Jump to content

Kako ste saznali za RUR?


Recommended Posts

osnovao sam ga.

Mis'im da su pitali za nove registrovane ljude tj. "nove aktivne clanove" :) I ti Luka isto tako ;)

Inache, rek'o mi ortak, jedan dan, kad smo nesto razmisljali da pristupimo nekom klanu u kanteru. I onda kao imao onaj rur nesto se skupljaju tu, pa da pitamo, i dosli, regovali se i pitali i onda nas primili u FAS klan. Tu sam ostao tri dana, bas su nezobiljni bili, onda posle u ASK, tu sam bio do prvog tura de smo ispali u drugom kolu, pa sam onda presao u REW, pa posle nove godine (jer su smorili!!1) otisao u ORI, i onda sam se smorio i batalio CS i poceo da muvam ribe, idem na ambis i u kladionicu!!1

Link to comment
Share on other sites

Mis'im da su pitali za nove registrovane ljude tj. "nove aktivne clanove" :) I ti Luka isto tako ;)

Inache, rek'o mi ortak, jedan dan, kad smo nesto razmisljali da pristupimo nekom klanu u kanteru. I onda kao imao onaj rur nesto se skupljaju tu, pa da pitamo, i dosli, regovali se i pitali i onda nas primili u FAS klan. Tu sam ostao tri dana, bas su nezobiljni bili, onda posle u ASK, tu sam bio do prvog tura de smo ispali u drugom kolu, pa sam onda presao u REW, pa posle nove godine (jer su smorili!!1) otisao u ORI, i onda sam se smorio i batalio CS i poceo da muvam ribe, idem na ambis i u kladionicu!!1

A u teretanu i barutanu ?

Meni reko Chika Nixon...idi na RUR tamo imas sve o kanteru :)

Link to comment
Share on other sites

Mis'im da su pitali za nove registrovane ljude tj. "nove aktivne clanove" :) I ti Luka isto tako ;)

Inache, rek'o mi ortak, jedan dan, kad smo nesto razmisljali da pristupimo nekom klanu u kanteru. I onda kao imao onaj rur nesto se skupljaju tu, pa da pitamo, i dosli, regovali se i pitali i onda nas primili u FAS klan. Tu sam ostao tri dana, bas su nezobiljni bili, onda posle u ASK, tu sam bio do prvog tura de smo ispali u drugom kolu, pa sam onda presao u REW, pa posle nove godine (jer su smorili!!1) otisao u ORI, i onda sam se smorio i batalio CS i poceo da muvam ribe, idem na ambis i u kladionicu!!1

HHAHAHA rofl;)))

enihau na ut liZi sam saznao za rur;) (sto je najzanimljivije ja jos tad nisam imao komp kad sam se registrovao:)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

spu mi najbolji ortak ceo zivot (od osnovne) a u srednjoj sam ko za baksuz sela sa qsketom (znaju ga stariji clanovi) i eto :)

=*

a ja preko sezamovog klanrur servera saznao za rur (tj. video neke rurovce), a za forum mi je laki rekao, radismo zajedno u chasopisu nekom

osnovao sam ga.

hahah, ivan kad je video topik: "TO ponovo je neko pitao, pa mogu superkul da odgovorim"

Zasto nisi ti onda glavi baya admin, vec...onaj... sto nikako da mu zapamtim nick...

zbog tebe imam do jaja trbushnjake =))

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

"TO ponovo je neko pitao, pa mogu superkul da odgovorim"

nice one :))

a ja preko sezamovog klanrur servera saznao za rur (tj. video neke rurovce), a za forum mi je laki rekao, radismo zajedno u chasopisu nekom

E da ne znas mozhda onog rambujebacha? Cuo sam da je on facetina nikad vetja?

Link to comment
Share on other sites

ffs ja nisam

ja sam sa svima sem sa modovima valjda

ne znam ko su modovi u opste znam da je laki admin i ivan_a za ostale ne znam

jesi, ja sam te napushio par puta,a ti si pokushao da mi odgovorish ali neuspeshno

posetio sam rur kao i ostali G-ovci da bi se registrovali za veliki q3 turnir u NS-u, krajem avgusta, pa sam od tad chitao vesti, i registrovao se medju prvima na forum koji je otvoren prvog oktobra 2000-e godine.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

HHAHAHA rofl;)))

enihau na ut liZi sam saznao za rur;) (sto je najzanimljivije ja jos tad nisam imao komp kad sam se registrovao:)

Punz, batice kako se bese zvao klan za koji si ti igrao u ligi, pisalo ti je stalno pored nicka ovde na forumu, ali ne mogu da se setim? :)

Inace, na forum sam dosao preko Lakijeve propagande na netgames-ovom starom forumu :).

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

ako se ja ne varam, u pitanju je bio WoL (verovatno se varam:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Elem... za sve je kriv Kruko bem li ga u ... biiiiip ... a kad smo vetj kod prvih dolazaka na rur... moje pitanje je (rofl) kada ste se vi povratili na rur? :)

Elem.. napravih malu pauzu pa sada mali kambek... rurfrpovci... budite blagi... :)

aj pa se gledamo

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Necete verovati, za RUR sam saznao preko news grupa, neke davne 2000 ili 2001. Vidim ja neki baja pod imenom Lucky[RUR] zna odgovore na sva pitanja, informisan je o svemu, jednostavno superkompjuter. Zapamtim to RUR, naletim na njega jos par puta na netgamesu (UT, nikako CS), izgooglam ili nekako nadjem link i eto.

Naravno, jedno 3 godine posecivao samo glavnu stranu i ostale sekcije, dok nisam imao prilike da upoznam vec-gore-spomenutog-glavnog-baju-administratora i otkrijem da postoji ovaj magican forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...