Jump to content

Slike u sobi?


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam ga uzeo od psiha, a mogao si da skinesh to kako hoces, samo da imash kvaku bilo kakvu

picko jedna...od psiha a?

psiha koji je dao meni, a ja dobra drugarica...znala da je tebi vise stalo i da kod mene nema gde da se okaci dala tebi...picko jedna...sad sam se naljutila [:(!]

inace soba mi je do pre dve godine bila sva u flajerima, ali bukvalno sva...imala sam flajere iz cak 97 godine (tada sam imala 12 godina, i uopste mi nije jasno odakle mi)...i onda kad sam upisala faks mi je dopizdelo, sve sam poskidala i sobu okrecila u crveno. i to krvavo...i sad mi je do jaja [:D]...s obzirom da imam malu sobu a treba mi prostora, svuda su police, osim postera Star Wars, epizoda 4; The Prodigy, sa ovog poslednjeg koncerta; i jedne slike, koju je slikala moja mama kad je bila mlada...

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

picko jedna...od psiha a?

psiha koji je dao meni, a ja dobra drugarica...znala da je tebi vise stalo i da kod mene nema gde da se okaci dala tebi...picko jedna...sad sam se naljutila  [:(!]

necu se ja sad naljutiti jer si rekla da si mi dala samo zato shto kod tebe nema gde sa se okachi ... jer si napisala da znash da je meni vishe stalo!

ljub ljub

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Imam preko 10 slika u stanu, ali sam shvatio da hocu da okacim fotografije, slike me vec godinama ne uzbudjuju dovoljno, suvise mi je to raskalasno, sada sam vise u minimalistickom fazonu, a cini mi se da fotke idu dobro uz to. Samo treba da uradim slike, sto je jevtino, i da ih uramim, sto nije specijalno skupo, ali para ni od korova.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

necu se ja sad naljutiti jer si rekla da si mi dala samo zato shto kod tebe nema gde sa se okachi ... jer si napisala da znash da je meni vishe stalo!

ljub ljub

picko jedna slihtarska...to ljub ljub te nece izvuci [:(!]

a dobro znas da sam ti dala jer ti je vise stalo do meklarena nego mene, odnosno tebi je i dalje stalo kolko tolko...dok je meni odavno puko kurac za celu formulu, uzela mi godine zivota i ona i onaj sumaher...GR!

i dala sam ti zato sto si ti moj najbolji drugar i zato sto te volim. picko jedna.

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

sve sam poskidala i sobu okrecila u crveno. i to krvavo...i sad mi je do jaja ...

A ja mislio da sam jedini dovoljno lud da sobu okrecim u krvavo crveno :))

slike me vec godinama ne uzbudjuju dovoljno,

A RUR plakat? a? a? a? :>>

btw, i slike mogu da budu u minimal fazonu.

Link to comment
Share on other sites

ja cu napunim zidove crtezima, za sada imam nicea, a tupak je u procesu:) a za dalje nemam ideja:(

mozda neki avtoportret (mada je to malo bolesno, ali je bas zato dobar fazon:))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da to nigde neces naci vec gotovo, posto sto mozhe da ne odgovara tvom posteru, nego moras da nosis na uramljivanje. Imas toga na X mesta, rade to i staklorezci cesto, ja znam na par mesta 'di ima, al' ti je verovatno cimanje dotle, ne znam 'di zhivis.

Ako te interesuje cena, ocekuj za jedan standardni "poster" oko 200-300 dinara po komadu.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi cilj da zaradjujem, daleko bilo, posebno sto nisam siguran da je sve to vredno cimanja da bi zaradio 1000 dinara ili nesto slicno ;) Pokrivanje troskova sa druge strane mozhda i nije losha ideja.

..ma, hajd'te, nama si nasao da prodajes tu pricu; kao, ma nije to nista, samo soma dindzi (da se obeshrabrimo, ili ti pak progledamo kroz prste), a u stvari lova ne da kaplje, nego... [:)]

... brate, a sta si ti ? [:D]

nego, da upotpunim sadrzaj ovog topika svojim likovnim sadrzajima na zidu...

na veliku zalost, zivim u potkrovlju i time mi je ceo jedan zid onesposobljen za kacenje slika... ono malo zidova sto ne zauzimaju police sa knjigama (khm-khm...) ukrasavaju:

- reprodukcije 2 grafike Porta u XVII/XVIII veku, jedna u boji, druga crno-bela (gledano sa leve strane reke Douro), obe iz perioda kad sam bio tamo na razmeni, poklon od lokalne studentske komune

- Kornjaca, grafika, Biljana Vukovic, poklon od drugarice iz klupe (gimnazija), zadesilo se da je ona upavo cerka gorespomenute autorke

- "I tako nastaju brodovi" naziv/natpis (na grckom) ispod kompozicije ciju tehniku nisam siguran da imenujem, lici kao na grafiku u koloru, predstavlja transformaciju andjela u jedrenjak (lici na sloop) u 5 poteza (friz na moru...sta god htedoh reci [:D] ), narocito draga, poklon za veliku maturu ('98.)

E, Laki, imas neki poster? [8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...