Jump to content

Slike u sobi?


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da to nigde neces naci vec gotovo, posto sto mozhe da ne odgovara tvom posteru, nego moras da nosis na uramljivanje. Imas toga na X mesta, rade to i staklorezci cesto, ja znam na par mesta 'di ima, al' ti je verovatno cimanje dotle, ne znam 'di zhivis.

Ako te interesuje cena, ocekuj za jedan standardni "poster" oko 200-300 dinara po komadu.

ma ok,opusteno,nije skupo,samo mi reci gde ima to? (zivim kod Vukovog Spomenika)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam stare fotografije Beograda. Evo jedne:

zidslika15bj.jpg

Znači tako jednostavno uramljene u staklu.

Mnogo su mi gotivne i baš mi prijaju.

Ova baš koju sam poslao mi je najomiljenija, odlična je fotografija, nekako mi je za nju slabo reći samo fotografija, potpuno je kao jedan uhvaćen i zamrzut trenutak iz te davne godine kada su po ulicama Beograda furali Fordovi T, paralelno sa konjskim zapregama i prvim električnim otvorenim tramvajima. Više mi je kao izvučen frejm iz nekog snimka i svakog trenutka ti ljudi sa slika kao da će da se pomere...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

ma ok,opusteno,nije skupo,samo mi reci gde ima to? (zivim kod Vukovog Spomenika)

Ne mogu da se setim 'de u blizini kod Vuka ima staklopan, tu mozhes sigurno da uramis, a prvo mesto koje mi pada napamet je prekoputa "Kluba Ljubitelja uzivanja" (ili tako nesto) skoro kod coska Topolske i Kaleniceve. Ako ne znas 'di je to, Kaleniceva ti je ulica koja posle coska sa Makenzijevom posaje Sindjeliceva (i izlazi prakticno na vukov spomenik) a topolska je ona gde je broj 18, soba podstanara, cija vrata samo secanje otvara :> Zapravo ona ulica gde je kafitj Moment, i sta znam, nema tu bas puno poznatih stvari. E pa u Topoloskoj, kod samog coska sa Kalenicevom, recimo tri kutje od tog coska imas radnju za opremanje slika. Drugo relativno blizu ti je recimo Arbutina koji se nalazi u "Belim Soliterima" kod crvenog krsta, odma' pored kladze "Lavovi", neposredna blizina BDPa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nazalost ne, jer ih nemam "na lageru". To je ono sto uvek obecavam, a nikako da napravim, ali cim bude, razdelicemo vam. Ipak nije to ni bash toliko jeftino kao sto izgleda :)

Pih, a meni jedan uramljeni skuplja prasinu na podu, iza mini linije... ovaj mislim, na zidu da ga vide svi! :)

Ja sam u fazonu da sam iscrtam neke "slike" i da ih okacim.

To je valjda razlog zasto nemam slike na zidu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam protiv postera nesto

ne gotivim ih preterano tj retki su oni koji mi se svide

pa sam samim tim sam sobu iscrtao.

grafiti po celoj sobi.

bacicu sliku ako nekog zanima

ono sto je meni full u toj varijanti je to sto

kada mi dosadi za relativno male pare mogu da odradim totalno

novi layout. Sto sam vec radio jedno 3-4 puta ;) ~

Edited by Snou^
Link to comment
Share on other sites

Nasao sam sliku stare verzije, to je tamo negde pre godinu dana.. prosle zime.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
soba.jpg

a evo sadasnjost:

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
snowsoba2005.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
wallsoba2005.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
sentsoba2005.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
charsoba2005.jpg

to je to.

Link to comment
Share on other sites

ja imam par slika iz fallouta i jos po koju fotku nuklearne eksplozije , neku razglednicu koje se poklanjala u blicu sa prikazom par zagadjenih mesta u srbiji (sa sve dimnjacima teske hemijske industrije, zagadjene recne vode i tome sl.) i tu je jos krs nekih dzidzabidza

e da i papirus iz egipta sestra mi poklonila

slika nemam....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...