Jump to content

Postoji li granica!?


moyo

Recommended Posts

igrao sam neki dan 7,5 sati bez prekida( verujem da nisam rekorder) .....

Uglavnom igram u igraonici. Svih 6,5 sati sam radio questove sa jednim roguom (me warrior) Any way.... taj rogue mnogo voleo da sapuje....i kad god je bilo 3+ moba one veli "w8 i will sap 1". I tako zavrsim ja sesiju i krenem kuci ....kad ono sretnem komsiju . Idemo mi tako zajedno kuci autobusom kad ono udju 2 kontrolora karata i "dobar dan karate na pregled" ..... a ja ni pet ni sest onako polu ziv kazem komsiji "sapuj jednog majke ti"......a komsija gospodin covek 45 god.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

igrao sam neki dan 7,5 sati bez prekida( verujem da nisam rekorder) .....

Uglavnom igram u igraonici. Svih 6,5 sati sam radio questove sa jednim roguom (me warrior)  Any way.... taj rogue mnogo voleo da sapuje....i kad god je bilo 3+ moba one veli "w8 i will sap 1". I tako zavrsim ja sesiju i krenem kuci ....kad ono sretnem komsiju . Idemo mi tako zajedno kuci autobusom kad ono udju 2 kontrolora karata i "dobar dan karate na pregled" ..... a ja ni pet ni sest  onako polu ziv kazem komsiji "sapuj jednog majke ti"......a komsija gospodin covek 45 god.

Posle samo 7,5 sati?!?

Ja sam jedan vikend igrao 2x12h i skroz sam bio normalan, a verujem da mnogo ljudi igra i vise. Doduse, kad se setim koliko deru u igraonici... :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

StormScion- odlicno, samo tako nastavi.... za 10 god moja baba belje ce izgledati od tebe.. izgubices vid decko :(((

lol 9 god koristim komp i savrshen mi je vid i kondicija i sta god. .. verovatno zato sto se sabijem od igranja i onda na par dana idem i radim fizicke poslove ( aka jebemo po kucama i sportovi = aka pijanchenje po raznoraznim klubovima i parkovima etc ) ...

tako da ono ... nemash frke

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

najvise sam igrao nekih 18-22 sata u komadu ... wow kad je izasao :p posle sam se naspavao pa opet ... i tako nedelju dana :p

kako da znat da ste mnogo igrali wow? kad KONSTANTNO sanjate i u snu rezimirate desavanja iz igre ... onda sam shvatio da je mnogo pa sam smanjio na 5-6 sati ;p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Kad sam po ceo dan igrao wow - blejim na bulevaru i prolazi bus na kome pishe dorcol i ja istripujem da pise Azshara.

Sad kada po ceo dan igram dotu - Sanjam kako me sleepuju na mapi i ne daju mi da se pomerim...

Deshava se...znam likove koji je za 7 dana dostigao 42lvl...BOLESNO...

covek nije znao gde se nalazi...bilo je toliko jadno gledati ga...kao da mu je WOW isisao mozak..Global overtaking of the world by Blizz..nema shta..

It makes me sick even talking of it...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...