Jump to content

Kako ste saznali za RUR?


Recommended Posts

Dovukla me je osoba koju znam već 10 godina. I "dovukla" baš i nije prava reč jer mislim da ta osoba nije nešto presrećna zbog mog pojavljivanja na forumu (jer je malo šizofrena [:)] - drži odvojen cyber i stvarni život), bolje reći da sam postao svesan postojanja RUR-a preko te osobe. Od prvog saznanja da RUR postoji do mog priključivanja "komuni" prošlo je jaaaako dugo jer me nije nešto privlačio do sada. A i sada su mi osećanja prema RUR-u vrlo promenjiva. Zapravo sam se prvo registrovao zbog WoW-a, od koga sam odustao posle igranja pirat verzije, tako da nisam poslao niti jedan post na tu temu, a da uopšte išta postujem je zaslužna tema o Tesli, čiji sam fan, je l' te...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne znam za rur.

nista pametnije nisi mogao da kazes.

bravo.

a di je bittyx jebte nisam ga vido sto godina

biti je na pmf koliko znam...

krajnje ocekivano...s obzirom da je bio pravi mali streber u gimnaziji, matematickoj...

a na forumu ga nema jer se druzi sa puzicem (cerupac pilica il kako vec) a on BAS ne voli rur. jebiga... mozda preterujem...ali mislim da ipak ne...

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...