Jump to content

KONACNO!!!!


evgeniy

Recommended Posts

Ljudi, konacno sam uspeo da kupim WORLD OF WARCRAFT!!!!!

Sutra tj. u subotu, oko 14h mi stize wow. Do sada sam ga igrao u igraonici i imam Human paladina lvl 14. Veoma sam se nalozio, samo da stigne i ceo zimski raspust ce biti WOW! Zanima me moze li se igrati i na 56k modemima. Planiram da uzmem ISDN ali malo kasnije. Cuo sam da se moze igrati i na 56k samo da je malo problem kada na ekranu ima vishe likova tj. kada je grupa malo veca. Ako neko zna neka me prosvetli..... YEAH !!!!!!!!!!!!! [8D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, konacno sam uspeo da kupim WORLD OF WARCRAFT!!!!!

Sutra tj. u subotu, oko 14h mi stize wow. Do sada sam ga igrao u igraonici i imam Human paladina lvl 14. Veoma sam se nalozio, samo da stigne i ceo zimski raspust ce biti WOW! Zanima me moze li se igrati i na 56k modemima. Planiram da uzmem ISDN ali malo kasnije. Cuo sam da se moze igrati i na 56k samo da je malo problem kada na ekranu ima vishe likova tj. kada je grupa malo veca. Ako neko zna neka me prosvetli..... YEAH !!!!!!!!!!!!!        [8D]

Radi na Modemu ali dosta i laguje.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi nemojte da me plashite... Taman sam se toliko nalozio i sad kad mi stigne totalno da se razocaram. NEMA SANSE!!!!!!

Nego idem ja da vidim FAQ topic i shta je sa tim problemima.....

Neka mi neko objasni..... Citao sam da je za igranje potrebno da se downloaduje patch pa tek onda. I shta tad. Josh uvek cu imati probleme sa igrom?

Link to comment
Share on other sites

Uh, to ce biti pain in the ass! Od instalacije imas jedno 10 patchova... A ako pokrenes igricu ne patchovanu on ce sam skidati ceo patch svih prethodnih koji je "tezak" nekih 250MB, tako da poslusaj savet mudrog nam Kovacha i skokni skidaj to negde, a ako bas hoces pusti da se skida sa modemom, idi u grad il kod devojke (koju mozda izgubis zbog wow-a [:D] ) pa dodji za dan ponovo da vidis dokle je stiglo [:p]

Link to comment
Share on other sites

Samo me zanima koliki je patch??

Za rasu i klasu videcemo... Choveche pa samo da imam igru u rukama i ja sam on 7th heaven.. Ne mozete da zamislite kako mi je [dobro, mozete] !!

Neka mi neko objasni nacine placanja. Znam za Visa Virtuon raiffeisen banke ali jel to jedini nacin? Znam da u Copmuter Land-u [tu sam je i narucio] postoje kartice za 60 dana kostaju oko 2 hiljade i neshto.

SOMEONE ENLIGHTEN ME!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kazem ti, full patch je oko 250MB, mozda nesto malo manje. Bolje bi ti bilo da si ispod neke dobre pic** jelte a ne sto drzis igricu u rukama [8D]

O nacinima placanja smo svi onako coporativno pisali jedno milion puta, pa uzmi jedno 2minuta i 10-ak sekundi da prelistas stranicu-dve na forumu i procitas. Moj ti savet da ako mozes game card da kupujes-kupuj!

Eto, sad si prosvetljen al o mitskom psu kerberu i dalje nishta ne znash [:D]

Link to comment
Share on other sites

- na modemu mozes da igras bez problema, sve 5 man instance rade normalno

wsg i ab takodje mogu da prodju, av je nemoguce igrati sa modemom. (wsg,ab,av su pvp arene)

- na modemu ne mozes da igras MC (40 ppl instanca) i ostale stvari koje dolaze posle 60 lvl

- na ISDN moze, al ako mozes probaj da uzmes ADSL ili kabl mnogo se vise isplati

-placanje se vise isplati preko kartice nego preko bonova, 1-2 eura manje svakog meseca. Al ne zaboravi depozit koji moras da ostavis na kartici 20eura

- nemoj da gras sa paladinom

-nemoj da igras sa alijansom

- nemoj da igras na serveru gde ima mnogo nashih

Corto shaman at Eight Peaks

Link to comment
Share on other sites

Za Molten i stvari koje dolaze posle 60 lvl moracu da sacekam jer tek treba da pocnem. Za rasu i klasu cu se nekako snaci [human - mage mi deluje kao da ?@%$ kevu svima, mozda warrior, videcemo] nego moram da idem negde da skinem patchove. U shkoli imam internetkafe, tamo ima wireless pa cu najverovatnije tu. Ali problem je u tome shto svaki put kad odem sva 15 kompa su na netu. Pa cak i ako pocnem da skidam moracu da najurim ostale majmune koji idu na sajtove tipa .... xxx .... a nisu ljubitelji Vina Diesela [shvatate me].

Jao samo kad stigne...... Sad je 12:06 a stize mi negde oko 3h. Neznam kako da potroshim time. [?]

Samo da nemam problema oko patchovanja i ostalih sranja i sve je VVoVV.

Neznam za ovu zadnju crtu? Zashto? Dok sam bio u igraonici bio sam lvl 14 pala i na Dragonmaw serveru. Tamo je bilo poneki nash lik.

Ali najbolji deo je bio ovaj:

bio sam lvl 7 i odem prvi put do Ironforge jer sam cuo da se tu okupljaju svi. Odem ja sa novom LOPATOM [dmg 7-15] i posle nekog vremena tumarajuci gradom, naletim hiljadu likova lvl 60. Mislim da smeshniji prizor nisu videli. GOOD GOD!

