Jump to content

Jelena Karleusa


Doca

Recommended Posts

Nema razloga mrzeti nikoga zbog muzike koju slusha ili zbog odece koju nosi. Kao bivshi metalac znam da je vecina metalaca iz moje generacije (bar oni koje ja znam) vec ozenjena (uglavnom dobrim ribama), ima decu i porodicu, tako da to shto je Rancid Blade rekao ne pije vodu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema razloga mrzeti nikoga zbog muzike koju slusha ili zbog odece koju nosi. Kao bivshi metalac znam da je vecina metalaca iz moje generacije (bar oni koje ja znam) vec ozenjena (uglavnom dobrim ribama), ima decu i porodicu, tako da to shto je Rancid Blade rekao ne pije vodu.

Sve neki sretjnici oko tebe [:(] ... Nauchi nas allmighty Zerbah! [:)]

Link to comment
Share on other sites

pa vrlo jednostavno.... odes do kst-a, sacekas da se svi propisno napiju, sacnes neku dobru ribu, napravis joj dete i to je to. eh, da! i kad ti se pojavi na vratima sa "ja sam zatrudnela" pricom ti sa gistro negodovanjem i nerviranjem odgovaras "sta sad?! kao, moram da te zenim?!" i te fore.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

pa vrlo jednostavno.... odes do kst-a, sacekas da se svi propisno napiju, sacnes neku dobru ribu, napravis joj dete i to je to. eh, da! i kad ti se pojavi na vratima sa "ja sam zatrudnela" pricom ti sa gistro negodovanjem i nerviranjem odgovaras "sta sad?! kao, moram da te zenim?!" i te fore.

vidi se da si kojotov ortak :))

Link to comment
Share on other sites

Darijane, čoveče! Za razliku od većine koji te ovde napušavaju svakojako, ja ne mislim da si glup, retard itd. Tu i tamo pokažeš ostatke dobrog razmišljanja koje je postojalo kod tebe pre no što si otkrio Pink. Ja mislim da si ti najbolji primer žrtve potrošačkog društva i Pink kulture (u nekoj normalnoj zemlji bi čak mogao možda i da tužiš Pink za svoje stanje).

Ti si godište moje mnogo mlađe sestre, i možda zato nemam poriv da te vređam ovde na forumu, ali čoveče, ponavaljam ti, vidim da nisi retard čime je tragedija tvog stanja još veća! Tinejdžer si i to ti je olakšavajuća okolnost. Ona fraza što ti je Ivan_ napravio je idealna, i nemoj da se ljutiš na njega, jer "Darijane, nesrećo" u tako malo reči opisuje tako puno tvoje stanje. Kažem stanje, jer mislim da možeš to da promeniš, za početak bi mogao da obrišeš iz memorije TV-a Pink, i sada potpuno pinkovizovani BK. Ako budeš krizirao, tj. bude ti falio ružičasti svet, uzmi duvaj lepak - manje je štetno po mozak od Pinka, veruj mi.

Edit: Kao aktivnu terapiju, gledaj Simpsonove na svakih 12 sati po 1.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako... Isidora je kul, i pametna je, i da, jeste dama je. To sto se neki od vas useru chim vam neka zhenska osoba pa i posredno nagazi ego, ne znaci da je kuchka ili da je glupa.

Ne pratim njen rad, lik i delo (kao ni karleushe uostalom) ali sam je jednom prilikom video da igra na televiziji nosetji kobasice u ruci uz neku suludu pesmu tijane dapchevic. Ne znam za takve dame :) Opet, ponavljam, pored tog gledanja na tvu i saznanja da ima onu emisiju Klot Frket, skroz je van moje sfere interesovanja.

Link to comment
Share on other sites

Ne pratim njen rad, lik i delo (kao ni karleushe uostalom) ali sam je jednom prilikom video da igra na televiziji nosetji kobasice u ruci uz neku suludu pesmu tijane dapchevic. Ne znam za takve dame :) Opet, ponavljam, pored tog gledanja na tvu i saznanja da ima onu emisiju Klot Frket, skroz je van moje sfere interesovanja.

haha, pa dama nije dama ako se ne otkaci s vremena na vreme.. i one su ljudi/zhene. (rimje se?!?!)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

haha, pa dama nije dama ako se ne otkaci s vremena na vreme.. i one su ljudi/zhene. (rimje se?!?!)

ha kakav si kralj...

pa tacno tako! i one su zhene...

mada ja ne znam za tu emisiju lucky. to si ti nesto smislio da bi svi pljuckali po liku i delu isidore bjelice, a niko ovde ne moze ni da joj prismrdi. niti ce ikad moci. ljudima su uvek zanimljivije takve jedne ucene dame, nego neko ko imam lika 60lvl u wowu

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ha kakav si kralj...

pa tacno tako! i one su zhene...

mada ja ne znam za tu emisiju lucky. to si ti nesto smislio da bi svi pljuckali po liku i delu isidore bjelice, a niko ovde ne moze ni da joj prismrdi. niti ce ikad moci. ljudima su uvek zanimljivije takve jedne ucene dame, nego neko ko imam lika 60lvl u wowu

Mi te ne volimo!

Link to comment
Share on other sites

Joj, pa zar je i jedna od njih zalsuzila da je owoliko pominjete? :/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...