indije, Fiji recimo :)

Sa ozbiljne strane...nije bas tako bilo...ili jeste???

Ne bi ni ja voleo da mi se ganciji usele pored mene.

Valjda su hteli da im sagrade nesto pored neke zgrade pa se ljudi bunili ... :)

Pa naravno da su hteli da im sagrade nesto pored neke zgrade, ne mogu na Mars da ih stave. Mislim ok, nije bas da su hteli da ih siknu na potpunu periferiju, ali nije bas da su hteli da ih stave na Terazije. A mislim upravo stav da niko od nas ne bi voleo da se ganciji usele pored njega nam ne daje za pravo da se zgrazavamo kad cujemo da zive u sahtu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se setio onoga kad umpah pah ide da lovi bizona :)

"Ubio si celog bizona zbog par snicli?"

"Bizon nam drugacije ne bi dao meso"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

o chemu ti

pricash zeki. Ubio bi

ajkulu i bacio bi je.

Bole me bash.

Mozhe mi se.

обично сам питоме природе и толерантан. али нешто ме баш посебно закачило овде, ваљда ово "може ми се". или хејт према беспомоћној животињи. или оба...

на ивици сам да почнем да те хејтујем биг тајм, али не желим да верујем да си озбиљан око овога што си написао.

дедер се изјасни, да будем сигуран, јер ако ишта мрзим то је да пљујем људе, па да откријем да нису заслужили.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...