Jump to content

what do they call a quarter pounder with cheese


Guest

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

orlybus.jpg

kod nas ga do sada nije bilo.

Zar nije bilo proshle i predproshle godine, prvo ide "sezona" McFresha pa McRoyal pa McBeacon valjda? (Il sam ja u gadnom tripu od beljanja u inostranstvu - da je i kod nas McRoyal vec ustaljen)

McRoyal sam jeo pre '99, jer je to zadnji put da sam bio u Bechu a probao sam ga pre toga. Zajedno sa McBeacon-om, McFresh-om, McChina >slatko-kiselo<, McMexico >ljuto< (ili kako god se ta 2 zvala) i josh nekih koje nemogu da se seitm

BigTastey je meni krsh. U Burger King mi se poprilichno chini da je meso pravo. A BigTastey je valjda mekov odgovor gde su pokushali da simuliraju ukus pravog mesa al im nije uspelo...

P.S. Slichica je Xtra!

Link to comment
Share on other sites

"pravo meso" [roflmao]

meni su burger king i mc isto samo drugachije pakovanje ..

najjacha rechenica koju sam doziveo u burger kingu je bilo kad sam pijan doshao do kase i rekao " _naziv_ hamburger" a prodovachica mi rekla "we dont have _naziv_ hamburger only _naziv_ burger" [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Da da. I ja sam to doziveo u sred Pariza. Naime svi WC-ovi su zakljucani bilo da je MC u Shan Zhelize ili Sharl De Gaul ili nekoj cetvrti WC je zakljucan i kada kupite nesto onda dobijete racun na kome postoji sifra za WC. Ukucate sifru na automatu i udjete u WC. Kolko sam ja skontao to je da ne bi svrljali po wC-u da se ne bi drogirali i tako dalje.

:S i onda neko kaze e do jaja je da se zivi u Parizu. More marsh u tri lepe.

I don't like cities

But I like new york

Other places make me feel like a dork

Los Angeles is for people who sleep

Paris and London

Baby you can keep

;)))

V

Link to comment
Share on other sites

@Corey...vidish bila mi je u profilu samo je negde nestala. Pogledaj na slike forumash ili na mom profilu na Last.fm -> otkud ti sad to?

P.S. Najverovatnije cu je ponovo nabaciti na profil...

Edited by Lord[SKG]
Link to comment
Share on other sites

i onda neko kaze e do jaja je da se zivi u Parizu. More marsh u tri lepe.

Ma de do jaja, pariz je jedno veliko sranje .. mislim .. do jaja je da se vidi, i to tako .. a za zhivot je go kurac .. i francuzi su pichke. :)

A shto se wc-a tiche, ja sam pre 3 dana bash jeo u meku na champs-elysees (onaj "u podrumu") i ishao u klonju bez problema .. pa mi zato neshto bilo chudno ..

btw. zeki mi smo se videli na eswc-u :)

Link to comment
Share on other sites

e, jeste to sranje, ja kad sam bila u veneciji, zgadio mi se mek...neka rupa najgora, imaju samo hamburger, chiz i bigmek, posluzavnici polomljeni, pod strokav, al zato u wc-u ko u spejs satlu, a pre nego sto udjes ukucas sifru sa racuna...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Ma de do jaja, pariz je jedno veliko sranje .. mislim .. do jaja je da se vidi, i to tako .. a za zhivot je go kurac .. i francuzi su pichke. :)

A shto se wc-a tiche, ja sam pre 3 dana bash jeo u meku na champs-elysees (onaj "u podrumu") i ishao u klonju bez problema .. pa mi zato neshto bilo chudno ..

btw. zeki mi smo se videli na eswc-u :)

Hmm. Cek cek da se prisetim. Odqd ti tamo ??? :)

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...