Jump to content

Parteh


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaaaaaaaa ladno nisam pratio topik 3 dana i ono isprozivaseme na mrtvo ime [:)] Mene je mama ucila da ako devojcica ne pije, ne pijes ni ti, to ti je ko ono za luk u pljeku ako ne stavi ona nemoj ni ti [:)]

A stavrno mi je neto non stop bilo u glavi da je lalae reko da ce biti samo sokica nemam pojma odakle mi to...

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaa ladno nisam pratio topik 3 dana i ono isprozivaseme na mrtvo ime [:)] Mene je mama ucila da ako devojcica ne pije, ne pijes ni ti, to ti je ko ono za luk u pljeku ako ne stavi ona nemoj ni ti [:)]

A stavrno mi je neto non stop bilo u glavi da je lalae reko da ce biti samo sokica nemam pojma odakle mi to...

sucker.gif

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaa ladno nisam pratio topik 3 dana i ono isprozivaseme na mrtvo ime [:)] Mene je mama ucila da ako devojcica ne pije, ne pijes ni ti, to ti je ko ono za luk u pljeku ako ne stavi ona nemoj ni ti [:)]

A stavrno mi je neto non stop bilo u glavi da je lalae reko da ce biti samo sokica nemam pojma odakle mi to...

slippers.jpg

Link to comment
Share on other sites

Veliki vrachu, ne zaboravi na stounse i exit06, najbolje do kraja juna da se

organizuje neko "zagrevanje za letnje muzicke hepeninge"...bas bi ponovo

Ne brini, sve te stvari uzimamo u obzir, tako da to svakako bi trebalo da ide do kraja juna.

Sto se tice zike, mozhe, nema problema, zapamti sta si rek'o, ali cemo te onda ostaviti za kraj,

cisto da ovi zeljni dokazivanja mogu da prvi izvrte sta treba :)

BTW, 'des ti u subotu?

A stavrno mi je neto non stop bilo u glavi da je lalae reko da ce biti samo sokica nemam pojma odakle mi to...

Zaista ne znam, rekao sam da ce biti koce, piva, gue i vode kisele i obicne sigurno dzabe, a da za zestinu pregovaram, i kasnije je bila i zestina isto dz, ali to sam vas sve na vreme lepo obavestio :)

sorry sto vam nisam posl'o slike, kasnije popodne cu verovatno, kad sredim jos nesto posla sto imam. Stigle su btw i slike promoterki, bacicu i to ovde kada ih doteram.

Link to comment
Share on other sites

Ma opusteno, vidimo se svakako, samo se javni dan pred nesto sto ces da dodjes recimo, da budem sto posto tamo, a ako slucajno banes neplanirano svrati, mozhda te ukenja :)

Evo promoterki, nesto nisu bash al' kad vi kazhete, ja ne zelim da ulazim u to :) Ako treba high-res, cimajte :) Ovo je sve za sada sto imam, uskoro stizhu one fotke ljudi sto su se slikali sa njima, pa ako ste u toj grupi, eto vam radosti.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
parteh51.jpg

parteh52.jpg

parteh53.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sibni i meni lale ako ima neka sa gospodjom, ili sama gospodja da joj prosledim, nema vremena..

Neverovatna stvar, ali osim ako na kojotovom/niggerovom/dekijevom fotoaparatu nema jos neka dodatna, ja Dunju ne vidoh nigde na fotkama, osim na onim vec kachenim. Verovatno zato sto je otisla pre masovnog fotografisanja :) Oh well, bitje prilike, sorry sheyn ;)

kako su nadrkane ove promoterke .. shta rade josh laki =) ?

Sta te interesuje? Moz' neki pos'o da se zavrshi ;)

Link to comment
Share on other sites

делују да имају дојајно грешна тела, али ни сва ова шминка им није сакрила крш од фаца.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

bratemili bratemili, ne mogu da verujem koliko ovde ima seratora i to se tolerise. Ajmo ovako, kome se ne svidja neka to lepo kaze, npr. nije moj tip, a ne da lupetara i iznosi svoje fantasticno visoke kriterijume, kad svi lepo znamo da vam se dize na cetkicu za zube.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

па, брате Боле, крш у фаци је крш у фаци, нема ту критеријума или просеравања, осим ако се не ложиш на пушкометне рибе. а, ако ме ниси разумео за ово друго... наиме, грешна тела = мнооооого добра тела.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...