Ili npr. kad su u Goldshire doshla tri Taurena od kojih je jedan ostao a ostala dvojica zapalila od straha [ sigurno zbog mene, bio sam lvl 9 ]. Guardovi su razbijali ovog a ja seo na brdo i sa daljine posmatrao battle. Kad je poceo da bezi Taur je proshao na 3-4 metra od mene a ja se usrao od straha [b)] . Ergh..... [^]

Sad to vishe ne radim..... [:)]

Link to comment
Share on other sites

- na modemu mozes da igras bez problema, sve 5 man instance rade normalno

wsg i ab takodje mogu da prodju, av je nemoguce igrati sa modemom. (wsg,ab,av su pvp arene)

- na modemu ne mozes da igras MC (40 ppl instanca) i ostale stvari koje dolaze posle 60 lvl

- na ISDN moze, al ako mozes probaj da uzmes ADSL ili kabl mnogo se vise isplati

-placanje se vise isplati preko kartice nego preko bonova, 1-2 eura manje svakog meseca. Al ne zaboravi depozit koji moras da ostavis na kartici 20eura

- nemoj da gras sa paladinom

-nemoj da igras sa alijansom

- nemoj da igras na serveru gde ima mnogo nashih

A zasto da ne igra sa palom i zasto ne alijansa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A zasto da ne igra sa palom i zasto ne alijansa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paladin: (ovo pricam iz ugla Horde). To je klasa stvorena da druge nervira. Klasa koja ne moze nikog da ubije. Ali zato i ne moze niko da je ubije. Hibridana klasa koja po meni nema neku svrhu (niti dobro leci niti se dobro bije). Jako sporo lvluje jer pravi uzasno mali dmg. Paladine toliko mrzimo da ako ga vidim da livadi ubijam ga obavezno maka bio i lvl2.

Horda/Alijansa: (iz uskustva na mom serveru Burning Legion) . Potvdilo se nepisano pravilo da Alijansu igraju deca, a Hordu stariji likovi ==> mnogo lakse nalazenje normalne grupe na strani horde. Takodje Horde ima manje i meni je licno bolje igrati ulogu "indijanaca" a ne "kaubojaca""

Corto shaman at Eight Peaks

Link to comment
Share on other sites

Poshto sam novajlija zanima me shta su to instance?

Raid groups su valjda party a?

Ima i nekakvih battlegrounds, to su kao arene? Znam za WSG, i josh neke. Neka mi neko kazhe.

Igru cu dobiti tek u ponedeljak. ZIVOT JE KURVA! Ne mogu da se smirim.... choveche... ajde mi neko kaze mishljenje o magu ili warrioru. ja "preferiram" maga zbog dmg [udara ko srbin] shta vi mislite?

Link to comment
Share on other sites

Instance. Udjesh u portal, ubijash razne nabudzene (elite) monstere, i par boss-eva. Ubijesh "glavonju" i odesh kuci...

Instance su do lvl55+ samo za 5man party.

Kasnije dolaze teze instance koje se rade sa Raid (6-40 ljudi) grupama.

Battlergrounds su.... boj na Kosovu. [:D] Recimo ako si igrao Quake, UT i sl. znash shta je CTF. E pa WSG je upravo to. Ko 3 puta mazne zastavicu i donese je do svoje pobedjuje.

Arathi Basein ili AB je kao onaj trip u UT2003 kad treba da kontrolishesh odredjene tacke na mapi.

Kontrilisanje tacke ti donosi resurse i ko prvi dogura do 2000 resursa pobedjuje.

AV je borba velikih razmera (40vs40) i zna da traje i po 10h.

Poenta je da zauzmesh protivnicke tornjeve, koji posle odredjenog vremena izgore, i da ubijesh njihovog glavonju.

A da je zivot qrva, to cesh tek da vidish kad krenesh da igrash [:p]

Bilo kako bilo, srecno!

Izaberi rasu koja ti zvuci najzanimljivije.

Idi na sajt i vidi otprilike sta ti zvuci zanimljivo.

Kad nadjesh neshto shto ti zvuci zanimljivo, idi na Find out more about... link ispod klase i Allakhazam spell list vidi spellove.

Warrior - stub oslonac svakog party-a, podjednako mocan u PvP i PvE.

Mage - Caster i primary range dmg dealer.

Na tebi je da vidish hocesh li da dobijash batine tokom celog svog in-game life-a (warrior) ili cesh iz daljine da ledish, palish, i arcane-ujesh ([onjelood]??)

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

mage = Mali Ali Glomazan

E = kanister za vodu

:) :) :) :) :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ajde i ja da dam par saveta:

1. pach: nadji ortaka koji ima kablovski nemoj ni sluchajno da skidash sa 56k ili kupish chasopis gameplay na dvd koji dobijesh uz imash 1.8 full pach (270mb)

2. klase i frakcija: nemoj da slushas nikog izaberi ono shto sam hoces

3. nemoj da igrash 29 sati dnevno samo da bi stigao do 60lvl kada stignesh biche ti zao shto nisi malo duze igrao.. nema veceg zadovoljstva nego kad skochish na sledechi lvl

4. guild: proveri gde ulecesh nemoj da ulazish u slabiju da ne bi izigravao dadilju

5. pusti to shto na nekom serveru ima vishe Srba na Dragonmaw-u i ostalim nema ko nije 60.lvl uzmi neki manje napunjeni gde ste svi 1-25.lvl

6. idi na neki PvP server smoricesh se na PvE

toliko od mene

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...