Jump to content

System Of a Down-Hypotize


SavKe

Recommended Posts

Guest kli[c]a

E ovako samo cu reci da su svi clanovi Soad samouki i odgovaram na sve besmislene postove tipa-"saod znaju da sviraju "ovako\

Za skidanje svake pesme soad-na je potrebno ne vise od 3 min i jednostavno ljudi nemaju ni O od obrazovanja(muzickog) ali sa toliko obrazovanja oni ipak postizu nesto:napravili su svoj pravac energicne muzike koja se svidja nekim ljudima dok je drugi h8 zbog te jednostavnosti

A sad o vitezima : Pa jao tu muziku nemogu da svarim ni kad sam stoned a kamoli strejt daj bre to pedersko urlikanje nekim bicima i bogovima i to JAO BRe...

Soad mogu da svarim dok te viteze i demone ne simple as that

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Erm.. a za

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pod 2. jebeš mi mater ako sam ja tebe nešto razumeo.

Sad bi verovatno trebalo da ti kažem "ja sam SOAD slušao dok ti nisi ni znao šta je to" ali neću iako jesam čuo za SOAD još tamo 1999 na nekoj kompilaciji (mislim da je bila to pesma Suite-Pee ili kako se već piše), al izgleda da su momci napredovali od tada, tako da ih sada isključivo filozofi i političari slušaju, jer više nisu za klince :)

gimme a break.....

PS - Recimo da sam upućeniji da pričam o muzici od tebe - Fullstop

edit: a gde to ja tvrdim da sam toliko zaludan da analiziram SOAD? Još mi sad reci da i U2 imaju jasne i korisne poruke i cool [8D]

edit2: a da ovo sam propustio

Ae nadji mi klince koji ce da sviraju onako i dam ti kutiju snickerasa odmah

Ne znam na koga si ciljao, ali u svakom slučaju ja nisam rekao da su ljudi iz tih bendova klinci, već da je to muzika koju najviše tinedjžeri (a.k.a. klinci) mogu da prihvate.

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

Ajd opet

Ja mislim da svaka grupa koja dogura do stepena do kojeg je stigao soad mora da ima odredjeni "skill" a sad dali je to muzika za decu ili nije u svakom slucaju je vise nego bilo koji metal.

Moje licno misljenje je da je to grupa koju su svi metalci slusali pre nego sto su poceli da slusaju metal [:)] a mozda je i dalje slusaju.

DefraG

Link to comment
Share on other sites

Ne, pazi, OK je sve to. SOAD je pogodio pravo vreme sa svojim stilom, i sad je ušao u jedan veliki vihor koji se zove muzička industrija i svetla je budućnost pred njima i to sve stoji.. Ali da to ima neki umetnički kvalitet ili nešto novo što niko pre njih nije odsvirao, to već ne. Oni će biti slavni sve dok ne dodje neka nova Nirvana i pomrsi konce svim ovim sada poznatim "metal" bendovima.

Inače, ne znam koliko si upućen, ali metal je postojao mnogo pre Apocalyptice, SOAD i Nightwisha. Recimo ja sam počeo sa Stratovariusom 1996. kad sam imao 11 godina, a momci pre mene su počinjali sa Maidenima, tako da ti ta rečenica "mnogi koji slušaju metal, počinjali su sa SOAD" ti baš i ne ide u prilog.

Link to comment
Share on other sites

To je bilo receno u smislu da neces prvo da pocnes da slusas dimmu ili cannibal corpse nego prvo sto cujes  je soad a posle kad uvidis da je metal najbolja muzika [:)] onda zalazis u malo ozbiljnije vode nego sto je soad [:)]

Pa vecina danashnjih istripovanih likova i pochinje sa Dimmu Borgir.Kao oni su sad ludaci i satanisti i to je bash cool [barf].

.

Link to comment
Share on other sites

Boze koliko sam ja bio pijan kad sam ono pisao,mrzi me da editujem sad :)))

Anyway the fact is that svako ima svoje ukuse,stavove,mishljena i da mozemo mi sad do sytra da se vrtimo i ubedjujemo raznorazim argumentima,poredjenjma i sl,ali svako od nas ce i dalje manje-vishe drzati po svome i da nema smisla raspravljati se...

ps.btw shta mislite o albumu :)))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jao sad kao pijan sam bio i te fore nemoj da se izvlacis

Klico,mangashu, video si me sinoc u gradu(ona rulja od trista coveka),i da te podstetim bilo je nestho tipa:ja te teram da ostanesh,a ti"bezi bre od mene pijana budalo..." :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Boze koliko sam ja bio pijan kad sam ono pisao,mrzi me da editujem sad :)))

Anyway the fact is that svako ima svoje ukuse,stavove,mishljena i da mozemo mi sad do sytra da se vrtimo i ubedjujemo raznorazim argumentima,poredjenjma i sl,ali svako od nas ce i dalje manje-vishe drzati po svome i da nema smisla raspravljati se...

ps.btw shta mislite o albumu :)))))

Sto se tice ukusa tu si upravu btw ima neke dobre pesme(odnosi se na novi album)

DefraG

Link to comment
Share on other sites

Guest kli[c]a

jao pa samo si ti falila ( cekacu te dole kod kolima)

edit : e mozda savke hoce da smuva ovu ribu kao video joj silku u tamo nekom topiku i setio se da moze i on da stavi svoju u avatar i tako polako natenane pa hop savke ulice :)))

@ savke kad sam te ja juce video?:)

Edited by kli[c]a
Link to comment
Share on other sites

ROFL za moje namere,ovaj klica mi uvek sjebe planove :)))

Inache video si me juche u gradu(sinoc tj.)kad si se shetao gradom sa Jovanom,Stojkom,Kurchom a mi odlazili iz Talira.

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

O moj boze samo si nam ti falio na ruru i tvoj system JAOOO

Klica mi reko da pogledam topic mislio sam zeze se kad ono stvarno

SAVKE PA TI DECKO STVSTNO IMAS NEKI KOMPLEKS

Ti slusas Alice Coper-a decko (tho most retard gay i ever seen)

Mislim stvarno ima i drugih nacina da se muva riba

nije ovo lose ZA TEBE lol

[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][xx(]

fag.jpg

vfdsdas0gs.png

dotica1tj.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...