Jump to content

Republika ili Monarhija


Da li ste za Republiku ili Monarhiju?  

56 members have voted

  1. 1. Da li ste za Republiku ili Monarhiju?

    • Republiku
      30
    • Monarhiju
      26


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeeee, aj da vratimo kralja! ionako nam se svi smeju, nece biti nishta gore zato shto nam vrhovni vladar ne govori maternji jezik, ponasha ko da je uhvatio boga za muda i shto ide direktno protiv volje svog oca..

danashnje monarhije su ponosne na svoju tradiciju i zato su ih ostavile kao 'ukras' - nama je 'kralj' realno sprdnja (hihihi, kako gotivna rech [:D] )

Link to comment
Share on other sites

danashnje monarhije su ponosne na svoju tradiciju i zato su ih ostavile kao 'ukras' - nama je 'kralj' realno sprdnja (hihihi, kako gotivna rech [:D] )

mi smo se svoje tradicije odrekli skidanjem kralja...

da rusi imaju cara ne bi se ni jednog trenutka dvoumili da li da ga vrate bas kao shto se ni Lenjin nije dvoumio kada ih je poklao jer je znao da ako i jedan ostane nadzivece njegove socijalisticke ideje i vratice se na mesto gde se ispilio...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nama je svejedno, vec smo u dubokoj rupi iz koje izlaza nema. nama treba jedan totalitarni rezim, jedino tako znamo, kakav kralj kakvi bakrachi, mi nismo ni za poglavicu.

uopste, prvo treba da pricamo o cepanju sa (albanskom) crnom gorom (namerno albanskom, jer su je montenigeri prodali...) i onda da pricamo o svemu ostalom. sto se mene tiche, svejedno je

danasnja kraljevina je tradicija i kralj tu nije uopste kao vladar kao sto je bio u srednjovekovnim kraljevinama. danas vladaju premijeri (tipa toni bler). i da dodje kralj, imacemo istog premijera (vojo vostunice) iste ministre (oj rasime) iste ljude istu vlast (samo umesto tadica ce biti "kralj" zvani srbin)

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Long live the king!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Bez kralja ne valja. :)

Prosto je neverovatno koliko bi kralj mogao da uradi na planu lobiranja i uticanja na neke kljuchne odluke vezane za nashu situaciju.

Nash sadashnji princ poznaje gomilu izuzetno uticajnih ljudi i sa ovako skrajnute pozicije se trudi da utiche koliko mozhe...a tek kad bi postao kralj mogao bi mnogo da pomogne.

Naravno, danas se pod monarhijom podrazumeva ustavna parlamentarna monarhija shto znachi da bi kralj na unutrashnjem planu imao chisto protokolarnu ulogu.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

treba nam jedan ultra-tiranin... da promeni nashe navike, i da promeni drzhavu (i na gore ako treba shto da ne) pa kad on umre/ubiju ga/puknemo u nekom ratu, da se pravi normalna drzhava ispochetka... sa promenjenim navikama ljudi to tje biti mogutje ja mislim :)

ali sad sam glasao za republiku, ne dopada mi se ideja da neko vlada iskljuchivo zbog rodjenja... mozhe da bude i retardo, "ali on je rodjeni Karadjordjevitj" fazon pa se vi jeb'te.

a te priche o lobiranju... da je njemu stvarno stalo/ili da ima stvarno toliku motj... on bi i sada lobirao po svetu za Srbiju... tako bi barem MOZHDA "zaradio" tu (parlamentarnu ili uslovnu) vlast.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedini koji je glasao za Solanu.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

treba nam jedan ultra-tiranin... da promeni nashe navike, i da promeni drzhavu (i na gore ako treba shto da ne) pa kad on umre/ubiju ga/puknemo u nekom ratu, da se pravi normalna drzhava ispochetka... sa promenjenim navikama ljudi to tje biti mogutje ja mislim :)

to ja pricam...

Staljin, Hitler i Dalai Lama iskombinovani u jednu osobu... i eto za par dina mi svetska sila... :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Za republiku zato što:

-monarhije su danas u razvijenim zemljam čist ostatak prošlosti, nemaju nikakvu funkciju, čista šminka (skupa), i svuda gde postoje nisu vaspostavljane, nego nisu ni prestajale da postoje

-naš pretedent na presto nije zaslužio da bude ni načelnik okruga, a kamoli kralj

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

republika - niko nije rodjen da vlada mnom

premijer i ministri vladaju kao i ceo parlament...

ali opet, kad se neko rodi i zna da ce kroz 20 godina vladati, ceo zivot posveti tome i sve radi za to da bude sto bolji vladar, tako je vaspitan i to je ono sto je pozitivno, dok kod nas na vlast dolaze ljudi sa vishom skolom samo (citaj Zivkovic)

ali danasnji kraljevi nisu nikakvi vladari nego cisto pioni sa etiketom

treba nam jedan ultra-tiranin... da promeni nashe navike, i da promeni drzhavu (i na gore ako treba shto da ne) pa kad on umre/ubiju ga/puknemo u nekom ratu, da se pravi normalna drzhava ispochetka... sa promenjenim navikama ljudi to tje biti mogutje ja mislim :)

ali sad sam glasao za republiku, ne dopada mi se ideja da neko vlada iskljuchivo zbog rodjenja... mozhe da bude i retardo, "ali on je rodjeni Karadjordjevitj" fazon pa se vi jeb'te.

a te priche o lobiranju... da je njemu stvarno stalo/ili da ima stvarno toliku motj... on bi i sada lobirao po svetu za Srbiju... tako bi barem MOZHDA "zaradio" tu (parlamentarnu ili uslovnu) vlast.

kao sto rekoh...

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...