Jump to content

Ingame Avatars


coll

Recommended Posts

Elem, mogu da vam "srocim" ingame avatar vaseg lika

<--

Ono sto mi treba jeste, sta imate od opreme i neki screenshot kakvu lik ima facu, zurku itd. ( preporucujem ljude sa lvl 60 jer ako ste lvl 30, opremu menjate na svakih 3 dana ... )

Ili, ako neko hoce da se zaza sam sa tim, postupak je veoma lak. Skinite model_view: http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=2090 i mozete da se igrate. Posle je tamo opcija make GIF, tako da preko toga sejvujte ono sto napravite.

Istina je, da posle toga mora to jos malo da se popravi jer su gifovi veliki ali to nije problem :)

Ko hoce, a nece da se zeza, send me pm.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

aaaa vidim vec par radova, mohi do jaja je stormrage elfica ... da nisam toliko ruzan troll muvo bi te [:D]

ovu kombinaciju na slici koristim za pvp, mada juce sam nabavio drake talon shouldere, al me mrzi da prepravljam ... za tank imam might-wrath :) (dobro, samo 2 dela wrath - nisam toliki nolifer ko ti da imam full tier2 ;p )

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

aaaa vidim vec par radova, mohi do jaja je stormrage elfica ... da nisam toliko ruzan troll muvo bi te  [:D]

ovu kombinaciju na slici koristim za pvp, mada juce sam nabavio drake talon shouldere, al me mrzi da prepravljam ... za tank imam might-wrath :) (dobro, samo 2 dela wrath - nisam toliki nolifer ko ti da imam full tier2 ;p )

pa da sam ja war ni ja ne bih zeleo full tier 2 :D harhar

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jedini smor je to shto druid ubedljivo ima sva 3 seta (da kazemo da je taj pre-mc set kao only druidov.. bla bla) uzasno uradjena shto se tiche artova.. mislim ako paly moze da izgleda kao jebeni darth vader zashto ne urade neki malo mrachniji i zeljniji designe za druide.. prvi ima neke ptice na ramenima, drugi ima za te iste ptice zbun da se ugnezde a tretji ima neke losove rogove or whatever are they. zasu.. poor druid! :(

ali ali.. ALI pvp set art za druide konza.. pogotovo elf druid u pvp setu.. sweet, jedina kombinacija sa elfom koja mi je gotivna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...