Jump to content

Alkohol


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Volim alcohol, najvishe gotivim Absinth, a ne zalim se ni na Wiski i tequillu...

Uf rodjace,lose ti je to...Kad nisam od toga umro za ubuduce sam miran!

[xx(]

Inace:

1.Pivo,tekila i od skora vinjak,ali to uzmem samo kad hocu da se unezverim...

2.Nista strasno,ali npr nikad ne bih trezan pisao na trgu.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

hehe,ocekivao sam cool odgovore,evo sta se meni desilo:

ex u Italiji,nas par se brutalno napilo,ulazim u wc da soram,mrak je bio posto nisam mogao da nadjem prekidac,pocinjem da soram i cujem neko mumlanje,domognem se nekako prekidaca,i kad sam upalio svetlo izvalio sam da sam se ispisao po ortaku koji se srusio pored solje.

A inace imam ortaka koji je po najgorem pljusku pisao na sred autoputa,znaci kisa pljusti,kola pice,a on pisa,koma

a da,naravno da se ne secate sta ste radili ako ste bas bas bili pijani,prepricajte ono sto su vam drugi rekli da ste radili

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

Ja sto sam stariji sve manje volim alkohol a sve vise volim mochu :(

Jedina glupost koje se secam je da sam pre 13 godina povratio u lavor u kom je bila kevina svilena suknja, a onda sam lavor gurnuo pod krevet :(

Nije imala srca ni da me prebije ta fina zena.

Link to comment
Share on other sites

Pa niko ti nije trazio da mi verujesh...Inache u zivotu nisam bacio peglu zbog alkohola(osim prvi put)...ko josh moze tim da se pohvali :))

Pa da si procitao moj post,video bi da nisam ni ja,cak ni prvi put :)...

ali jebote 1.5l tekile,brate...tolko vode ne popijem... ;))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1.Pivo,pelinkovac,jeger,votka, ponkad vino.

2.Pa u ponedeljak na slavi kod drugara sam pitao jednog lika :"Jel voli tvoja keva kuraccccc",a njegova keva mi stojala iza ledja i naravno sve cula... kontam da necu ici kod njega bar nekih 2-3 god...

A jel se seceas sta su Brane i beca radili prosle godine kad je Brane rekao baba Nadi ove godine je bilo toliko hladno da su cigani krali jaja da prezive i ono kao ja sam svercer... da ne duzim :))

@topic

pijem sve i svasta uopste nisam izbirljiv znate kao kazu "za dobru svinju (brava) nema losih pomija" ali kad vec mogu da biram pijem smrt u diskoteci znaci sve od alkohola sto ima u jednu kriglu pa ko prezivi neka prica

2. ubedljivo kad sam pitao drugaricinu kewu na njenoj svadbi sa sve kamerom i gostima jel se Dragana nevina udaje

Link to comment
Share on other sites

1. piwo sa limunom (mada moze da prodje i bez) ili wermut

2. E owako... Letos bila kod druga u Rachi (kragujewachkoj) za wreme washara za Svetog Iliju... I kao shto to obichno biwa na washarima, narodnjaka na swe strane i to owih nowokomponowanih grandowaca... Sedimo mi tako ubijeni od alkohola, ide ona pesma "Bunda od nerca", nailazi stih "...dijamantski prsten stawi mi na ruku", prilazi mi kuma i pita da se udam za nju... Ja swa odushewljena pristajem, bez razmishljanja, penjem se na sto i drugu koji je na drugom kraju lokala wichem "Sreco widi werila me kuma, udajem se!!!! Ti cesh mi biti kum!!!!"... Posle toga sam sa ulicom ishla sa kesom na glawi, a cela Racha to josh uwek preprichawa...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

1.-Nisam neki alkoholicar, skoro sam poceo da cirkam, uglavnom je to pivo, ali najvishe mi se svidela orahovaca, nekako ti toplo u stomaku a ono slaaatko, mmm, shampanjci i vina su nekako previshe slatkastog ukusa, a ne cine cuda, dok je viski po meni uzasno pitje. Tekila je keva, zbog nacina na koji se pije, liznesh/ poljubish/ zgutash [:D]

2.-Blah, josh uvek se nisam napio, bio sam uvek svestan svojih akcija, mada je bila frka sa hodanjem i uspeo sam da prebrodim glupi zvuk narodnjaka, mada josh uvek nisam bio pijan da uzmem i pricam sa vevericama, jurim golubove, pricam sa zamishljenim osobama, da, to su moji ortaci [^]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

2.Pa u ponedeljak na slavi kod drugara sam pitao jednog lika :"Jel voli tvoja keva kuraccccc",a njegova keva mi stojala iza ledja i naravno sve cula... kontam da necu ici kod njega bar nekih 2-3 god...

auuu pijatelju... :S

elem

1. volim alkohol (uglavnom, ima dana i kada mi se bash ne pije)... i poshto pijem chesto (a nisam burzhuj), najcheshtje pijuckam pivo (nikad MB). ALI, kad mogu da biram, tu su i apsent (iliti absint;), tequila (sa limunom naravno... bez limuna mi se ne svidja ukus uopshte), pelinkovac, kvalitetna rakija, kvalitetna vina (ne razumem se posebno u vina... ali moja usta se razumeju, pa su mi ta kvalitetna nekako pitka, a ova sranja od po 300 dinara ne mogu ni da pomirishem)...

2. pih, pre par godina sam imao blackout totalni 2-3 sata, zgutao sam pola litre voDke za 5 minuta... i nije mi bilo dobro. polomio sam pola kafane, grlio wc sholju (onu prljavu kafansku :S)... i posle 2-3 sata kad sam doshao k'sebi krenuo da muvam prvu ribu koju sam video. Vetj pri kraju zhurke su mi se svi javljali... a kad sam doshao znao sam troje ljudi...

mada u globalu najjachi sam kad sam odshrafljen od alkohola a u "elementu sam"... pa onda ili kenjam non-stop (shto je super kad ima ql riba, pa se onda smeju neprestano:), ili upadnem u neki "mod" (arnold, betmen, prosechni strip junak, itd...) ali to se deshava samo po kutjnim zhurkama/sedeljkama/slavama/itd... dugim rechima, tamo gde znam dosta ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...