Jump to content

Doslo je vreme da se...


Freestyler

Recommended Posts

Posle nekoliko dana razmiljanja doneo sam najtezu odluku u zadnjih godinu za mene, doslo je vreme da prestanem sa ovom drogom...jedini nacini za to je da je prodam... ako neko zeli da kupi ovu lepoticu nek mi posalje PM ili nek mi se javi na MSN: miodrag82@yahoo.com , ICQ: 64476468

Na accountu se nalazi ovaj priest.

+ hunter lvl 60 isto sa lepom lvl 55-60 random opremom.

http://wow.allakhazam.com/profile.html?733432

Edited by Freestyler

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

greota brate nemoj prodavati main chara :( zakljucaj nalog i gg u najgorem slucaju obrisi

najgore mi kad vidim necijeg chara koga vozi drugi lik :|

Joj...

Sta tu ima najgore? i ti si ko ovaj Kemp...

Ako covek nece vishe da igra, zasto ne bi stavio koju stotinu u dzep? Dosta mi je vishe te vashe logike. Ja bih svog lika ladno prodao da mi ponude 400-500e... nazalost, josh uvek ne vredi toliko. Pa i da mi se i dalje igra, uzeo bih sebi novi acc i igram opet...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Joj...

Sta tu ima najgore? i ti si ko ovaj Kemp...

Ako covek nece vishe da igra, zasto ne bi stavio koju stotinu u dzep? Dosta mi je vishe te vashe logike. Ja bih svog lika ladno prodao da mi ponude 400-500e... nazalost, josh uvek ne vredi toliko. Pa i da mi se i dalje igra, uzeo bih sebi novi acc i igram opet...

Kad budes ulozio 90 dana u lika skapiraces ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mohi uglavnom kaki ali sada se sazem sa njim ... ne bi prodao lika da mi sada neko ponudi te pare ... jednostavno ... ne mogu

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Svi ljudi sa kojima se vec evo godinu dana druzim u tom wowu koji treba da gledaju mog lika kako ga neki mozak seta okolo .... ne fala

to je mozda vas problem sto odvajate od uzine da uplatite wow meni tih 400-500e ne znaci tolko ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Svi ljudi sa kojima se vec evo godinu dana druzim u tom wowu koji treba da gledaju mog lika kako ga neki mozak seta okolo .... ne fala

Kakve veze uopste ima, ako ti se vishe ne igra?

Samo ces profitirati... i da uzmesh jedan dinar opet je bolje nego da ga obrishesh. Ako si vec reshio da vishe ne igrash. Ispada da ja vas nagovaram da prodate likove...

Ovaj komentar za uzinu ti je uzasan... Ne govorimo o mojoj ili tvojoj finansijskoj situaciji. Pokushavamo da ustanovimo sta je u ovakvoj situaciji logicno.

Bottom line, ako vas brine sto ce neko drugi da vodi vasheg lika, to znaci da vam se josh uvek igra... onda nemojte ni prekidati. Pauzirajte mesec, dva, pet... nema logike brisati lika.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze uopste ima, ako ti se vishe ne igra?

Bottom line, ako vas brine sto ce neko drugi da vodi vasheg lika, to znaci da vam se josh uvek igra... onda nemojte ni prekidati. Pauzirajte mesec, dva, pet... nema logike brisati lika.

po meni nema logike ni pauzirati [:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

U potpunosti se slazem sa mohicanom. Moj accaunt odnosno karakter na njemu nema cenu. Previse vremena i zivaca je utroseno u njega. Realno nema cenu. Ja sam ga prodao samo zbog jednog i jedinog razloga a to je, zelim da prestanem da igram wow.

U trenutku kad sam se rastajao sa guild ortacima sa kojima igram 6-7 meseci nije mi bilo lako moram priznati, imao sam osecaj kao da neke od njih znam ceo zivot. Je i meni zvuci bolesno ali tako je....

Wow je jedna VELIKA droga. Nisam bio opsednut cak ni CS-om ovako i nekim drugim igrama. Mislim skoro godinu dana sam igrao wow i samo wow.

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...